Emeklilere Kredi Veren Bankalar

Emekliler düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi çekebilirler. Sizde emekli kredisi veren bankalar 2018 arıyorsanız bu konuyu inceleyerek 48 aya varan vade ve en uygun faiz oranlarıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Emeklilere Kredi Veren Bankalar

Emeklilere kredi veren bankalar  ile kredi kampanyaları yaparak müşterilerine uygun faizlerle kredi vermektedir. 2018 yılında duyurulan emekliler için promosyon ödemeleri yatırılmaya başlanmıştır. Eğer emekliyseniz ve bankalardan düşük faizli kredi çekmek istiyorsanız bu yazımızı takip edebilirsiniz.
Emekli kredisi kullanarak avantajlardan faydalanabilir ve uygun ödeme koşulları ile kredi ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca kredi yanı sıra emeklilere uygun faiz oranlı kredi kartı veren bankalar da bulunmaktadır. Bunu çok yakında sitemiz üzerinden yayınlayacağız.


Emekli kredisi veren bankalar

SGK, Bağkur, Emekli Sandığı ve diğer yöntemlerle emekli olduysanız ve düzenli bir geliriniz varsa bankalar sizlere kredi vermek için sıraya gireceklerdir. Emeklilere kredi vermeyi her banka ister çünkü emeklilerin düzenli ve kesintisiz olarak aldıkları gelirleri vardır. Ayrıca emekli maaşınıza göre kredi verilecektir. Peki emeklilere düşük faizli ve ödeme koşulları iyi olan kredi veren bankalar hangileridir. Emekliler hangi bankalardan kredi çekerek daha çok kar edebilirler. İşte sizler için araştırdık. Emekliler her bankadan kredi başvurusu yapıp eğer ödeme geçmişinde ve kredi notunda herhangi bir sıkıntı yoksa kolaylıkla kredi kullanabilirler. Kredi başvurularında emeklilere daha çok öncelik verilmektedir. Hiçbir banka, bir emeklinin kredi başvurusunu geri çevirmek istemez.

Emekli kredi kampanyaları 2018

Bu yıl sizde kredi kampanyalarından yararlanarak kredi çekebilirsiniz. Uygun faiz oranlarıyla kredi kullanabilmek için kredi bankaları takip ediniz. Akbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Odeabank, Vakıfbank ve bir çok banka emekliler için düşük faizli kredi imkanı sunmaktadır. Bu bankalar üzerinden sizde kolay yoldan kredi kullanabilirsiniz. Sizde bu kampanyaları takip ederek daha çok faiz parası ödemekten kurtulabilirsiniz. Öncelikle kredi başvurusu yapmadan önce gerek internet üzerinden gerek bankalara giderek faiz oranlarını ve kampanyaları araştırmalısınız. Bunu yaparak sizde kredi çektiğinizde cebinizden çıkacak fazla parayı önler ve tasarruf edersiniz. İşte sizler için hazırladığımız emeklilere uygun faiz oranlarıyla kredi veren bankalar. Ayrıca aşağıdaki verdiğimiz bilgilerin bankalar tarafından değiştirilme hakkı saklıdır.


İNG Bank emeklilere kredi


İng Bank 48 aya varan vade seçenekleriyle emeklilere kredi imkanı sunmaktadır. Oyak Bank’ı satın alarak İng Bank adıyla Türkiye piyasasına giren Hollanda merkezli İng, emekliler için 199 TL’den başlayan taksitlerle ve 1,09 faiz oranıyla kredi vermektedir.
Emeklilere kredi kampanyası Findeks kredi notunuza göre, %1,09 ile 1,59 arasında değişebilmektedir.
 


PTT’den emeklilere kredi


En yakın Ptt şubesine giderek Aktifbank emekli kredisi başvurusu yapabilir ve paranızı hemen kullanabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için PTT’nin merkez şubelerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu krediden yararlanmak için emekli maaşınızı pttden almanız gerekmektedir.

Kredi tutarı: 20.000 TL
Faiz Oranı: %1,85

Vade Sayısı: 48 ay
Aylık ödemesi: 682 TL

 

 


Vakıfbank Emeklilere özel kredi

En çok tercih edilen bankalardan birisi olan Vakıfbank emeklilere özel kredi vermektedir. 90 bin TL’ye kadar, 48 aya varan vade seçenekleri ve %1,19’den başlayan faiz oranlarıyla emekli kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi tutarı: 10.000 TL
Faiz Oranı: %1,19

Vade Sayısı: 48 ay
Aylık ödemesi: 290 TL


Ziraat Bankası emekli kredisi


Ziraat Bankası’da emeklilere özel kredi vermektedir. Sizde en yakın Ziraat şubelerine giderek emekli kredisi başvurusu yapabilir ve 48 aya varan vade seçenekleriyle kredinizi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası her emekliye özel faiz oranları sunduğundan dolayı kredi hesaplaması yapamıyoruz. Ancak emekliler için en uygun faiz oranının Ziraat Bankası’nda olduğu bilinmektedir.


Garanti Bankası emekli kredisi


Garanti Bankası emeklilere özel kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Garanti’de uygun ödeme koşulları ve 48 aya varan vade seçenekleriyle kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca emekli maaşınızı Garanti Bankası’na taşıyarak 450 TL’ye varan promosyonlardan faydalanabilirsiniz.

Kredi tutarı: 10.000 TL
Faiz Oranı: %1,64

Vade Sayısı: 48 ay
Aylık ödemesi: 324 TL


Denizbank maaş müşterisi kredisi


Denizbank maaşını Denizbank’tan alan müşterilerine özel kredi faiz oranları ve uygun ödeme koşullarıyla kredi imkanı sunmaktadır. 60.000 TL’ye kadar 48 aya varan vade seçenekleriyle kredinizi Deniz’den alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye 444 0 800 müşteri hizmetlerinden ya da Denizbank kredi başvurusu konusundan ulaşabilirsiniz.

Kredi tutarı: 10.000 TL
Faiz Oranı: %1,54

Vade Sayısı: 48 ay
Aylık ödemesi: 316 TL

 


Yapı Kredi Bankası emekli kredisi


Maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan emeklilere özel olarak kredi imkanı sunulmaktadır. 36 aya varan vade seçenekleriyle beraber kredinizi uygun faiz oranlarıyla kullanabilirsiniz.

Kredi tutarı: 10.000 TL
Faiz Oranı: %1,38

Vade Sayısı: 36 ay
Aylık ödemesi: 255 TL


Emekli kredi başvurusunda neye dikkat edilir?

  • Geçmiş ödemelerinize
  • Kredi notunuza
  • Emekli net maaşınıza
  • Ek gelir durumunuza
  • Kredi sicilinize

Emeklilere kredi 2018 yılında kullanmak istiyorsanız sizde yukarıda yer alan bankalardan birisini seçerek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusunda emekli cüzdanı ve kimliğinizle gitmeniz halinde işlemler daha hızlı yapılacaktır. Sizde bu avantajlı tekliflere sahip olmak isterseniz bu bankalar arasından bir seçim yaparak şubelerine gittikten sonra kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Sanıldığının aksine emeklilerde de kredi notu sorgulanmaktadır. Bankalar yukarıda yer alan bilgileri kontrol ettikten sonra krediye cevap vermektedir.

Emeklilere kredi veren bankalarile sizde çok uygun faiz oranları ve 48 aya varan vadelerle kredinizi kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, yukarıda yer alan bankalardan birisini seçerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer emekli kredileri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız konumuzu takip etmeye devam ediniz. Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar şuanda bulunmasa da; düşük faizlerle kredi çekebilmek mümkün oluyor. Özellikle emekli maaşınızı seçtiğiniz bankaya taşıyarak hem promosyon ödemesi alır hem de avantajlı emekli kredisi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz bankalar bilgilendirme amaçlı olup, faiz oranları bankalar tarafından değiştirilebilmektedir.

Emekliler ne kadar kredi alabilir 2018
Emekli maaşını hangi bankadan almak avantajlı 2018

 

Yorum yap: