sponsorlu bağlantılar

BSMV Geri Alınabilir Mi

Kredi çeken yada mevduat ürünleri kullanan kişilerin karşısına çıkan Bsmv nedir ve geri alınabilir mi? İşte sizler için tüm gerekli detaylar.

sponsorlu reklamlar

2018-01-05 12:53:43

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Bsmv geri alınabilir mi diye soran kişilere özel olarak bu konumuzu hazırladık. BSMV'nin açılımı Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi olarak karşımıza çıkmaktadır. O halde BSMV hangi bankalar tarafından alınmaktadır ve geri ödemesi var mıdır, detaylara geçelim.

Bsmv Nedir?

Bsmv, ülkemizde Merkez Bankası tarafından tüm bankalarda uygulanan bir vergi türüdür. Dolayısıyla bu vergi devlete gitmektedir. Bsmv geri almak isteyenler malesef böyle bir hakları bulunmuyor. Tüm bankalarda kredi yada benzer ürünlerle birlikte mevduat ürünlerini kullanan herkesten bsmv vergisi alınmaktadır. % olarak yansıtılan BSMV; taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi,  ve mevduat ürünlerinde geçerlidir.

Bsmv geri ödemesi

Bsmv'nin geri ödenmesi mümkün değildir çünkü bir devlet vergisidir. Bsmv ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak isteyen kişiler de ayrıca
Bsmv nedir konusuna bakabilir. 

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA