CepteTeb Ev Hanımlarına Kredi 2021

Bu sayfadan Cepteteb ev hanımlarına kredi şartları, detayları ve kredi hesaplama örneklerine ulaşabilirsiniz.

CepteTeb Ev Hanımlarına Kredi 2021
Türkiye'nin köklü bankaları arasında hizmet vermeye davam eden TEB, teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine en iyi bankacılık ürünlerini sunmaya devam ediyor. QNB Finansbank'ın başlattığı internet şubesiz bankacılık hizmetini TEB de takip ederek Cepteteb'i geçtiğimiz yıllarda hizmete açtı. Siz de Cepteteb'den kolaylıkla kredi çekebilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer alan Cepteteb, bazı şartlar altında anında onaylanna ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor.
 
Cepteteb ev hanımlarına kredi
2020 yılında geçtiğimiz yıllara göre kredi kullanan ev hanımının sayısında artış olduğu gözzlemlenmektedir. Bunun en büyük nedeni tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıdır. Özellikle devlet bankaları tarafından vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarını gidermek amacıyla sundukları bireysel temel ihtiyaç destek kredisi paketleri pek çok vatandaşımız gibi ev hanımlarının da ilgi odağı oldu. Düşük faiz oranlarıyla kullanılan destek kredisi 6 ay ödemesiz olunca pek çok kişi nakit ihtiyacını gidermek amacıyla bu krediyi kullandılar. Durum böyle olunca ev hanımlarının nakit ihtiyaçlarını düşünen bankalar, ev hanımlarına özel kredi paketlerini sunmaya devam ediyorlar. İşte Cepteteb ev hanımına özel kredi paketleri, kredi şartları, hesaplama ve gerekli tüm detayları.
 
CEPTETEB Kredi Hesaplama Tablosu:

Kredi Miktarı

Faiz Oranı

Vade Sayısı

Aylık Ödeme

Toplam Ödeme

10.000 TL

%1,45

36 AY

376 TL

13.540 TL

20.000 TL

%1,45

36 AY

752 TL

27.081 TL

30.000 TL

%1,45

36 AY

1.128 TL

40.622 TL

40.000 TL

%1,45

36 AY

1.504 TL

54.163 TL

50.000 TL

%1,45

36 AY

1.880 TL

67.704 TL

  • CEPTETEB mobil uygulamasını cep telefonunuza indirin.
  • Ana sayfada yer alan Menü ikonuna tıklayın.
  • "Müşteri Ol" butonuna tıkladıktan sonra seçeneklerden birisini seçerek CEPTETEB bankacılığını açın.
  • Eğer daha önceden TEB'de hesabınız varsa CEPTETEB uygulamasına giriş yapın.
  • Ana sayfada yer alan Başvurular -> Kredi Başvurusu -> İhtiyaç Kredisi adımlarını takip edin.
  • Kredi miktarı ve vadesini belirledikten sonra kredi başvurusunu bankaya iletin.
 
Kredi hesaplaması Cepteteb internet sitesinden hesaplama araçları ile 12 Ocak 2021 tarihinde yapılmıştır. Güncel oranlarla hesaplama için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 
Cepteteb Ev Hanımlarına Kredi Şartları
Ev hanımlarının kredi çekebilmesi için bankalar farklı şartları arayabilmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda bankanın ilk incelediği şey bireysel kredi notudur. Cepteteb'de kredi kullanabilmeniz için öncelikle kredi notunuzun iyi seviyede olması gerekmektedir. Genellikle 1200 üzeri kredi notu olan kişilerin kredileri onaylanmaktadır.
 
Kredi notunun yanı sıra geçmiş kredi ve kredi kartı ödemeleriniz de, kredi değerlendirmesini etkileyen en önemli faktördür. Daha önce kullanmış olduğunuz kredinin geri ödemesi düzensiz ise, bu durumda kredinizin onaylanması daha da zorlaşacaktır.
 
Bu faktörlerin yanı sıra kredi sicilinizin de iyi olması, bankanızda belli bir miktar giriş çıkış hareketlerinin olması, kredi kartını düzenli kullanmanız, aylık gelirinizin olması, ek gelirin olması ve bankanın istemesi durumunda kefil göstermeniz kredinin onaylanması için en önemli faktörler arasında yer almaktadır.
 
 
Başvuru kaç günde onaylanır?
CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra başvuru sonucu genellikle 3 dakika içerisinde cep telefonunuza SMS ile gönderilmektedir. Bazı yoğunluk durumlarında bu süre 1 saate kadar çıkabilmektedir.
 
İLGİLİ SAYFA: Ev hanımlarına kredi
 

Yorum yap:

Kapat