Acil Kredi Lazım Kredi Çekemiyorum Diyenlere Anında Kredi

Kredi çekemiyorum acil kredi lazım diyenler bu sayfamızda yer alan bilgilere göz atabilir. Siz de acil nakit lazım diyorsanız bankalardan kolaylıkla kredi çekebilmenin yollarını ve banka dışında kredi veren yerleri inceleyebilir ve hemen kredinizi kullanabilirsiniz.

Acil Kredi Lazım Kredi Çekemiyorum Diyenlere Anında Kredi

 Günümüzde pek çok kişi nakit sıkıntısı yaşayabilmektedir. Bankalar anında bazı durumlarda kredi vermemekte ve bir çok kişi, acil kredi lazım diye araştırmalar yaparak bankaların dışında kredi veren yerleri aramaktadır. Biz de araştırmalarımız neticesinde bankalardan kolay ve acil kredi almanın yolları ile, banka dışında kredi veren kurumların nasıl işlediğini ve özelliklerini inceledik. Hemen ilgili tavsiyelere uyabilir, acil nakit ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Bankadan Kredi Çekemeyenlere Kredi

Acil olarak nakit sıkışıklığı çeken kişilere özel olarak, hemen para bulabilmeniz için bu sayfamızı kaynak niteliğinde oluşturduk. Diğer sitelerde gördüğünüz banka yönlendirmelerinin ve kesin olmayan bilgileri bir kenara bırakara, sizler için yön gösterici bilgileri hazırladık. Konu içeriğimizde nasıl acil paraya ulaşabileceğiniz hakkında geniş çaplı bilgiler yer almaktadır. Ayrıca banka dışında kredi veren yerler incelemelerini de, ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Sicili bozuk olanlar, kredi notu kötü olanlar veya bankalardan kredi çekemeyen kişiler nasıl kredi çeker sorusuna maddeler halinde cevapları sıralıyoruz. Paraya her sıkışan kişi hemen paraya ulaşamayabilir, bunun için eş dosttan yardım isteyebilir. Ancak günümüz sorunlarından olan güvensizlikten dolayı, herkes arkadaşlarına borç para vermek istemeyebilir.

ACİL KREDİ VEREN BANKALAR:

Akbank kredi başvurusu
Garanti Bankası kredi başvurusu
Ziraat Bankası kredi başvurusu
Teb kredi başvurusu
Finansbank kredi başvurusu

Bundan dolayı banka ve banka dışı kredi veren kurumlardan borç para alabiliyoruz. Bankalara yapılan kredi başvurularında, başvuru yapan kişilerin sicili incelenmekte ve buna göre krediye onay verilmektedir. Eğer finans geçmişinizde bir problem gözüküyorsa bankalar kredi başvurusuna onay vermezler. Kredi çekemeyen kişilerin kredi ve kredi kartı geçmiş ödemelerinde sorun oluşmuştur yani kredi notu düşük demektir. Ancak bu tür problemlere kesin ve kısa zamanlı çözümler de bulunmaktadır. Bu çözümleri uygulayarak problemlerden kurtulabilir ve siz de acil paraya hemen ulaşabilirsiniz. Yine bir çok kişi, kredi alamıyorum para lazım nereden bulabilirim diye tarafımıza sorular yöneltmektedir, aşağıda yer alan size uygun para bulma yollarını tercih edebilirsiniz.

Akbank Acil Kredi Veriyor
Herkese kredi veren bankalar arasında yer alan Akbank, uygun faiz oranları ve 48 aya varan vadelerle anında kredi veriyor. Siz de Akbank şubelerine giderek, Akbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak, Akbank internet şubesi ile (https://www.akbank.com) kredi başvurunuzu yapabilir ve anında onaylı kredinizi hemen kullanabilirsiniz.


Sicili Bozuk Olanlara Kredi
Bir çok kişi, sicilinin kötü olmasından veya kara listede yer almasından dolayı bankalardan kredi alamamaktadır. Buna da çözüm bularak bankalar, kesin onaylı krediler verebiliyor. Tabi bu krediyi her banka vermese de, genellikle müşteri kitlesi dar ve fazla kredi veremeyen bankalar bunu tercih ediyorlar. Siz de bu bankalara giderek kampanyalarını inceleyip, sicili bozuk olana kredi avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bilindiği gibi artık, kredi notuna göre bankalar kredi başvurusu yapan müşterilerini ayırmakta ve kredi notu kötü olan, sicili bozuk olan müşterilerine yüksek faizlerle kredi sunmaktadır. Bu dezavantajı aşmak istiyorsanız siz de kredi notunuzu yükseltebilecek aktiviteler yapmalı ve finansal durumunuzu bir an önce düzeltmelisiniz. Kredi notunuzu her an gözaltında tutarak ilgili işlemler sonrasında yükseltebilir ve bankalardan kredi kullanırken zorlanmamış olursunuz. Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar sayfasına göz atabilir ve daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

İşsizlere Kredi
Bir çok farklı banka işsiz ve çalışmayan kişilere, farklı alternatif çözümler sunarak ihtiyaç kredisi verebilmektedir. Siz de Sgk'lı olarak bir yerde çalışmadan kredi alabilmeniz için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Aşağıda bulunan ilgili bağlantıda yer alan konu bu konu üzerine doğru çözümleri size sunmaktadır. Genellikle bankaların internet bankacılığı uygulamaları belgesiz kredi adı altında bir çok farklı kredi sunmaktadır. Siz de bu kredi tekliflerini takip ederek başvurunuzu yapabilir ve hemen kredinizi kullanarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca sigortasız olarak çalışan kişiler de yasalara göre işsiz olarak geçtiğinden dolayı, bu kişiler de aşağıdaki bağlantıyı inceleyebilir.

Senetle Nakit
Bankaların yanı sıra banka dışında kredi veren yerler de bulunmaktadır. 2018 yılında paraya sıkışan bir çok kişi senetle kredi veren yerleri tercih ederek parasını bulabilmiştir. Senet karşılığında nakit para veren yerler genellikle yüksek faizleri sunmaktadır. Biz bu yerleri kesinlikle önermiyoruz ancak senetle para bulmanın bir çok farklı yolları da bulunmaktadır. Direk olarak tefeciden senetle para almak yerine, farklı yollardan senetle paraya ulaşabilmek için aşağıda yer alan ilgili bağlantıda yer alan sayfamıza mutlaka göz atınız. Faturalı hat üzerine senetle para, altın alarak senetle para veya farklı bir çok alternatif yolu kullanarak senetle kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca faktöring firmaları da farklı yollar adı altında senetle para çözümleri sunabilmekteler.
 

Bağlantı: Senetle para veren yerler

Bankalardan Acil Kredi Kullanma Şartları:

Bankalar kredi verecekleri kişilerin öncelikle banka kriterlerini incelerler. Ortak bir havuz için oluşturulmuş KKB (Findeks) kredi notu sorgulama ekranında kişilerin tüm mali geçmişleri yer almaktadır. Bankaların yanı sıra pek çok farklı firmalar da (rent a car, faktöring, elden borca satış yapan mağazalar gibi) findeks kredi notu sorgulama sistemini kullanmaya başlamıştır. Bankalar ilk olarak kişinin kredi notunun iyi seviyede yer alıp almadığını inceler. Eğer kredi notu 1200 üzerinde yer alıyorsa kişinin başvurusu büyük ihtimalle olumlu geçer. Tabi kredi notunun yanı sıra diğer kredi çekebilme kriterleri de, bankaların kredi değerlendirme merkezlerince incelenmektedir. Bunlar Sgk'lı çalışan olması, kişinin mali durumu, kredi geçmişi, banka geçmişi ve pek çok farklı kriter yer almaktadır. Kanunlara göre hareket eden bankalar, kara listede olan kişilere kredi veremezler. Kredi kullanırken imzalanan sözleşme içeriğinde ise kanunlara göre kişilerin kredi kullanmasından doğan yükümlülükler yer almaktadır.

Bankalar bu kurallar çerçevesinde kredilerini kullandırır ve zamanında borcun geri ödenmesini isterler. 
Bankalardan kredi alabilmeniz için dediğimiz gibi kredi notunuz iyi seviyede yer alması ve sicilinizin kredi çekebilmek için düzgün olması gerekmektedir. Siz de kredi çekemiyorum diyorsanız, yukarıda yer alan bilgileri kontrol ederek Akbank, Burgan Bank, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Finansbank, Ziraat Bankası gibi bankalardan kredi kullanabilmek için bilgileri kullanabilirsiniz. Acil kredi lazım diyen bir çok kişiye yön gösterecek içeriklerimizi bu sayfamızda hazırladık. Siz de bankaların kredi tekliflerini değerlendirebilir veya diğer kredi kullanabilme içeriklerinden yararlanabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

10 yorum yapılmış

Edvie Taglucop

Taylandlıyım ve Türkiye'de yaşıyorum.

2021-12-08 22:53:29 -
Pakize

Acil kredi lazım, 10000 tl, 1 yılda geri ödeyebilirim...

2019-03-15 14:06:00 -
irem tek

Bankalar kredi vermiyor çok acil kredi lazım.

2019-01-30 00:24:17 -
Ahmet

Kredi çekemiyorum çok acil 75000 tl kredi lazım ilgili kişiler yazsın.

2018-10-28 18:56:38 -
Kasım

çok acil nakite sıkıştım kredi lazım bana banka dışında kredi verebilecek var mı?

2018-10-15 10:03:16 -
Osman

bana yardım edebilir misiniz acil kredi çekmem lazım.

2018-10-10 11:52:42 -
Özgür

Abi merhaba bana çok acil kredi lazım, bankalar kredi vermiyor senetle kredi konusunu araştırıyorum ama ona da pek sıcak bakmıyorum bankaların dışında acil nakit veren varsa bana ulaşsın.

2018-10-08 23:42:12 -
Yasemin Öksüz

kolaygelsin, bezmialem vakıf üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim ailemin durumu çok kötü ziraat bankasından kredi istedim ama olumsuz yanıt aldım. bu bankanın dışında hangi banka hemen kredi verir yardımcı olur musunuz. 0555 4**4558

2018-09-23 20:48:47 -
Ayşe

çok acil krediye ihtiyacım var. acil kredi lazım nasıl çekebilirim bankalar kredimi onaylamıyor akbankta kredi başvurusu yaptım ama kredi notum düşükmüş kredi vermediler.

2018-09-23 20:44:16 -
Hasan Tokan

bankalardan kredi çekemiyorum. acil olarak kredi lazım yardımcı olabilecek var mı? senetle para veren yerleri araştırıyorum ama bir türlü bulamıyorum senetle altın satan adreslerini bana verebilir misiniz.

2018-09-05 11:42:56 -