Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar 2022

2022 yılında borç transfer kredisi veren bankalar ile diğer bankalara olan borçlarınızı tek bankada toplamak ister misiniz? Siz de bu sayfada yer alan borç transfer kredilerini inceleyebilir, kredi ve kredi kartı borçlarınızı farklı bankaya taşıyabilirsiniz.

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar 2022

  Borç kapatma kredisi 2022 yılında bir çok kişinin gündemindedir. Öyle ki, bir kaç bankaya ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya kredi kartı borcu olan kişiler borcunu ödeyemez duruma geldiklerinde bu borcu yapılandırarak farklı bir bankya taşıyabiliyorlar. İşte bu sayfamızda borç kapatma kredisi veren bankalar 2022 yılında hangileridir sorusuna yanıt aradık. Siz de borç transfer kredisi kampanya tekliflerini değerlendirebilir, en uygun transfer kredisine hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.
 

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç kapatma kredisi nedir? Tüketicilerin bankalardan kullanmış oldukları ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya kredi kartı borçlarını ödeyemez duruma geldiklerinde bu borcu yapılandırarak farklı bir bankaya taşıma şansları vardır, buna borç transfer kredisi denilmekterdir. Her banka bu kredi türüne sıcak bakmasa da bazı bankalar uygun faiz oranlarıyla, ihtiyaç kredisi kategorisi adı altında borç transferi kredisi de vermektedir. Ödenmeyen kredi borçları bilindiği gibi yasalara göre 3 ay sonra avukatlık olabilmektedir ve kredi borcu olan kişiyi daha da sıkıntıya sokabilmektedir. Eğer ki böyle bir durumla karşılaşırsanız ilk olarak bankanıza giderek durumu bildirin ve kredi yapılandırma teklifi isteyin. Eğer bankanız kredi yapılandırmaya sıcak bakmıyorsa bu durumda borç transferini istediğiniz bankaya başvuru yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi (Kredi Kartı Borcu)

Ziraat Bankası kredi kartı borç kapatma kredisi ile 60 aya varan vadelerle diğer bankaların ve Ziraat Bankası'nın kredi kartına olan borçlarınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek kredi kartı borç kapatma kredisi başvurusu yapabilir ve hemen kredinizi kullanabilirsiniz.

Ayrıntılar için tıklayın: Ziraat Bankası kredi kartı borç kredisi

 

HALKBANK KREDİ KARTI YAPILANDIRMA

Halbank'tan kredi kartı borcu olanlara sevindirici haber: kredi kartı borç kapatma kredisi ile en uygun faiz oranları ve 60 aya varan vadelerle borçlarınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Siz de Halkbank kredi kartı yapılandırma sayfasından ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Akbank Borç Transfer Kredisi

Akbank borç transfer kredisi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.
 

 Şekerbank Borç Transfer Kredisi

Şekerbank borç kapatma kredisi hakkında tüm detaylara ulaşmak için tıklayın.
 

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbank'ın borç transfer kredisi ile ilgili tüm detaylara göz atmak istiyorsanız tıklayın.
 

QNB Finansbank Borç kapatma kredisi

QNB Finansbank borç transferi kredisi hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler tıklayın.
 

 Borç Temizleme Kredisi

Borç temizleme kredisi hakkında tüm genel detaylara ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayın.

 

Borç kapatma kredisi nasıl alınır?

Borç kapatma kredisi, bir kaç bankaya olan borçlarınızı adından da anlaşılacağı gibi bir bankaya transfer etmektedir. Borç kapatma kredisinde dikkat edilmesi gereken en önemli şey faiz oranlarıdır. Örneğin a bankası ve b bankası'ndaki borçlarınızı c bankası'na taşıyacaksınız. C bankası güncel faiz oranlarıyla birlikte size kredi verecektir, yani a ve b bankası'ndaki faiz oranlarınız c bankası'nı etkilemez. Bir çok kişi bu durumu kredilerin direk transferi sanmaktadır. Oysa ki durum farklıdır; Borç transfer kredilerinde yeni bir kredi başvurusu gerçekleşir, başvuru onaylanırsa eski borçlarınız banka tarafından kapatılır ve yeni kredi verilmiş olur. Yani bir banka aracılığıyla diğer bankaları aradan çıkarmış ve borcunuzu tek bir bankaya taşımış oluyorsunuz. Tabi dediğimiz gibi bu işin en kötü yanı yeni yükselen faiz oranları, en iyi yanı ise vadeler uzayacağı için taksit miktarı düşebilmektedir.

Ayrıntı: Borç kapatma kredisi nasıl alınır?

Kredi kartı borçlarını transfer yapmak isteyenlere de bankalar kredi vermektedir. Borç kapatma kredisi kapsamında bankayla yeni bir sözleşme yapıyorsunuz. Böylelikle eski bankaya olan kredi kartı borcunuz banka tarafından kapatılır ve yeni kredinizi ödemeye başlarsınız. Bazı bankalarda vade sayıları her ne kadar düşük olsa da, genel anlamda bakacak olursak 48 aya varan vadelerle bu krediler kullanılabilmektedir. Sizler için aşağıda borç transfer kredisi veren bankaları tablo halinde sıraladık.


Siz de 2022 yılında borç transferi yapmak istiyorsanız öncelikle bankalara borcunuzu geciktirmeden ödemiş olmanız gerekmektedir. Kredi notunuz kredi çekebilmek için elverişli ve iyi seviyede yer alması gerekiyor. Borç kapatma kredisi veren bankalaryılında bu krediyi ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borçları için vermektedir. Konut kredileri, yasalara göre borç transferi yapılamaz ve başka bankaya devredilemez. Borç transfer kredisine başvuru yapabilmek için seçmiş olduğunuz bankaya kimlik belgeniz, ikametgah belgesi veya son 3 aya ait 1 adet faturanız ve gelir belgenizle beraber gidebilir ve başvuruyu yapabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

5 yorum yapılmış

Aylin Aslım

2019 yılında akbank ve vakıfbank'a olan borçlarımı tek bir bankada birleştirmek istiyorum. ziraat bankası borç kapatma kredisi başvurusu yaptım ancak gelirim yetersiz olduğundan dolayı başvuru onaylanmadı, başka bir çözümü yokmu bu işin...

2019-03-14 15:34:15 -
bülent toper

ben yeni icralık oldum borc kapatma kiridisi cekebilirmyim

2018-10-17 10:15:08 -
Bilal

Borç kapatma kredisi veren bankalar arasında bulunan Akbank'tan kredimi kullandım, Garanti Bankası'nda bulunan 20 bin tl kredimi transfer ettim.

2018-10-11 18:32:29 -
bülent toper

ben icralık oldum borc kapatma kiridisi cekebilirmyim

2018-10-03 14:57:42 -
MAHMUT

borç kapatma kredisi veren bankalardan kredi almak istiyorum.

2018-10-03 14:57:20 -