Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar 2018 Borç Kapatma


Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar 2018 Borç Kapatma

2019 yılında Borç transfer kredisi veren bankalar ile diğer bankalara olan borçlarınızı tek bankada toplamak ister misiniz? Siz de bu sayfada yer alan borç transfer kredilerini inceleyebilir, kredi ve kredi kartı borçlarınızı farklı bankaya taşıyabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar 2018 Borç Kapatma
08 Ocak 2019 Salı 16:50 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
  Borç kapatma kredisi 2019 yılında bir çok kişinin gündemindedir. Öyle ki, bir kaç bankaya ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya kredi kartı borcu olan kişiler borcunu ödeyemez duruma geldiklerinde bu borcu yapılandırarak farklı bir bankya taşıyabiliyorlar. İşte bu sayfamızda borç kapatma kredisi veren bankalar  2019 yılında hangileridir sorusuna yanıt aradık. Siz de borç transfer kredisi kampanya tekliflerini değerlendirebilir, en uygun transfer kredisine hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

BORÇ TRANSFER KREDİSİ VEREN BANKALAR

Borç kapatma kredisi nedir? Tüketicilerin bankalardan kullanmış oldukları ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya kredi kartı borçlarını ödeyemez duruma geldiklerinde bu borcu yapılandırarak farklı bir bankaya taşıma şansları vardır, buna borç transfer kredisi denilmekterdir. Her banka bu kredi türüne sıcak bakmasa da bazı bankalar uygun faiz oranlarıyla, ihtiyaç kredisi kategorisi adı altında borç transferi kredisi de vermektedir. Ödenmeyen kredi borçları bilindiği gibi yasalara göre 3 ay sonra avukatlık olabilmektedir ve kredi borcu olan kişiyi daha da sıkıntıya sokabilmektedir. Eğer ki böyle bir durumla karşılaşırsanız ilk olarak bankanıza giderek durumu bildirin ve kredi yapılandırma teklifi isteyin. Eğer bankanız kredi yapılandırmaya sıcak bakmıyorsa bu durumda borç transferini istediğiniz bankaya başvuru yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi (Kredi Kartı Borcu)

8 Ocak 2019 tarihinde duyurulan habere göre, kredi kartı borcu olanlara yönelik olarak kredi Ziraat Bankası bünyesinde verilecek. Kredi 24 ay veya 60 aya kadar %1.10 ile %1.20 arasında faiz oranlarıyla verilecek. Şuan ki ihtiyaç kredisi faiz oranlarına göre oldukça düşük faizlerle bu kredinin verilmesinden dolayı bir çok kişinin bu krediye başvurması bekleniyor.

Ayrıntılar için tıklayın: Ziraat Bankası kredi kartı borç kredisi


Akbank Borç Transfer Kredisi

Akbank borç transfer kredisi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

 Şekerbank Borç Transfer Kredisi

Şekerbank borç kapatma kredisi hakkında tüm detaylara ulaşmak için tıklayın.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbank'ın borç transfer kredisi ile ilgili tüm detaylara göz atmak istiyorsanız tıklayın.

QNB Finansbank Borç kapatma kredisi

QNB Finansbank borç transferi kredisi hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler tıklayın.

 Borç Temizleme Kredisi

Borç temizleme kredisi hakkında tüm genel detaylara ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayın. 
Banka

 
Faiz Oranı

 
QNB Finansbank

 
1,48

 
İş Bankası


1,59 

 
ING Bank

 
1,79

 
Akbank

 
1,84

 
Yapı Kredi

 
1,87

 
Garanti Bankası

 
1,89

 
Vakıfbank

 
1,62

 
Şekerbank

 
1,84 - 1,94

 (faiz oranları 2018 yılına aitttir.)

Borç kapatma kredisi nasıl alınır?

Borç kapatma kredisi, bir kaç bankaya olan borçlarınızı adından da anlaşılacağı gibi bir bankaya transfer etmektedir. Borç kapatma kredisinde dikkat edilmesi gereken en önemli şey faiz oranlarıdır. Örneğin a bankası ve b bankası'ndaki borçlarınızı c bankası'na taşıyacaksınız. C bankası güncel faiz oranlarıyla birlikte size kredi verecektir, yani a ve b bankası'ndaki faiz oranlarınız c bankası'nı etkilemez. Bir çok kişi bu durumu kredilerin direk transferi sanmaktadır. Oysa ki durum farklıdır; Borç transfer kredilerinde yeni bir kredi başvurusu gerçekleşir, başvuru onaylanırsa eski borçlarınız banka tarafından kapatılır ve yeni kredi verilmiş olur. Yani bir banka aracılığıyla diğer bankaları aradan çıkarmış ve borcunuzu tek bir bankaya taşımış oluyorsunuz. Tabi dediğimiz gibi bu işin en kötü yanı yeni yükselen faiz oranları, en iyi yanı ise vadeler uzayacağı için taksit miktarı düşebilmektedir.

Ayrıntı: Borç kapatma kredisi nasıl alınır?


Kredi kartı borçlarını transfer yapmak isteyenlere de bankalar kredi vermektedir. Borç kapatma kredisi kapsamında bankayla yeni bir sözleşme yapıyorsunuz. Böylelikle eski bankaya olan kredi kartı borcunuz banka tarafından kapatılır ve yeni kredinizi ödemeye başlarsınız. Bazı bankalarda vade sayıları her ne kadar düşük olsa da, genel anlamda bakacak olursak 48 aya varan vadelerle bu krediler kullanılabilmektedir. Sizler için aşağıda borç transfer kredisi veren bankaları tablo halinde sıraladık.


Borç Kapatma Kredisi Başvuru Şartları

Siz de 2019 yılında borç transferi yapmak istiyorsanız öncelikle bankalara borcunuzu geciktirmeden ödemiş olmanız gerekmektedir. Kredi notunuz kredi çekebilmek için elverişli ve iyi seviyede yer alması gerekiyor. Borç transfer kredisi veren bankalar yılında bu krediyi ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borçları için vermektedir. Konut kredileri, yasalara göre borç transferi yapılamaz ve başka bankaya devredilemez. Borç transfer kredisine başvuru yapabilmek için seçmiş olduğunuz bankaya kimlik belgeniz, ikametgah belgesi veya son 3 aya ait 1 adet faturanız ve gelir belgenizle beraber gidebilir ve başvuruyu yapabilirsiniz.

sponsorlu reklamlarYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 4 yorum mevcut

  • bülent toper 4 ay önce yorumlandı

   ben yeni icralık oldum borc kapatma kiridisi cekebilirmyim

  • Bilal 5 ay önce yorumlandı

   Borç kapatma kredisi veren bankalar arasında bulunan Akbank'tan kredimi kullandım, Garanti Bankası'nda bulunan 20 bin tl kredimi transfer ettim.

  • bülent toper 5 ay önce yorumlandı

   ben icralık oldum borc kapatma kiridisi cekebilirmyim

  • MAHMUT 5 ay önce yorumlandı

   borç kapatma kredisi veren bankalardan kredi almak istiyorum.

  
  sponsorlu reklamlar