sponsorlu bağlantılar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2019

Bankalarda olan borçlarınızı tek bir bankada toplamak istiyorsanız siz de borç kapatma kredisi veren bankalar 2019 arasından bir bankayı seçerek kredi başvurusu yapabilirisiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-06-04 23:58:08

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Bir kaç bankada olan kredi borçlarınızı tek bir bankada toparlamak için siz de borç kapatmak kredisi yani borç transfer kredisi kullanabilirsiniz. Borç kapatma kredisi veren bankalar 2019 yılında transfer kredisi adı altında kredilerini kullandırmaya devam etmektedir. Siz de bu bankalardan birisini tercih ederek bankalara olan borçlarınızı tek bir bankada toparlayabilirsiniz. Bu sayfa aracılığıyla borç tranfer kredisi 2019 hakkında genel bilgileri ve borç kapatma kredisi için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR

A Bankası, B Bankası ve C Bankası'nda kullanmış olduğunuz krediyi tek bir bankaya taşıyabilirsiniz. Tabi bunu gerçekleştirebilmek için kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir çünkü; borç kapatma kredisi de yeni bir kredi başvurusu demektir. Yani siz diğer bankalara olan borçlarınızı kapatarak yeni bir kredi kullanmış oluyorsunuz. Bu da size yeni masraflar oluşturacak ve yeni yükselen faiz oranlarına göre kredi kullanmanız gerekecektir. 2018 yılında borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir diye merak edenler aşağıda yer alan bankaları inceleyebilir ve hemen seçilen bankanın şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Borç transfer kredisi 2019

2018 yılında borçlarınızı tek bir bankada toparlamak istiyorsanız, bankaların ihtiyaç kredileri kategorisinde verilen borç transfer kredilerini kullanabilirsiniz. Siz de, kredi veya kredi borcunuzu ödemekte güçlük çekiyorsanız aşağıda bulunan bankaların tekliflerini değerlendirerek, en uygun faiz oranlı borç kapatma kredisini tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki bankaların borç kapatma kredisi tekliflerini linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Akbank borç transfer kredisi
QNB Finansbank borç kapatma kredisi
Vakıfbank borç kapatma kredisi
Şekerbank borç kapatma kredisi
İş Bankası borç kapatma kredisi
Garanti Bankası borç transfer kredisi
Burgan Bank borç transfer kredisi
İNG Bank borç kapatma kredisi
TEB Borç kapatma kredisi
Denizbank Borç transfer kredisi

Yukarıda yer alan bankalar borç kapatma kredisi vermektedir. Ayrıca bunların yanı sıra bir kaç banka daha borç kapatma kredisi adı altında krediler verebilmektedir. Siz de bu krediyi kullanabilmek için bankanın şubesine gitmeniz gerekmektedir. Borç kapatma kredileri ihtiyaç kredisi ve kredi kartları için bankalar tarafından verilebilmektedir. Bankanın isteyeceği belgeler ise, nüfus cüzdanı, aylık gelir belgesi, borcu olan bankaya toplam borç kağıdı (bunu bazı bankalar diğer bankadan isteyebilmektedir). Siz de borç kapatma kredi veren bankalar arasında seçeceğiniz bankaya kredi başvurusu yaparak, kredilerinizi tek bir bankada toplayabilirsiniz. Böylece bir kaç bankaya olan borçlarınızı tek bir bankaya toplayabilir, kredi ödemelerinizi aksatmadan gününde yatırarak kredi notunuzun yükselmesini sağlayabilirsiniz.

İlgili haber:
Borçları tek bir bankada toplama

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA