En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018
sponsorlu reklamlar

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

Eğer sizde bankalardan kolay kredi almak istiyorsanız en kolay kredi veren bankalar 2018 yılında bu sayfada yer almaktadır. Sizde avantajlı kredi tekliflerine hemen kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi çekebilirsiniz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018
sponsorlu reklamlar
Acil olarak paraya ihtiyaç duyan kişiler kolay kredi veren bankalar 2018 yılında hangisi diye sorular yöneltmektedir. Bizde kolay kredi nasıl alınır ve en uygun kolay kredilerin hangi bankalardan çekilebileceğini araştırdık. 2018 yılında gelir belgesiz, şartsız ve kolaylıkla kredi çıkartan bankalar genellikle devlet bankaları haricinde kalanlardır. Özellikle Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank kredi verirken kredi başvurusu yapan kişileri oldukça zorlarlar. Bu bankalar kolay yoldan kredi vermezken, bazı özel bankalar bu bankalara oranla daha kolaylıkla kredi vermektedir. En kolay krediyi Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Garanti Bankası, Qnb Finansbank gibi bankalardan alabilirsiniz.

En kolay kredi veren bankalar 2018


Findeks notunuza bakılarak hangi puana ne kadar kredi çıkacağını daha önce sizlere sunmuştuk. Eğer kredi kartı, kredi ve bankaya olan diğer borçlarınızın ödemesinde daha önce herhangi bir sorun yaşamamışsanız, bankalardan kolaylıkla kredi çekebilirsiniz. Bankalar kredi başvurularında baktıkları ikinci kaynak ise gelir durumunuzdur. Genellikle gelir durumunuza ve ödemenize göre size kredi verilecektir. Sizde bu bankaları inceleyerek kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Bu şartlar altında ayrıca kefilsiz kredi veren bankaları da çoğu kişi aramaktadır. Bazı bankalar kredi başvusunda kefil talep edebilmektedir ve kefilin de durumu kredi çekmeye müsayit olmalıdır.


Acil kredi veren bankalar


2018 yılında en kolay kredi veren bankalara baktığımızda ise çoğu bankanın birbirine yakın olduğunu görmekteyiz. Bu bankalara başvuru yapıldığında başvuru yapan kişinin kredi notuna, kredi ödemelerine, kredi kart geçmişine ve banka siciline göz atmaktadır. Ayrıca bu bankalar sizin ortalama gelirinizi de tahmin etmektedir. Örnek vermek gerekirse 3 bankadan kredi kartınız var ve limitleri 2 bin tl, 3 bin tl ve 5 bin tl olsun. Bunların ortalaması alınarak çıkan sonuç ise 3,300 tl olarak belirlenir. Yine kullanmış olduğunuz kredilerle birlikte geliriniz göz önünde bulundurularak taksit/gelir dağılımınıza bakılarak kredi verilir ya da red edilir. 
Bankalardan hızlı kredi almak istiyorsanız yine başvuru yaptığınız anda banka KKB üzerindeki sicilinizi inceler. T.c numaranızla sorgulama yapılarak banka geçmişiniz, ödeme durumunuz ve tahmini geliriniz hesaplanır. Bu sistem iyice incelendikten sonra da tarafınıza en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır. Buna bakılarak en kolay kredi veren bankalar 2018 listesinde yer aldığı şekilde Garanti Bankası, İş Bankası, Teb, Akbank, Ziraat Bankası, Odeabank gibi bankalar ön plana çıkmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: