sponsorlu bağlantılar

Faizsiz Konut Kredisi Veren Bankalar 2018

Ev satın almak isteyen faizsiz konut kredisi veren bankalar 2018 yılında hangileri diye merak etmektedir. Sizde bu sayfa üzerinden faizsiz katılım bankalarına göz atabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-01-15 21:53:44

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Ev almak isteyen kişiler faizsiz konut kredisi veren katılım bankaları 2018 yılında hangi bankalardır diye araştırma yapmaktadır. Peki faizsiz bankaları merak ediyorsanız, bizde araştırmalarımız sonucunda bu sayfayı sizler için oluşturduk. İslami koşullara göre faizsiz olarak katılım bankaları Türkiye'de oldukça fazla talep görmektedir. Bu bankalar arasında Ziraat Katılım Bankası, Albaraka Türk, Kuveyt Türk, Türkiye Finans, Vakıf Katılım yer almaktadır. Peki faizsiz olarak konut kredisi nasıl alınabilir ve koşulları nelerdir, işte detaylar.

Güncel: Konut kredisi faiz oranları 2018

Faizsiz ev kredisi 2018

Faizsiz katılım bankalarını yukarıda sizler için paylaştık. Peki bu katılım bankaları hiç mi faiz almıyor ve çalışma prensipleri nelerdir şimdi onlara bakalım. Öncelikle belirtmek gerekirse katılım bankalarında "faiz" kelimesi kesinlikle kullanılmaz ve faizin yerine "kar payı" denilir. Ancak diğer bankalara göre bu bankalar vadeli faiz işlemleri yoktur ve faizle mevduat hesapları ürünlerini sunmazlar. Diğer bankalardan ayıran en önemli özellikte budur. Faizsiz bankacılık adı altında müşterilerine özel olarak imkanlar tanıyan bu bankalardan konut kredisi kullanmak isteyen kişiler ilk olarak banka şubesine müracaat ederler. Daha sonrasında ise kredi siciliniz ve kredi notunuz incelenir. İlk aşamayı geçtikten sonra yine bankanın ekspertizi alacağınız evin değerini kontrol eder, sizin onayınızdan sonra banka evi satın alır. Evi aldığı değerin üzerine belirlenen kar payını da ekleyip tekrardan size satışı yapılır. Ancak diğer bankalarda olduğu gibi, kredi ödemeniz bitene kadar eve rehin işlemi yapılır. Yani kredi ödemeniz bitene kadar evi satamazsınız, kredi ödemeleri bitince de banka rehini kaldırır ve evin tamamını size verir. İşte faizsiz bankacılığın çalışma şekli böyledir. Şimdi de faizsiz konut kredisi veren bankaları listeleyelim;

  • Ziraat Katılım Bankası
  • Vakıf Katılım
  • Kuveyt Türk
  • Albaraka Türk
  • Türkiye Finans

Faizsiz konut kredisi 2018

Bu bankalardan birisini seçerek, uygun kar payı oranlarıyla evinizi satın alabilirsiniz ve uzun vadelerde kredi ödemenizi yapabilirsiniz. Sizde en uygun konut kredisi 2018 yılında hangisi diyorsanız sitemizdeki konulara göz atabilirsiniz. Ayrıca konut kredisi kampanyalarına ulaşmak istiyorsanız facebook'tan kredibankalar.com'u takip edebilirsiniz. Diğer yandan faizsiz konut kredisi ile ilgili sormak istediklerinizi konunun altında bulunan yorum bölümüne yazabilirsiniz. Faizsiz ev kredisi almak, faizsiz konut kredileri için bankalarda pek çok seçenek sunulmaktadır. İslami bankalar olarak da anılan bu bankalara başvurularınızı yaparak sizde hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz. 

Katılım bankasından faizsiz konut kredisi almak yerine ayrıca devletimizin son zamanlarda başlattığı "ilk konuda devlet desteği" uygulamalarından da yararlanabilirsiniz. Bu haberi inceleyerek konuyla alakalı daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA