sponsorlu bağlantılar

Bankaların Sms Kredi Başvuru Numaraları 2017

Artık bankalar da teknolojiyi yakından takip etmektedir. Sms kredi başvurusu 2017 yılında da çoğu banka tarafından kullanılmakta ve kredi başvuruları anında sonuçlanmaktadır.

sponsorlu reklamlar

2017-04-30 20:30:00

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Teknolojiye ayak uydurabilen şirketler her zaman bir adım daha önde olmaktadır. Türkiye'de sms kredi veren bankalar, çoğu finansal kuruluş tarafından uygulanmaktadır. Müşterilerin hizmetleri hızlı şekilde kullanmak için çoğu banka teknolojiden faydalanmaktadır. Peki hangi bankalar sms ile kredi vermektedir. 2017 yılında Sms Kredi başvurusu 2017 yılında listesini sizler için hazırladık. Bu bankalar ve sıralamalar rastgele yapılmıştır. Tercih ve karar size kalmaktadır.

Aynı zamanda sms kredi 2017 ile yanı sıra bankalar müşteri hizmetlerine bağlanarak, atmlerinden, banka şubelerinden, mobil uygulamalarından veya internet sitelerinden de kredi başvurusu kabul etmektedir. Türkiye'de bankaların her geçen gün başvuru kanalını artırmasının en büyük nedeni müşterilerine zaman ve mekandan tasarruf ettirme isteğidir. Bununla beraber personelden de kısıtlama yapabilen bankalar, bu sayede karına kar katmaktadır.

İşte sizler için hazırladığımız sms kredi başvurusu için banka sms kredi numaraları:

Denizbank: Telefonunuzdan sırasıyla büyük harflerle KREDİM yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı ekleyerek 3280'e göndermelisiniz. Örnek sms: KREDİM 12121231232 > 3280


Garanti sms kredi başvurusu yapmak istiyorsanız telefonunuzun mesaj bölümüne girerek Tc Kimlik Numaranız, istediğiniz kredi tutarı, vadesini, aylık gelirinizi TL olarak yazarak aralarında birer boşluk bıraktıktan sonra 3390'a yollayın. Örnek sms: 12121231232 10000 36 2100 > 3390


Finansbank:
 TC Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra 5030'a sms yollayabilirsiniz. Finansbank sms kredi başvurularında sadece Tc Kimlik Numarası istemektedir.


Akbank sms kredi
 Kredi yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı da ekleyin ve 4425'e sms gönderin.


Yapı Kredi: Kredi Türü, Tc Kimlik Numaranız, Aylık net gelirinizi aralarında birer boşluk bırakara 4411'e yollayın. Örnek sms: Bireysel 12121231232 2100 > 4411


Vakıfbank: Vakıfbank sms kredi başvurusu için TIK bir boşluk Tc Kimlik Numaranız bir boşluk aylık gelirinizi 5724'e yollayın. Örnek sms: TIK 12121231232 > 1500

Odeabank: KREDİM yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak Tc Kimlik numaranızı ekleyin ve 8444'e yollayın. Örnek sms: KREDİM 12121231232 > 8444

İş Bankası sms kredi başvurusu yapmak istiyorsanız yine NAKİT, Tc Kimlik No, Kredi Tutarı, Aylık Gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 4402'ye yollayın. Bu sayede İş Bankası'na hızlı şekilde sms kredi başvurusu yapabilir ve sonuç alabilirsiniz. 


Teb sms kredi Teb'in 4466 sms hattını kullanabilirsiniz. Telefonunuzdan KREDİ yazarak 4466'ya sms yollayın. Daha sonra bir sms daha gelecektir. Buna da Tc Kimlik Numaranız, Aylık Net Geliriniz, Toplam Kredi Miktarı ve diğer sorulara yanıt vererek cevaplayınız.


Ziraat Bankası sms kredi başvurusu, Ziraat kredi çeşidine göre sms kredisi kabul etmektedir. İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız TUKETİCİ yazıp boşluk bırakarak Tc Kimlik Numaranızı, Kredi tutarını,vade, aylık net gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 4747'ye yollamanız gerekmektedir. Örnek sms: TUKETİCİ 12121231232 10000 48 1550 yada KONUT 12121233212 50000 120.

"Sms kredilerinde limit sorunu"

Sms ile kredi başvurusu yapacak olanlara da bir uyarımız olacak. Bankalar sms ile kredi kabul ederken belli bir limite kadar kredi onaylamaktadır. Daha fazla kredi başvurusu için ise bankaya gitmeniz gerekmektedir.

Sms kredi başvurusu numaraları ile kredi başvurusunu yukarıdaki bilgilere göre yapabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu yapamadıysanız konunun altındaki "yorum" bölümünden yardım isteyebilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne girerek yapılabilen kredi başvurusu, bankanın ön incelemesinden hemen sonra müşteriye dönülmektedir. Sizin ön incelemeniz gelir durumunuz, kredi notunuz, banka siciliniz ve geçmişinize bakılmaktadır. Bunların olumlu olması durumunda kredi başvurusu için olumlu sonuç çıkabilmektedir. Aksi halde banka size red verir ve bu red ise yine kredi notunuzun düşmesini sağlar. Buna da çok dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü her red yemenizde kredi notunuz düşecek, bu da sizin banka sicilinizi olumsuz yönde etkileyecektir. Bizim önerimiz sms ile kredi veren bankalar kanalıyla kredi başvurusu en fazla 3 adet yapılmalıdır. 3 bankadan da red gelme durumunda yine kredi notunuzu düzeltmek için uygulamalar yapmalı ve başka başvuru yakın zamanda yapmamalısınız.

"Mobil Bankacılık"

Mobil bankacılığın başladığı 2000 yıllarının başından itibaren çoğu banka internetle de tanışmış ve internet üzerinden kredi verebilmenin ilk sinyallerini vermişlerdir. Ayrıca şubesiz bankacılık adında kurulan yeni bankacılık sistemiyle beraber hiçbir şubesi olmadan internet üzerinden de kredi veren kuruluşlar hizmete başlamışlardır. Sms ile kredi veren bankalar kısa yoldan kredi başvurusu yapmak için de çok idealdir. Böylece hem zamandan hem de mekandan kazanmış olur, hızlı şekilde kredi başvurusunu bankaya iletebilirsiniz.

"Sms Kredi Veren Bankalar"


Sms ile kredi başvurusunda çoğu banka TC Kimlik Numarası, Gelir Durumunuz ve Çekeceğiniz Kredi Miktarı istenir. Bunları rakam halinde yazmanız gerekmektedir. Çoğu banka da sadece tc kimlik numarasıyla başvuruyu kabul etmektedir. Tabi bu başvurular ön başvuru niteliğindedir ve başvuru sonucunuz olumlu olması halinde sizi banka isteyeceği belgelerle beraber banka şubesine davet edecektir. Tabi bu durum o bankanın uygulamalarına göre değişebilmektedir. Sürekli kullandığınız bir bankaysa mobil uygulamaları sayesinde bankaya gitmeden de krediniz hesabınıza yatırılabilmektedir. Bunun için de yakın zamanda bir konu hazırlayacağız.

Türkiye'de Sms kredi başvurusu 2017 uygulamasını kullanan ve sms kredi başvurusu ile hızlı olarak kredi veren bankalar Denizbank, Garanti Bankası, Teb, İş Bankası, Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, Odeabank, Akbank, Ziraat Bankası olarak belirledik. Bu bankaların dışında kalan birkaç banka da sms ile kredi başvurusu kabul etmektedir ancak bunları bir sonraki konumuzda paylaşacağız.

Yukarıda yer alan bilgiler doğrultusunda sms kredi başvurusu 2017 ile başvuru yapılabilmektedir. Bu yıl hazırladığımız konumuz güncelliğini korumakta ve sürekli olarak kontrol edilmektedir. Bankalara sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız yukarıdaki konudan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda bir sonraki hazırlayacağımız konumuzu da takip etmek istiyorsanız sosyal medya hesaplarından bizi takip edebilirsiniz.

Ayrıca sms kredi veren bankalar konusunu da inceleyebilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA