Banka Borç Sorgulama

Eskiye dönük olarak bankalara ait borçlarınızı, banka borç sorgulama sistemi ile öğrenebilirsiniz. Bankaların internet sitesi üzerinden geçmişe dönük olarak tüm kredi borçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Banka Borç Sorgulama

Bankalara olan geçmiş döneme ait kredi yada kredi kartı borçlarınızı öğrenmek istiyorsanız banka borç sorgulama yazımızı dikkatli şekilde inceleyin. Bankalardan çekilen krediler bazı olumsuz nedenlerden dolayı geri ödemesi unutulabilmektedir. Çok küçük rakamlarda geri ödesini yapmadığınız kredi, faiziyle birlikte size birgün geri dönecektir. Aynı zamanda bankalara ödenmeyen kredilerin kredi notunu düşürdüğü de bilinmektedir. Peki hangi bankaya ne kadar borcum var? Borçlarımı nereden öğrenebilirim? İşte bu sorulara yanıt niteliğinde bir konuyu sizlere sunuyoruz. Ödenmeyen kredi ile kredi kartı borçlarınızı bu yazıyı inceleyerek hemen öğrenebilirsiniz.


Banka Borcu Sorgulama

Bankalardan geçmiş dönemde kullandığınız kredi ya da kredi kartı borçlarınızın ödemelerini sorgulamak istiyorsanız aşağıdaki sorgulama linklerini kullanabilirsiniz. Sizde daha önceki zamanlarda acil nakit ihtiyaçlarınızdan dolayı bankalardan kredi çekmişseniz veya kredi kartı kullanmış ve borcunu sorgulamak istiyorsanız işte tam size göre bir araştırma konusu. Bankaya borcum var mı? gibi sorular son zamanlarda tarafımıza oldukça fazla geldiği için sizde banka borç sorgulama yaparak borcunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Borçlarınızın tamamını sorgulayarak bankalar borcunuzun kalıp kalmadığını anında öğrenebilirsiniz. Çok basit işlemlerle, T.C. kimlik numarası, telefon numaranız ve bazı kişisel bilgileri doldurduktan sonra internet üzerinden tüm borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bankaların borç sorgulama sistemlerine girerek anlık olarak sistem üzerindeki verilere erişebilirsiniz. Sizde e-devlet borç sorgulama, Tc ile banka borç sorgulama sistemlerini kullanıp hemen borçlarınız olup olmadığını görebilirsiniz.

 Akbank Borç Sorgulama

Akbank'ta olan borçlarınıza anlık olarak ulaşmak istiyorsanız Tıklayınız.
Ayrıca Akbank'ın müşteri hizmetleri numarası 0850 222 2525
 

 Odeabank Borç Sorgulama

Odeabank Bankası'na olan borçlarınızı öğrenmek istiyorsanız tıklayınız.
Müşteri temsilcisinden sorgulamak için 444 0 444'ü arayabilirsiniz.
 

 İNG Bank Borç Sorgulama

İng Bank borç sorgulama yaparak İng'ye ait borçlarınızı görüntülemek için Tıklayınız

İng Bankası'nda geçmiş dönem borçlarınıza ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri numarası ise 0850 222 0 600
 

 Ziraat Bankası Borç Sorgulama

Ziraat Bankası borç sorgulama işlemi internet şubesinden yapmak için Tıklayınız.

Ziraat Bankası müşteri temsilcisi numarası 444 00 00
 

 Garanti Bankası Borç Sorgulama

Garanti Bankası borç sorgulama yapmak isteyenler Tıklayınız.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 333
 

 Şekerbank Borç Sorgulama

Şekerbank'a olan borçlarınızı görmek istiyorsanız internet bankacılığı için Tıklayınız.

Şekerbank müşteri hizmetleri 0850 222 78 78
 

 Denizbank Borç Sorgulama

Denizbank borçlarınızı sorgulamak ve geçmiş döneme ait hesap hareketleri için Tıklayınız.

Denizbank müşteri temsilcisi numarası 0850 222 0 800

 

 TEB Borç Sorgulama

TEB Bankası'na olan borçlarınızı öğrenmek istiyorsanız Tıklayınız.

TEB müşteri temsilcisi numarası 0850 200 0 666
 

 HalkBank Borç Sorgulama

Halkbankna olan borçlarınıza ulaşmak istiyorsanız Tıklayınız.

HalkBank müşteri temsilcisi numarası 0850 222 0 400
 

 Vakıfbank Borç Sorgulama

Vakıfbank'a olan borçlarınızın durumu hakkında bilgi almak için bu linke gidebilirsiniz.

Ayrıca Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 724
 

 Türkiye Finans Borç Sorgulama

Türkiye Finans Bankası'nda olan borçlarınızı öğrenmek için Tıklayınız.

Finansbank müşteri temsilcisi 444 2 444
 

 QNB Finansbank Borç Sorgulama

QNB Finansbank borç sorgulama yapmak ya da güncel verilerinizi kontrol etmek için Tıklayınız.

Müşteri hizmetleri için 0850 222 0 900'ü arayınız.
 

 EnPara Borç Sorgulama

Finansbank'ın şubesiz bankacılık hizmeti olan EnPara borç sorgulama işlemi için 

Tıklayın.

Müşteri hizmetleri için 0850 222 3663'ü arayınız.

 

 Türkiye İş Bankası

İş Bankası'na olan borçlarınızı öğrenmek için bu linke tıklayınız.

İş Bankası müşteri hizmetleri numarası ise 0850 724 0 724

 

 HSBC Borç Sorgulama

Hsbc Bankası'nda geçmiş dönem olan borçlarınıza ulaşmak için 

Tıklayınız.

Ayrıca 0850 211 0 111 numaralı müşteri temsilcisini arayabilirsiniz.
 

 

Yukarıda yer alan borç sorgulama linkleri, bankaların internet sitesinin online bankacılığa giriş adresleridir. Banka sitelerine giriş yaparken, bankanın resmi sitesi olduğundan emin olduktan sonra bilgileri paylaşınız. Site linkinde Https:// SSL'nin aktif olduğunu da kontrol ediniz.


Benzer konular:

 


E devletten kredi borcu sorgulama 
Kredi kartı borcu sorgulama
İcralık kredi borcu taksitlendirme

 

Finansbank borç sorgulama nasıl yapılır?


 QNB Finansbank’a ait borç durumunuzu öğrenmek istiyorsanız, bankanın resmi sitesine girerek tüm borçlarınızı anında görebilirsiniz. Bunun için internet şubesine giriş yaptıktan sonra “krediler” bölümünden borçlarınız hakkında hızlıca bilgi alabilmeniz mümkündür.

 

ABank borçları sorgulama


ABank’a ait kredi ve kredi kartı borç durumunuzu da Abank’ın resmi web sitesinden online işlemlere giriş yapıp, kredi bölümünden sorgulama yapabilmeniz mümkündür.


HSBC kredi borcu sorgulama

Hsbc bankasına ait kredi ve kredi kartı borç durumuna, bankanın sitesine girdikten sonra “borç durumu” menüsünden ulaşabilirsiniz.


Garanti borç sorgulama


Garanti Bankası’na ait kredi borçlarınızı 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerinden öğrenebildiğiniz gibi, banka şubelerine giderekte bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bankaya ait Garanti Cep uygulamasından borçlarınıza bakabildiğiniz gibi, online işlemlere giriş yaparak “Krediler” bölümünden kredi borçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.


Denizbank borç öğrenme


Denizbank’a ait kredi borçlarınızı öğrenebilmek için, Denizbank’ın online işlemlerine giriş borç durumu menüsünden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Denizbank şubelerine giderek müşteri temsilcisinden kredi borcu hakkında bilgi sahibi olunabilir.


TEB kredi borcu sorgulama


Türk Ekonomi Bankası (Teb)’e ait banka kredi borcu sorgulaması yaparak hemen borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için bankanın online işlemlerinden “krediler” bölümüne gelin ve borçlarınızı görüntüleyin. Diğer yandan Teb mobil uygulamalarından da kredi borçları ödeyebilir yada borçlarınızı online olarak hızlı şekilde sorgulayabilirsiniz.


İş Bankası borç sorgulama


İş Bankası’na ait kredi yada kredi kartı borçlarınızı online olarak görüntülemek isteyenler, bankanın internet bankacılığına yada İşCep mobil uygulamasına giriş yapıp “krediler” menüsüne bakması gerekmektedir. Ayrıca İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi sahibi olabilir ve Tc numaranızla banka borçlarınızı öğrenebilirsiniz.


Odeabank banka borcu sorgulamak


Türkiye'ye yakın zamanda giriş yapan ve yüksek teknolojik altyapısıyla müşterilerine önem veren Odeabank'a ait borçlarınızı sorgulayıp öğrenmek istiyorsanız online işlemlere giriş yapın. Daha sonra ise “kredi” menüsünden “kredi borcu” adımını takip ederek tüm borçlarınızı inceleyebilirsiniz.


ING Bank borçları sorgulama


ING Bank’a ait kredi borçlarınızı öğrenmek için İng’nin online işlemlerine giriş yapın. Sonrasında ise “borç durumu” menüsünden tüm borçlarınızı detaylı şekilde görebilir ve mail adresinize yollayabilirsiniz.

 

Akbank E-Vadeli Hesap


Türkiye'de hizmet veren en büyük bankalar arasında yer alan Akbank, direkt mobil uygulamasından kredi borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca Akbank’ın online işlemlerine giriş yaparak da bankaya ait kredi borçlarınız hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür.

 

Yapı kredi borç sorgulama


Yapı Kredi Bankasına olan borçlarınızı görüntülemek için buraya tıklayınız.
 


Banka Borç Öğrenme

Bankalara borçların zamanında ödenmemesi çoğu zaman maddi sıkışıklardan dolayı olsa da, bazı durumlarda geri ödemeleri unutabiliyoruz. Aynı zamanda bazı kötü olaylardan dolayı da borçlu kişiler banka borçlarını unutmaktadır. Bunu da sorgulama işlemi yaparak anında öğrenebilirsiniz. Eğer bankalara borcunuzun olup olmadığı konusunda şüphe duyuyorsanız tek tek müşteri hizmetlerini aramak yerine bankaların internet sitesi üzerinden sorgulama yapılabilmektedir. Eğer bankalara borcunuzu zamanında ödemezseniz genellikle bankalar sms ile bilgilendirme yapmaktadır. Ancak sms reklam mesajlarını engelleyen kişilere bu bilgilendirme ulaşmayabilir. İşte bu durumda iş başa düşerek daha önce kredi kullandığınız bankaların sitelerine girerek borç sorgulama yapabilirsiniz.

Bankalara Borcum var mı?


Bankalara olan borçlarınızı istediğiniz bankanın internet şubesine giriş yaptıktan sonra görüntüleyebilirsiniz. Bir bankanın internet şubesini kullanmak istiyorsanız, cep telefon numaranız banka üzerinde kayıtlı olmalıdır ve internet şubesine üyeliğinizi onaylamanız gerekmektedir. Yukarıda yer alan veriler ile sizde çok kolay yöntemle T.C. ile banka borç sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Bu sayede eğer borçlarınız varsa kapatır ve sonrasında kredi notunuzun yükselmesini sağlayabilirsiniz. Borçlarınızı görüntülemek için herhangi bir ücret talep edilmediği gibi, eğer geçmiş döneme ait borçlarınız varsa ve ödeyecek durumunuz yoksa yine bankanızdan yapılandırma talep edebilirsiniz.

Acil olarak nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak için bankalardan kredi çekiyoruz. Yukarıda belirttiğimiz bazı durumlarda kredi ödemelerimizi unutabilmekteyiz. İşte bu durumda kredi borçlarını sorgulama yaparak anında bankalara borcunuzun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bankaların müşteri hizmetlerini istediğiniz zaman arayarak borcunuzun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Banka borç sorgulama işlemini müşteri hizmetlerini 7/24 arayarak T.C. kimlik numaranız ve kişisel bilgilerinizi verdikten sonra öğrenebilirsiniz.

Banka kredi borcu sorgulama


Banka kredi kartı borcu sorgulama yada diğeri banka borcu sorgulama yapabilmek için; Bazı durumlarda müşteri hizmetlerine bağlanmak için çok uzun zaman bekleyebiliriz. Eğer bankanın müşterisi değilseniz müşteri hizmetlerini aradığınız zaman sizi en sonlara atacak ve bekleme süreniz artacaktır. İşte bu durumda ise internet üzerinden bankaların sitelerinden sorgulama yapabilirsiniz. Bankaların internet şubesine giriş yaptıktan sonra borç durumunuz ile ilgili anlık olarak bilgi alabilirsiniz. Banka borç sorgulama ya da diğer işlemlerinizi hızlı olarak yapmak için istediğiniz bankanın internet sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak ilgili bankların borç sorgulama sayfalarına ulaşabilirsiniz. Bilindiği gibi E-devletten banka borcu sorgulama ve tc ile banka borcu sorgulama şuan için mümkün değildir.

Özel bankalar yada devlet bankaları farketmeksizin, bankalara olan borçlarınızı düzenli olarak ödemelisiniz. Eğer kredi ödemelerinizi zamanında yapmazsanız kredi notunuz düşer ve daha sonrasında bir kredi kullanma olasılığınız düşer. Diğer yandan geçişe dönük borçlarınızı da "borç yapılandırma" ile kapatabilmeniz de mümkündür.Eğer borcunuz varsa ve o borcu ödeyecek durumunuz yoksa bankayla iletişime geçip yapılandırma teklifinde bulunun. Geçmiş döneme ait bir borcunuz çıktıysa daha fazla geciktirmeden borcunuzu kapatmalısınız. Banka borcu sorgulama için internet bankacılığına giriş yapamadıysanız yine bankaların müşteri hizmetleri numarasına bağlanabilir ve hemen borçlarınızı T.C. kimlik numarasıyla sorgulayabilirsiniz.


Kredi borcu yapılandırma 2018 konusuna da bakabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

13 yorum yapılmış

Hakan çelikel

bankaya olan borcum var ama hangi banka olduğunu bilmiyorum nasıl bilgi alacagim

2020-06-01 19:57:27 -
Necati Ozturk

Merhabalar Hakan bey, e-devlet üzerinden de borç sorgulaması yapabilirsiniz. Borcunuzu ödemediyseniz zaten bankanın avukatı sizinle iletişim kuracaktır.

2020-06-02 16:13:42
Kredibankalar.com - Necati

Ebru hanım merhabalar, eşinizin üzerinize çekilen kredi borçlarını sadece eşiniz öğrenebilir. İnternet üzerinden yada bankalardan bu bilgilere siz ulaşamazsınız. Kredi ve kredi kartı borçlarını sorgulamak için bankaların internet şubesine giriş yaparak tüm borçlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ödenmemiş borçlar 5 yıllık bir zamanaşımından sonra "Varlık Şirketi" ne devroluyor. Yani bankalar borçları varlık şirketlerine satmaktadır, eğer öyle bir durum mevcutsa bankayla iletişime geçip borcun hangi varlık şirketine devrolduğunu sorabilir ve varlık şirketinin iletişim numaralarından borçlarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

2018-01-29 20:47:39 -
Ebru Aydoğdu

Kolaygelsin, 2002 senesinde eşimin üzerine ödenmemiş borçları nasıl görebilirim. Ziraat Bankası'ndan çekilen 30.000 kredi için banka borç sorgulaması yapmak istiyorum. Kredi borçlarımı öğrenmem gerekiyor.

2018-01-24 09:51:53 -
Kredibankalar.com

Tacettin Bey merhabalar. Banka kredi borcu sorgulama işlemini yapabilmeniz için, ilgili banknın internet bankacılığını kullanmanız gerekmektedir. Diğer yandan banka şubelerine giderek tc numaranızla borcunuz olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Borçsuz günler dileriz.

2018-01-03 20:45:38 -
Tacettin kösedaği

borcu nasıl sorgularim

2018-01-01 18:50:41 -
Kredibankalar.com

Mahmut Bey merhaba, Ziraat Bankası borç sorgulası Ziraat'ın internet sitesi üzerinden yapılabilmekedir. Banka borç sorgulama yapabilmek için öncelikle ilgili bankanın internet şubesine giriş yapmalısınız. Daha önce giriş yapmamışsanız Ziraat Bankası'ndan internet şubesine kayıt olmalı ve yeni şifre almalısınız. Bol borçsuz günler dileriz.

2017-12-22 17:06:40 -
Kredibankalar.com

Ahmet Bey merhabalar, Denizbank borç sorgulaması yapabilmek için yukarıda bulunan "Denizbank borç sorgulama" bölümündeki bankanın linkine giderek, banka borç sorgulaması yapabilirsiniz.

2017-12-22 17:04:45 -
Ahmet Aktop

kolaygelsin, ben denizbank'a geçmiş dönem 2012 yılına ait banka borcu sorgulama yapmak istiyorum. acaba bana yardim edebilirmisiniz. benim bu bankaya olan borcumu nasıl öğrenebilirim? 2012 ve 2013 dönenine ait banka kredi borcum var ama ödememiştim.

2017-12-22 14:04:12 -
Mahmut Koyan

abicim ben banka borcu sorgulama yapmak için ziraat bankası'na olan 5 yıl önceki dökümüme nasıl ulaşacağım

2017-11-29 21:33:40 -
Kredibankalar.com

Vefa bey merhabalar, kredi kartı borcu sorgulaması yapmak için, bulunduğunuz bankanın internet bankacılığına giriş yapmanız gerekmektedir. internet bankacılığı üzerinden mevcut borç durumunuza ulaşabilirsiniz. Eğer internet bankacılığınız aktif değilse bankanın şubelerinden internet bankacılığı için şifre alabilirsiniz. Borçsuz günler dileriz.

2017-10-25 15:57:58 -
Kredibankalar.com

Emrah Bey merhaba. Bankanın borç durumu hakkında bilgi almak için, borcunuz olan bankanın internet şubesine giriş yapmalısınız. Eğer internet şubeniz aktif değilse yeni şifre almak için bankanın şubesine uğrayabilirsiniz. Ayrıca borç durumunuzu yine bankanın müşteri hizmetleri numarası ile de öğrenebilirsiniz. Borçsuz günler dileriz.

2017-10-25 15:57:39 -
emrah kaya

banka borçu ogrenmek istıyom

2017-10-13 21:04:40 -
VEFA ÖZTÜRK

kredi ve kredi kartı borçları sorgulaması yapmak istiyorm.

2017-10-12 21:46:00 -