3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar ile sizde kredi kullanımlarınızın geri ödemelerinizi uzun vadelerle yapabilirsiniz. Bu konuda ertelemeli kredi veren bankalara ulaşabilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

KREDI

14.05.2017 10:52

Paylaş :

Bankalara yapılan kredi başvuruları ödemeleri genellikle aylık periyotlarda yapılmaktadır. Fakat, bazı müşterilerin gelir durumlarına göre aylık olarak ödeme yapılması istenmemektedir. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar ise bu noktada hizmet vermektedir. Bu gibi durumlarda gelir durumunuza bakılarak sizlere ertelemeli kredi verilebilmektedir.

Kredi ödemenize 3 ay ertelemeli olarak başlayacağınız, ilk ödemeyi 3 ay sonra yapacağınız anlamına gelmektedir. Kişilerin gelir dağılımlarına göre ödeme şekillerini ayarlayan bankalar bu noktada ertelemeli kredi hizmetini başlatmıştır.

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar

Aylık düzenli bir gelire sahip değilseniz ve elinize sürekli para geçmiyorsa bankaların sunduğu ertelemeli kredi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun için bankaya giderek durumunuzu belirtmeli ve ertelemeli olarak kredi kullanmak istediğinizi söylemelisiniz. Acil nakit sıkışıklığından dolayı ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi kullanımlarında da 3 ay ertelemeli kredi kullanmak mümkündür. Normal kredi başvurusundaki taşımanız gereken özellikler, 3 ay ertelemeli kredide geçerli olacaktır. Kredi başvurusu yaptığınızda kredi notunuza bakılır, banka siciliniz incelenir, gelir durumunuza bakılır ve krediniz ona göre belirlenir. 


Ertelemeli kredi

Eğer kredi notunuz kötü durumdaysa veya bankalara geçmiş ödemelerinizi düzenli olarak yapmadıysanız krediniz onaylanmaz. Kredi çekebilmeniz için kefil ya da ipotak göstermeniz istenebilmektedir.
Sizde bu konuda verilen teknikleri uyguladıktan sonra, kredi notunuzun yükseldiğini göreceksiniz. Ertelemeli kredi konumuzda belirtildiği gibi, kredi ödemesini uzun vadeye yaymak isteyenler için 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar ile kredi kullanabilirler.

Garanti Bankası 3 ay ertelemeli kredi

Ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan birisi olan Garanti Bankası, 3 ay ertelemeli kredi sunan bankalar arasında yer almaktadır. Bu kredi kapsamında 50 bin tl'ye kadar kredi kullanabilecek ve 3 ay ertelemeli olarak çekebileceksiniz. Garanti Bankası'nın "Komşu Esnaf Kredi Kampanyası" kapsamında sunulan kredi, 3 ay ertelemeli olarak en fazla 50.000 TL'ye kadar, 36 aya varan vade seçenekleriyle verilmektedir. Bu kredide %1,47 faiz oranı uygulanmaktadır. 50.000 tl kredi çekip 36 ay vade yaptığınızda ise geri ödemeniz toplamda 65.550 TL olmaktadır. Daha detaylı bilgi için Garanti Bankası'nın komşu kredi kampanyasına bakabilirsiniz.

 

 


Ayrıca Garanti kredi başvurusu 2018 konumuza da bakabilirsiniz.
 


Ziraat Bankası 3 ay ertelemeli kredi

Devlet bankaları arasında yer alan ve müşterilerinin güvenilirliğini kazanmış banka olan Ziraat Bankası, 3 ay ertelemeli olarak kredi vermektedir. Genel olarak ihtiyaç kredilerinde tercih edilen 3 ay ertelemeli kredi çekerek, kredi ödemelerini uzun ve geniş vadelerle kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Kreyi çektikten sonra ilk ödemeye 3 ay sonra başlarsınız. Yine buna göre üç ay ödeme toplamını tek bir ayda yapmanız isteneceği için, ödemeler de buna göre yüksek olacaktır. Bu durumda gelir durumunuzu 3 aylık olarak ayarlamalı ve kredi ödemelerinizi zamanında yapmalısınız. Bu krediye başvurabilmek için Ziraat Bankası şubelerine gidebilirsiniz.


Akbank 3 ay ertelemeli kredi

Ertelemeli kredi veren bankalar arasında Akbank bu hizmeti vermektedir. %1,23'den başlayan faiz oranlarıyla 3 ay ertelemeli olarak kredinizi Akbank'ta kullanabilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredide Akbank'ta en fazla 15.000 TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu krediyi 48 aya varan vade seçenekleriyle ödeyebilirsiniz. 


QNB Finansbank 3 ay ertelemeli kredi

QNB Finansbank, ertelemeli kredi hizmetini başlatmıştır. QNB Finansbank'ta %1,22'den faşlayan faiz oranlarıyla, 48 aya varan vade seçenekleriyle 3 ay ertelemeli kredinizi kullanabilirsiniz. Finansbank'ta bu krediye en fazla 10.000 TL vermektedir. Bu krediye başvurmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra T.C. Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra 5030'a sms yollayın. Banka yetkilileri durumunuzu inceleyerek size geri dönüş yapacaktır.


İNG Bank 3 ay ertelemeli kredi

Son zamanlarda adını sık duyduğumuz bankalardan olan İNG Bank, 3 ay ertelemeli kredi hizmetini sunmaktadır. 100.000 tl'ye kadar kredi imkanı sunan İNG, %1,39 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Başvuru yapmak istiyorsanız İng 3 ay ertelemli kredi konusuna bakabilirsiniz.Vakıfbank 3 ay ertelemeli kredi

Vakıfbank son zamanlarda önemli kampanyalar yaparak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bu kredi kapsamında çektiğiniz kredi geri ödemesini 3 ay sonra yapabilirsiniz. Vakıfbank bu krediyi, kamu kurum ve kuruluşunda çalışan memur ve kadrolu işçiler için sunmaktadır. %1,12'den başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleriyle kredi başvurusunu yapabilirsiniz.


TEB 3 ay ertelemeli kredi

Teb'in yaptığı kampanya ile çekeceğiniz kredi ödemesine 3 ay sonra başlayabilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer alan TEB, 20.000 TL'ye kadar kredi vermektedir. %1,32'den başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle Teb'den kredinizi kullanabilirsiniz.İş Bankası 3 ay ertelemeli kredi
Türkiye İş Bankası 3 ay ertelemeli olarak kredi hizmetini başlatmıştır. Birçok kredi hizmetini müşterilerine sunan İş Bankası, ertelemeli krediler ile de dikkat çekmektedir. Uygun faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleriyle ertelemeli kredi başvurusuna İş Bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

Ertelemeli kredi veren bankalar

Yukarıda verdiğimiz bankalar ile sizde ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar için bu bankaların yanı sıra diğer bankalardan da kredi için teklif alabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve uzun vadeli ödeme seçenekleri ile sizde ertelemeli kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, yukarıdaki bankalardan birisini seçerek banka şubelerine gidebilirsiniz. Sizde ertelemeli olarak kredi çekerek daha avantajlı ödemelerle kolay yoldan kredi ödemesini yapabilirsiniz.

Ertelemeli kredi kullanımlarında da bankalar kredi notu, banka sicili, ödeme geçmişiniz, ödeme durumunuz, gelir durumunuzu ve birçok seçeneği incelemektedir.

 

 

 

 

Yorum Yap: