sponsorlu bağlantılar

Bedelli Askerlik Kredi Faiz Oranları 2018

Siz de bu sayfamızda yer alan bankaları karşılaştırarak bedelli askerlik kredisi faiz oranları, hesaplama tabloları ve aylık taksit ödemelerini inceleyerek hemen bedelli askerlik kredi başvurusu yapabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-07-17 16:32:47

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar

 

 

 

Bedelli askerlik yaklaşık olarak 7 aydır Türkiye'nin gündemini meşgul ediyordu, özellikle genel seçimlerde oldukça yüksek talep geldiğinden dolayı hükümet bu konuda çalışmalarını seçim vaadi olarak sunmuş ve seçimden sonra çalışmaların tamamlanacağı duyurulmuştu. 17 Temmuz'da hükümetin çalışmaları tamamlanarak bedelli askerlik bedelinin 15.000 Türk Lirası olduğu kesinleşti. 25 yaş üzerinde olan Türk vatandaşları 15.000 TL bedel ödeyerek askerlik görevini "bedelli" olarak gerçekleştirebilir. Aşağıda yer alan bilgiler ile bankaların bedelli askerlik kredisi faiz oranları ve hesaplama tablolarına göz atabilir, hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

BEDELLİ ASKERLİK FAİZ ORANLARI

Geçtiğimiz yıla göre faizlerde yükseliş devam etmektedir. Bedelli askerlik kredileri de "ihtiyaç kredisi" kategorisinde değerlendirildiğinden dolayı, bedelli askerlik faiz oranları da ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla eşdeğerdir. Yine de bazı bankalar bedelli askerlik kredisi kampanyası yaparak ihtiyaç kredilerine göre az da olsa düşük faiz oranı sunabilmektedir. Bedelli askerlikte yaş sınırının 25 üzeri olduğunu daha önce belirtmiştik. Siz de bu şartlara uyuyorsanız 15.000 TL para karşılığında askerlik görevinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bankalardan bedelli askerlik kredisi kullanabilmeniz için, bankaya bedelli askerlik yapılacağına dair belgeyi sunmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra kredi notunuzun ve kredi sicilinizin temiz olması gerekmektedir. Bankalar koşulsuz olarak kredi vermezler, geri ödeyebilecek kişilere kredilerini verirler. Bunu da göz önünde bulundurarak siz de hemen bedelli askerlik kredi başvurusu yapabilirsiniz. İşte bankaların bedelli askerlik için faiz oranları karşılaştırması;

 

 

 


Bedelli askerlik kredi faiz oranları 2018


 

Banka

Faiz oranı (%)

 


Ziraat Bankası


1,67

 


İş Bankası


1,70

 


Vakıfbank


1,75

 


ING Bank


1,74

 


QNB Finansbank


1,79

 


Odeabank


1,98

 


TEB


2,09

 


Garanti Bankası


2,09

 


Akbank


2,07

 

       

 

 HESAPLAMA: Bedelli askerlik kredi hesaplama

Bedelli askerlik kredisi kullanmak isteyen kişiler bankaları karşılaştırdıktan sonra en uygun faizli krediye hemen başvurusunu yapabilir. Yukarıda yer alan bedelli kredisi faiz oranları karşılaştırmasını inceleyebilir ve en uygun kredi veren bankayı tespit ettikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA