sponsorlu bağlantılar

Konut Kredisi Faiz Oranları 2018 Tüm Banka Faizleri

Ev satın almak herkesin hayali. Peki konut kredisi faizleri düşer mi? Sizler için konut kredisi faiz oranları 2018 yılı verilerini inceledik. İşte tüm bankaların banka oranları.

Konut Kredisi Faiz Oranları 2018 Tüm Banka Faizleri

2017-12-20 18:49:15

sponsorlu bağlantılar

 

 ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun kartınızı hemen kullanmaya başlayın.

 

Tüm ev satın alacak kişiler konut kredisi faizleri 2018 yılı verilerini merak etmektedir. Ev satın almak isteyenler, gerek mortgage gerekse konut kredisi arayışına geçmiş durumdadır. Tüm bankaların internet sitelerine tek tek girmek yerine, biz bu sayfa üzerinden tüm kampanya verilerini ve 2018 yılına ait konut kredisi faiz oranlarını sizlerle paylaşıyoruz. Ziraat Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Denizbank, Odeabank, İng Bank gibi bankaların konut kredisi faizlerini güncel verilerini sizlere aktarıyoruz. Sizde yeni yılın gelmesiyle birlikte ev satın almak için bankalardan kredi kullanabilir ve evin değerinin %70'ine kadar konut kredisi kullanabilirsiniz. Konut kredisi kullanmak için, kredi çekecek olan kişinin kredi notu iyi seviyede olmalı, banka sicili temiz olmalı, geçmiş ödemeleri düzenli olmalı ve düzenli olarak aylık geliri olmalıdır.

Güncel: Konut kredisi faiz oranları 2018


Konut Kredisi Faiz Oranları

2018 yılında konut kredisi faizleri düşer mi diye merak edenler, bu konumuzu inceleyebilirler. Konut kredisi faizleri bilindiği gibi 2017 yılında ekonominin canlandırılması adına düşürülmüştü. Ancak 2018'de konut kredisi faizlerinde bir düşüş gerçekleşmeyecektir. Ev sahibi olmak isteyenlere uygun faizli kredi veren bankalar ile uzun ödeme koşullarında kredi sahibi olabilirsiniz. Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıfbank gibi devlet bankalarının yanı sıra özel bankaların da konut kredisi faizleri aşağıda listelenmiştir. Ayrıca konut kredisi başvurusu yaparken aracı kurumlar (Hesap Kurdu, Hangikredi) gibi yerlerden yapılmamasını, kredi başvurularının bankaların resmi sitelerinden yapılmasının sizin için daha yararlı olacağını belirtiyoruz.

Banka

Faiz oranı %

 

Ziraat Bankası

1,11

Halkbank

1,12

Vakıfbank

1,12

Albaraka

1,10

Kuveyt Türk

1,13

İş Bankası

1,14

Yapı Kredi

1,14

Garanti Bankası

1,17

Teb

1,23

Akbank

1,25

A Bank

1,31

Denizbank

1,40

Şekerbank

1,59

Bank Pozitif

1,49

Anadolu Bank

1,50


Araç kredisi faiz oranları 2018
İhtiyaç kredisi faiz oranları 2018

Konut kredisi faiz oranları 2018 yılında, ev satın almak isteyen kişiler için öncelikle kredi veren bankaların faiz oranlarını incelemeniz gerekir. 120 aya varan vade ve en uygun faiz oranını bulmak sizin elinizde. En uygun konut kredisi faiz oranı hangi bankada diye soruyorsanız, bu konumuzu inceleyerek karar verebilirsiniz. Sizde en iyi faiz oranlarıyla kredinizi kullanabilir ve ev sahibi olabilirsiniz. Konut kredisi faiz oranları 2018'de düşecek mi diye tarafımıza sürekli olarak sorular yöneltilmektedir. Bu konuya da açıklık getirmek gerekirse, 2018'de hiçbir kredi faizlerinde düşüş beklenmemekte, aksine 1- 2 puan en az faiz yükselmesini de beklemekteyiz. Ekonominin gidişatına da bakıldığında bu oranların oldukça yükseleceğini ve konut kredisi kullanacak kişilerin elini çabuk tutmaları konusunda da öneride bulunuyoruz. İşte bankaların mortgale kredisi faizleri. Tüm bankaların mortgage yada konut kredisi faiz oranlarını sizler için bulduk ve 2018 yılına ait veriler bulunmaktadır. Diğer yandan en düşük faizli konut kredisi veren bankalar 2018 konusuna da bakabilirsiniz.


Konut kredisi faizleri düşer mi 2018


Yukarıda sizler için konut kredisi faizler oranları 2018 yılındaki verileri açıkladık. Bu oranları bankalar değiştirme hakkına sahiptir ve siz en güncel veriye ulaşmak ve konut kredisi hesaplaması yapmak istiyorsanız, bankanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Konut kredilerini karşılaştırarak en uygun konut kredisi hangi bankanın olduğuna da karar verebilirsiniz. Diğer yandan konut kredisi kampanyalarına ulaşmak istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz. En uygun konut kredisi veren bankalar arasında 2018 yılında Ziraat Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Finansbank, Teb, Odeabank, Vakıfbank gelmektedir. Bu konuyu dikkatli şekilde inceleyerek sizde konut kredisi faiz oranları 2018 yılına ait doğru verileri görebilirsiniz. Tüm bankalar bazı dönemlerde Mortgage ve konut kredi kampanyaları yaparak müşterilerin daha çok bankayı talep etmesini amaçlamaktadır. Bu kredi kampanyalarını takip ederek ev satın alırken daha çok kar elde edebilirsiniz.
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Akbank Hesap Kapatma
Tarih : 2019-08-31 19:34:45
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA