Bankadan Satılık Araçlar Listesi 2021

İkinci el araba satın almayı düşünüyorsanız bankadan satılık araçlar 2021 yılında da devam etmektedir. Bankalar el koydukları ikinci el araçları ilan üzerinden satışa çıkarmaktadır.

Bankadan Satılık Araçlar Listesi 2021

 Bankalar gerek bireysel gerekse konut finansmanı ve taşıt kredisi vermektedir. Taşıt kredilerinde bilindiği gibi krediyle alınan araca rehin koyulmakta ve krediyi çeken kişinin borcunu ödememesi durumunda araca banka tarafından el konulmaktadır. Bu süreçten sonra ise bankadan satılık araçlar yılında olarak banka bünyesine geçen tüm araçlar satışa çıkarılmaktadır. Banka satışı olduğu için piyasanın altında satılan bu araçlara siz de sahip olabilirsiniz. Tüm bankalar bu yöntemle araçlarını internet üzerinden ilan yöntemiyle satışa sunmakta ve alıcı beklemektedir. Her bankanın bu sistem için yetkili birimleri bulunmaktadır.

Bankadan Satılık Araçlar 2021

Bankalar, bilindiği gibi araç kredilerinde kredinin ödenmemesi durumunda araca el koymaktadır. Bu durumdan sonra ise banka tarafından aracın satış işlemlerine başlanmaktadır. Araçlar model ve durumlarına göre ilgili uzman kişiler tarafından incelenmekte, piyasa koşulları ve kar/zarar tablosu oluşturulduktan sonra yine, piyasanın altında bir fiyata satışa sunulmaktadır. Bunun nedeni ise bankanın elindeki ürünü hemen satışını yapıp sıcak para sağlamaktır. Hiçbir banka elinde ürününü bekletmek istemez ve biran önce satılmasını ister. Ayrıca hiçbir banka kredi verdiği ürüne el koymak istemez ki; otomotiv ve konut satışı yapmak bankanın işi değildir. Bankadan satılık ticari yada binek araçlara sahip olmak istiyorsanız bankaların ilanlarının sunulduğu internet portallarını incelemeniz gerekmektedir. Bunun için yine bu konu altından sizler için sık sık güncelleme yaparak bankaların hangi sistemlerde ilanlar açtığını ve hangi araçlara sahip olduklarını paylaşacağız.

TEB satılık araçlar sayfası için tıklayın.

Halkbank satılık araçlar sayfası için tıklayın.

Vakıfbank satılık araçlar sayfası için tıklayın.

Ziraaat Bankası satılık araçlar sayfası için tıklayın.

Denizbank satılık araçlar sayfası için tıklayın.

Anadolubank satılık araçlar sayfası için tıklayın.

Albaraka Türk satılık araçlar sayfası için tıklayın.

Tüm liste: Bankadan satılık araçlar

Banka üzerinden araç yada gayrimenkul satın almak istiyorsanız sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Bankadan satılık olan binek ve ticari araçlara bu konuda yer alan adreslerden öğrenebilirsiniz. Bankadan satılık araçlar 2021 yılında da satışı devam etmekde ve, konumuzu siz değerli takipçilerimiz için oluşturduk. Bu konuyu takip ederek sizde hayalinizdeki otomobilin sahibi olabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Bülent koyun

Araç almak istiyorum

2021-12-13 20:48:34 -