En Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileridir

Acil paraya ihtiyacım var diyorsanız sizler için en hızlı yoldan kredi veren bankaları sıraladık. Peki en kolay ve acil kredi veren bankalar hangileridir?

En Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileridir

Acil para lazım, hemen kredi çekmek istiyorum diyen kişilere özel olarak bu sayfamız yayında. Enhızlı kredi veren bankalar hangisi diye merak edenler için 2018 yılı kolay kredi çıkaran bankaları araştırdık. Bilindiği gibi bankalara kredi başvurusu yapıldığında öncelikle kredi notu ve banka sicili kontrol edilmektedir. Bazı bankalar, sadece kredi notu yüksek olan kişilere kredi çıkarırken, bazılarıysa düşük kredi notuna bile kredi verebilmektedir. Tabi bazı şartlar istenmekte ve bu şartları yerine getirdiğiniz taktirde krediyi alabilirsiniz. Acil olarak kredi ihtiyacı duyan kişilere anında kredi veren bankaları da  ve kolay kredi veren bankaların başvurularına bakıldığında bu sürecin nasıl işlediğini ele aldık.

En Hızlı Kredi Veren Bankalar 2018

Hızlı kredi veren bankalarçekebilmeniz için başvuru yapabileceğiz yer öncelikle şubesiz online bankacılık hizmeti olabilir. Bu bankalar, evrak ve şart talebinde bulunmuyorlar ve bundan dolayı da kolaylıkla kredi veriyorlar. Teb'in dijital bankacılık hizmeti CEPTETEB, Aktifbank'ın dijital bankası N Kolay Kredi, QNB Finansbank'ın ENPARA.COM gibi internet bankakcılığından kolay kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şubesiz bankacılık hizmeti veren bu bankalar, Kredi Kayıt Bürosu üzerinden kredi notunuz ve e-devlet üzerinden Sgk dökümünüze ulaştıklarından dolayı da belge istemiyorlar.


CEPTETEB Kredi Başvurusu

Teb'in online bankacılığı cepteteb ile şubeye gitmeye gerek kalmadan bir kaç dakika içesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cepteteb ihtiyaç kredisi başvurusu için 1.000 TL - 30.000 TL arasıdna acil nakitlerinizi karşılayabilir, 48 aya kadar vadelendirmeden yararlanabilirsiniz. TEB Bankası müşterisi olmasanız bile, başvuru yaptığınızda banka yetkilileri sizinle iletişime geçerek sizin istediğiniz bir saatte istediğiniz bir yere gelerek ilgili belgeleri alıyorlar. 


N Kolay Kredi Anında Kredi Başvurusu

Aktif Bank dijital bankacılık hizmeti (Aktifbank'ın zaten bir şubesi yok, Ptt'lerden kredi sağlıyorlar) şubeye gitmeden kredinizi alabilirsiniz. Aktifbank müşterisi olmayanlar da "N Kolay Kredi" başvurusu yapabilirler. Yine bu krediden yararlanabilmek için banka yetkililerin sizi adresinizde ziyaret edip belgeleri imzalatmaları gerekmektedir. Talep edilen kredi onaylandığı anda hesabınıza yatacak ve ilgili yerlerden anında çekebileceksiniz.


EnPara Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Finansbank'ın dijital bankası enpara.com ile anında kredinizi çekebilirsiniz. Şubeye gitmeye gerek kalmadan, evraksız ve masrafsız kredi ENPARA'da. Qnb Finansbank müşterisi olmayan kişiler ise ilgili belgeleri imzalamak için Enpara çalışanı adresinizde sizi ziyaret ediyor. Krediniz onaylandığı anda hesabınıza yatıyor ve dilediğiniz zaman kullanıyorsunuz.

Hızlı Kredi Veren Diğer Bankalar

Sadece dijital bankacılık üzerinden hizmet vermese de online şubeden de kolay ve hızlı kredi sunan bankalar bulunmaktadır. İhtiyaç kredisi için anında kredi veren bu bankaları aşağıda sıraladık.

Akbank Kredi Başvurusu: Akbank'ın Direkt kredi uygulaması ile şubeye gitmeden online başvurunuzu yapabilirsiniz. Akbank Direkt Kredi sayesinde şubeye gitmeye gerek kalmadan kredinizi 20.000 TL'ye kadar çekebilir ve 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

İng Bank Kredi Başvurusu: İNG Bank'ın e-kredi hizmeti ile İng Bank müşterisi olmayanlar bile şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabiliyor. Kredi onaylandığı anda talep edilen tutar anında hesaba yatırılmaktadır.

Yapı Kredi: Yapı Kredi'nin güzel uygulamalarından birisi de Anında Şubesiz Kredi hizmeti olmaktadır. Online kredi başvurusu yaparak şubeye gitmeye gerek kalmadan paranızı hemen alabilirsiniz. 

İş Bankası Kredi:İş Bankası'nın İşCep uygulaması sayesinde 25 bin TL'ye kadar olan kredileri şubeye gitmeden kullanabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası interrnet şubesinden de kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Bu konumuz sadece bilgi vermek amacıyla yayınlanmıştır. Yukarıda yer alan bilgileri inceleyereken hızlı kredi veren bankalar2018 yılında hangisi sorusunun cevabını alabilirsiniz. Bankaların yanı sıra son dönemlerde hızla yayılan "şubesiz bankacılık" hizmeti daha kolay yoldan kredi vermekterdir. Sizde bu bankalara başvuru yaparak hemen kredinizi çekebilirsiniz.

Buna benzer konular:

Acil kredi veren bankalar
Hızlı kredi kartı başvurusu
Az riskli olanlara kredi veren bankalar

 

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Hatica Özkul

En hızlı kredi çıkartan bankalara kredi başvurusu yapmak istiyorum.

2018-03-29 08:53:07 -
Ebru Aydoğdu

Merhabalar, en hızlı kredi veren bankalar 2018 aramam sonucunda sizlerden güzel bilgiler aldım. Teşekkür ediyorum yardımlarınızdan dolayı.

2018-02-01 03:14:59 -