Bedelli Askerlik Kredi Faiz Oranları

2021 yılında bedelli askerlik kredisi faiz oranları nasıl oldu? Bankaların bedelli askerli kredisi faizlerini karşılaştır, en uygun bedelli askerlik kredisine hemen başvur.

Bedelli Askerlik Kredi Faiz Oranları

2021 yılında birçok kişi 45.000 TL’ye bedelli askerlik hizmetinden yararlandı. Yeni askerlik sisteminin onaylanmasıyla beraber bedelli askerlik kredisi faiz oranları da araştırılmaya devam ediliyor. Siz de bedelli askerlik hizmetinden yararlanarak askerliğinizi 30 gün bedelli hizmeti karşılığında gerçekleştirmek istiyorsanız haberimizde yer alan detayları inceleyebilirsiniz.

Bedelli askerlik hizmetinin kalıcı ve devamlı olmasıyla beraber, bankalar da bedelli askerlik kredilerini duyurmaya başladılar. İhtiyaç kredileri arasında yer alan bedelli kredisi, faiz oranları da ihtiyaç kredisi ile aynıdır. Siz de aşağıda yer alan bankalara bedelli askerlik kredi başvurusu yapabilir ve en uygun faiz oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz.

 

Bedelli askerlik kredisi faiz oranları

Banka

Kredi ismi

Faiz oranı

Ziraat Bankası

Bedelli askerlik kredisi

%1,90

İş Bankası

Bedelli askerlik kredisi

%2,30

Vakıfbank

İhtiyaç kredisi

%1,89

ING

İhtiyaç kredisi

%1,77

QNB Finansbank

Bedelli kredisi

%1,74

İCBC

İhtiyaç kredisi

%1,79

HALKBANK

Bedelli askerlik kredisi

%2,16

Garanti BBVA

Bedelli Kredisi

%2,22

Akbank

Bedelli Askerlik Kredisi

%2,02

 

HESAPLAMA: Bedelli askerlik kredisi hesaplama
 

2019 yılı ve sonrasında siz de bedelli askerlikten yararlanmak ve bedelli askerlik kredisi kullanmak istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. En güncel kredi kampanyalarını inceleyerek sizlere ilk olarak ulaştırmak için çalışıyoruz.

 

Bedelli Askerlik Kaç Gün Yapılacak?

2019 yılında bedelli askerlik hizmeti 30 gün olarak kesinleşti. Siz de bedelli askerlik ücretini yatırarak 30 günde askerlik görevinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Bedelli Askerlik Ücreti Ne Kadar?

2019 yılında bedelli askerlik ücreti ne kadar oldu diye birçok kişi merak ediyor. Bedelli askerlik ücreti 31.000 TL olarak kesinleşti ve her ay ocak ayında yükselecek.

 

Bu sayfamızdan siz de güncel içeriklerle beraber bedelli askerlik kredisi faiz oranları 2019 yılına ait bilgileri öğrenebilir, bankaların bedelli askerlik kredisi faizlerini karşılaştırabilir ve en uygun bedelli kredisine başvurunuzu yaparak askerlik hizmetini yerine getirebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilecek sayfalar:

Bedelli askerlik kredisi veren bankalar

Yorum yap:

Kapat