sponsorlu bağlantılar

Borç Temizleme Kredisi Veren Bankalar 2019

Eğer sizin de birden çok bankalara borcunuz varsa, borç temizleme kredisi alabilir ve tüm borçlarınızı tek bir bankada toplayabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Borç Temizleme Kredisi Veren Bankalar 2019

2019-03-14 15:31:32

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

Birbirinden farklı bankalara olan borçlarınızı temizlemek ve tek bir bankada mı toparlamak istiyorsunuz? O halde siz de hemen, borç temizleme kredisi veren bankalar ile kredinizi kullanın ve tüm borçlarınızı anında temizleyin. Bu sayfada yer alan bilgiler ile siz de bankalara olan borçlarınızı kapatabilir, tek bir bankadan kredi çekme avantajını elde edebilirsiniz. Borçlarınızı yeniden yapılandırmak, tek bankaya taşımak istiyorsanız siz de 60 aya varan vadelerle kredi ve kredi kartı borçlarınızı yeniden yapılandırabilirsiniz.


BORÇ TRANSFER KREDİSİ 2019

Borç kapatma yada temizleme adı altında bazı bankaların verdiği bu kredi türü kapsamında, amaç diğer bankalara olan borçları tek bir bankada toparlamaktır. Kredi taksitlerini ödemekte güçlük çekenler için bu kredi bulunmaz bir nimettir. Borcunuz olan bankaya giderek kredi ödemesini yapamayacağınızı ve nakit olarak sıkıntıda olduğunuzu belirtin. Daha sonrasında ise "yapılandırma" adı altında banka size yeni kredi teklifinde bulunacaktır. Eğer bankanız yapılandırma yapmıyorsa diğer bankalara da başvuru yapabilirsiniz. Toplam ödemeler hesaplanarak yeni bir kredi çekilmesi gerçekleşir. Daha sonrasında ise kullanılan kredilerin borçları kapatılıp, yeni çekilen kredinin ödeme vadesi belirlenir. Buradaki amaç vadeleri uzatarak aylık taksit tutarını düşürmek ve kredi ödemelerini rahatlıkla yapabilmektir. 2019 yılında da bir çok banka borç kapatma kredisi adı altında kredi kampanyalarını sunmaktadır. Bu bankaları ve kredi tekliflerini aşağıda bulabilirsiniz. 

İlgili: Borç kapatma kredisi nasıl alınır?
İLGİLİ: Ziraat Bankası kredi kartı borç yapılandırma


Borç Temizleme Kredisi Veren Bankalar

1. QNB Finansbank

QNB Finansbank'tan 60 aya varan vadelerle borç transfer kredisi bulunmaktadır. En uygun faiz oranları ve esnek ödeme imkanları sayesinde siz de ihtiyaç kredinizi rahatlıkla ödeyebilir ve kredi ödemelerini tek bir çatıda toplayabilirsiniz. En uygun faiz oranlarıyle bankalara olan tüm borçlarınızı QNB Finansbank'ta toparlayabiliriniz. Borç transfer kredisi ile ihtiyaç, taşıt ve kredi kartı borçlarını QNB Finansbank'a transfer edebilirsiniz. Konut kredisi bu kredi kapsamında değerlendirilmez. Faiz oranları müşterinin kredi notuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler Finansbank borç kapatma kredisi sayfasına göz atabilir.

2. Şekerbank

Şekerbank borç transfer kredisi adı altında bankalara olan tüm borçlarınızı temizleyebilirsiniz. Uygun faiz oranlarıyla kredinizi rahatlıkla ödeyebilmek için Şekerbank borç kapatma kredisine hemen başvuru yapabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve 60 aya varan vadelerle bu krediyi kullanabilirsiniz. Bu kredi kampanyası kapsamında 500 TL kredi tahsis ücreti banka tarafından alınmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler Şekerbank borç transfer kredisi sayfamıza göz atabilir.

3. Vakıfbank

Diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı Vakıfbank'a taşıyabilirsiniz. Vakıfbank şubelerine giderek en uygun faiz oranları ve 60 aya varan vadelerle kredinizi çekebilir, diğer tüm bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı temizleyebilirsiniz. Vakıfbank borç transferi hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, Vakıfbank borç kapatma kredisi sayfamıza göz atabilirsiniz.

4. Akbank

Akbank'ta da borç tranfer kredisi bulunmaktadır. Diğer bankalara olan borçlarınızı kapatabilmek için Akbank taksitli borç transfer kredisini kullanabilirsiniz. Uygun faizler ve 60 aya varan vadeler ile bu krediyi Akbank şubelerinden alabilirsiniz. Akbank borç transferi hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak istiyorsanız, Akbank borç kapatma kredisi sayfamıza göz atabilirsiniz.

5. Denizbank

Denizbank transfer kredi adı altında sunulan bu krediyi kullanabilir ve diğer bankalara olan borçlarınızı tek bir bankada toparlayabilirsiniz. "Transfer kredi ile tüm borçlara elveda" sloganı ile verilen bu kredi kapsamında avantajlı faiz oranları, 60 aya varan vadeler ve kefilsiz olarak verilmektedir. Başvuru için gerekli olan belgeler ise gelir belgesi, nüfus cüzdanı, son aya ait resmi fatura veya ikametgah belgesi istenmektedir.

2019 yılında kredi borcu yapılandırmak ve ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere, kredi vadeleri 60 aya yükseltilmiştir. Siz de 60 aya varan vadelerle kredinizin borcunu tek bankada toplayabilirsiniz.

Yukarıda yer alan bankaların sunmuş olduğu borç kapatma kredisi tekliflerini değerlendirerek, en uygun faizli krediyi kullanabilirsiniz. Türkiye'de yukarıda yer alan bankalar ve bir kaç banka daha bu krediyi verebilmektedir. Borç kapatma kredisi alabilmeniz için kredi notunuzun ve banka sicilinizin olması gerekmektedir. Kredi ödemeleri 3 ay art arda yapılmadığı zaman bankalar yasal yollara başvurmakta ve kredi ilişiği olan kişi avukata verilmekedir. Yine borçları ödememeniz sonrasında icralık da olabiliyorsunuz. Banka hiçbir yolla kredi ödemesini borçludan alamıyorsa kredi borcunu varlık şirketine satmaktadır ve bundan sonraki süreçte borçluyla varlık şirketi iletişime geçmektedir. Siz de bu ve buna benzer sıkıntılı süreçler yaşamak istemiyorsanız kredi borçlarınızı zamanında ödeyin. Eğer ki ödeyemeyecek duruma geldiyseniz, borç temizleme kredisi, borç kapatma kredisi, borç erteleme kredisi gibi kredilere başvuru yaparak kredi borcunuzu biran önce yapılandırmaya çalışın.

Borç kapatma kredisi veren bankalar


sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA