Askeri Personele Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2021

Askeri personele kredi veren bankalar 2021 yılında düşük faiz oranları yada faizsiz olarak kredi veriyor. Siz de bu konumuzda yer alan bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Askeri Personele Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2021

 Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde çalışmaya devam eden askeri personellerin kredi kullanabilmeleri için pek çok farklı alternatif bulunmaktadır. Askeri personele kredi veren bankaların faizsiz ve düşük faizli olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Faizsiz krediler; İslami banka olarak adlandırılan katılım bankaları tarafından sağlanırken, diğer bankalardan ihtiyaç kredisini 36 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz.

ASKERİ PERSONELE FAİZSİZ KREDİ VEREN BANKALAR
2021 yılında acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için bankalardan kredi çekmek istiyorsanız, aşağıda bulunan katılım bankaları yada diğer bankaları tercih edebilirsiniz. TSK bünyesinde hizmetine devam eden askeri personellerin konut yada taşıt sahibi olmasını sağlamak amacıyla, aşağıda bulunan faizsiz bankalar uygun kar payı oranlarıyla kredi vermektedir. Ayrıca konu içeriğinde Oyak üyesi askeri personellerin düşük faizlerle nasıl kredi alabileceğine de değineceğiz. İşte faizsiz kredi veren bankalar listesi:

  • Albaraka Türk
  • Kuveyt Türk
  • Ziraat Katılım
  • Vakıf Katılım
  • Türkiye Finans


İLGİLİ: Faizsiz kredi veren bankalar

Yukarıdaki listede yer alan bankalar faizsiz olarak kredi veriyorlar, ancak kar payı oranları burada devreye girmekte. Yani katılım bankaları faiz yerine kar payı sistemiyle çalışmasına devam ediyor. Diğer bankalarda bulunan kredi kullanma şartları katılım bankalarında da geçerlidir. TSK personellerine özel olarak sizler için önerimiz Oyak üyesi olmanız ve sonrasında Oyak üyesi olarak krediye başvuru yapmanız. Çünkü, Oyak üyesi olan askeri personellere büyük faiz indirimleri ve farklı avantajlar sunulmaktadır.

OYAK (Ordu Yardımlaşma Kurumu) hizmetine devam etmektedir. Oyakbank'ın satışı 2008 yılında Hollanda'lı İNG kuruluşuna yapılmış ve sonrasında Oyakbank ismi tarihe karışarak İng Bank ismini almıştır. 1996 yılında bankacılığa başlayan Oyak Bank böylece Ak Parti hükümeti döneminde tarihe karışmış oldu. Ancak OYAK kuruluşu halen faaliyetlerine devam etmektedir. Siz de TSK personeli olarak Oyak üyesi olarak bir çok farklı bankada, uygun faiz oranlarıyla kredinizi hemen çekebilirsiniz.


Oyak Üyelerine Kredi Veren Bankalar
Siz de OYAK üyesi olarak aşağıda bulunan bankalardan avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç, taşıt veya konut kredisi çekebilirsiniz. Ziraat Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Garanti Bankası gibi bankalar Oyak üyesi TSK personeline özel avantajlı krediler vermektedir.

Ziraat Bankası OYAK Üyelerine Özel Konut Kredisi
Oyak üyesi olan herkese konut kredilerini uygun faiz oranlarıyla kullanabilirsiniz. 120 aya varan vadeli kredi çekebilir, bu kredilerde evin değerinin %75'ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Krediye konu gayrimenkul banka tarafından ipotek konulmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bedelli askerlik kredisi veren bankalar


İş Bankası Oyak Üyelerine Özel Kredi
OYAK üyesi olan herkese ayrıcalıklı teklifler İş Bankası'nda. OYAK ödemelerinizi yapacağınızda hesap işletim ücreti ödemezsiniz. İş Bankası kredi kartlarını yıllık ücret ödemeden kullanabilir, İş Bankası internet şubesi veya çağrı merkezinden istediğiniz zaman ücretsiz havale ve eft yapabilirsiniz. Ayrıca düşük faiz oranlı kredilerden de yararlanabilir, kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Siz de bu sayfamızda yer alan bilgilere göz atarak, askeri personele kredi avantajlarını değerlendirebilir, hemen kredi başvurusu yaparak kredinizi kullanabilirsiniz. 

Yorum yap: