sponsorlu bağlantılar

Telefonla Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Teknolojinin gelişmesini bankalar yakından takip ederek müşterilerine sunuyorular. Özellikle telefonla kredi ve kredi kartı veren bankalar oldukça fazla kişi tarafından tercih ediliyor.

sponsorlu reklamlar

2018-03-18 20:05:02

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar

 Teknoloji çoğu zaman insan hayatına hız kazandırıyor. Özellikle finans sektöründe müşterilerinin işlemlerini daha hızlı yapması adına telefonla kredi veren bankalar , çağrı merkezine oldukça büyük yatırımlar yapmaktadır. Bunun yanı sıra internet bankacılığının da gelişmesiyle beraber teknolojinin finans sektöründe kullanımı da artmış oldu. Bu sayfamızda sizler için kredi ve kredi kartı başvurusunu telefon üzerinden alan bankaları paylaşacağız. Sizde bankaların müşteri hizmetlerini arayarak “Kredi başvurusu” ve “Kredi kartı başvurusu” menülerine giderek başvuru işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.

Telefonla kredi başvurusu yapılan bankalar

Bankaya gitmeye gerek kalmadan şubesiz bankacılık hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm kişiler, sabit yada cep telefonu fark etmeksizin aşağıdaki banka müşteri temsilcisini 7/24 arayabilir. Çağrı merkezlerinde herhangi bir mesayi ve kısıtlama söz konusu değilken, yoğun zamanlarda müşteriler sıraya koyularak bekletilebilmektedir.

 

Ziraat Bankası

Türkiye’de hizmet veren en güvenilir bankalardan birisi Ziraat Bankası’dır. Sizde Ziraat Bankası’na telefon açarak kredi başvurusu yapmak istiyorsanız hemen aşağıda yer alan iletişim adreslerini kullanın. Ayrıca Ziraat Bankası’na internet şubesinden yada mobil bankacılıktan da başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 444’lü numarası 444 00 00

Ziraat Bankası 0850’li numarası 0850 220 00 00

Ziraat Bankası internet şubesi: https://www.ziraatbank.com.tr/tr/index.html

Link: Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu


İş Bankası

Türkiye İş Bankası da telefon üzerinden kredi başvurusu kabul etmektedir. Bu bankaya telefon açarak müşteri temsilcisine vereceğiniz birkaç bilgi sayesinde (TC kimlik numaranız, Doğum tarihiniz, Aylık Geliriniz gibi) kredi başvurunuzu anında bankaya iletebilirsiniz. Yine başvurunuz incelendikten hemen sonra başvuru sonucunuz hakkında size geri dönüş yapılacaktır.

İş Bankası 444’lü numarası: 444 02 02

İş Bankası 0850’li numarası: 0850 724 0 724

İş Bankası internet bankacılığı: https://www.isbank.com.tr/

Link: İş Bankası kredi kartı başvurusu

Garanti Bankası

Türkiye’de en çok tercih edilen bankalardan birisi de Garanti’dir. Garanti hızlı ve kullanışlı teknolojileriyle müşterilerine hizmetini sürdürmektedir. Garanti telefon bankacılığı sayesinde hızlı ve kolay şekilde en uygun faiz oranlarıyla kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Garanti Bankası’nda da bireysel kredi vade sayısı 48 aya kadar verilebilmektedir.

Garanti 444’lü numarası: 444 0 333

Garanti Bankası internet şubesi: https://www.garanti.com.tr/tr

Link: Garanti kredi kartı başvurusu


QNB Finansbank

QNB Finansbank telefon bankacılığı sayesinde sizde kredi başvurusunu 48 aya varan vadeler ve en uygun faiz oranlarıyla gerçekleştirin. Aşağıda yer alan iletişim seçenekleri ile bankaya ulaşarak hemen başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Finansbank’ta kredi kartı başvurunu da müşteri temsilcisini arayarak yapabilirsiniz.

Finansbank numarası: 0850 222 0 900

Finansbank internet şubesi: https://www.qnbfinansbank.com/


İlgili: İnternetten Kredi Başvurusu


Vakıfbank

Kamu bankaları arasında hizmet veren Vakıfbank’ı arayarak kredi ve kredi kartı başvurunuzu anında yapabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve 48 aya varan vadelerle kredi başvurunuzu yapmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim seçeneklerini kullanabilirsiniz. Vakıfbank telefon bankacılığı 7/24 hizmetini sürdürmektedir. Diğer yandan başvuruların yanı sıra tüm bankacılık işlemlerini hızlı ve pratik şekilde telefon bankacılığından da kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra Vakıf internet şubesi ile kredi başvurusu da kabul edilmektedir.

Vakıfbank 444’lü numarası: 0850 222 0 724

Vakıfbank internet şubesi: https://www.vakifbank.com.tr/

 

TEB

Türk Ekonomi Bankası, genellikle TEB adında kullanılmaktadır. Sizde TEB’den en uygun faiz oranları ile 48 aya varan vade seçenekleriyle kredi kullanmak istiyorsanız aşağıdaki telefon bankacılığı aracılığıyla başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Diğer yandan TEB internet şubesi aracılığıyla online kredi yada kredi kartı başvurusu yapabilir, onaylanması halinde kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Teb numarası: 0850 200 0666

Teb internet şubesi: https://www.teb.com.tr/

 

Odeabank

Türkiye piyasasına geçtiğimiz dönemlerde giriş yapan Odeabank’ta da uygun faizlerle kredi seçenekleri vardır. Sizde Odeabank telefon bankacılığı sayesinde, müşteri hizmetlerini 7/24 istediğiniz zaman arayarak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak Odeabank internet şubesine giriş yaptıktan sonra “kredi” menüsünden kredi başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.

Odeabank telefon bankacılığı: 444 8 444

Odeabank internet şubesi: https://www.odeabank.com.tr/

 

Yapı Kredi

Türkiye’de yine adından sıkça söz ettiren ve büyük bir müşteri potansiyeli bulunan Yapı Kredi’yi 7/24 istediğiniz zamanda arayarak müşteri hizmetleri aracılığıyla kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra banka kredi notunuz, kredi siciliniz, geçmiş ödemeleriniz, aylık geliriniz ve birkaç kriteri inceledikten sonra başvurunuza cevap verecektir. Yapı Kredi’ye ayrıca internet şubesinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi telefon numarası: 0850 222 0 444

Yapı Kredi internet şubesi: https://www.yapikredi.com.tr/


Yukarıda yer alan bankaları telefonunuzdan arayarak anında kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
Telefonla kredi başvurusu yapılan bankalar , başvuru yapan kişiyi normal kredi değerlendirme sürecine almaktadır. Bu da başvuru yapan kişinin kredi notu, banka geçmişi, ödemeleri, kredi limiti, kara liste incelemesi, gelir durumu ve bir kaç bilgiyi incelemek demektir. Bankalar, geçtiğimiz dönemlerdeki gibi “kolay kredi” vermemeye başladılar. Bu nedenle herkese tavsiyemiz kredi notunuzu her zaman iyi seviyede tutmanız ve düşükse yükseltmeniz için teknikleri uygulamak olacaktır. Sizde bu bankalara telefon açarak hemen kredi çekebilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA