sponsorlu bağlantılar

En Kolay Kredi Veren Bankalar ile Hızlı Kredi Başvurusu

En kolay kredi, şubesiz olarak en kolay kredi veren bankalar listesi, online kredi başvuru yöntemleri, kredi notu düşüklere kolay kredi veren bankalar. Daha çok sicilim bozuk hangi banka kredi verir diyenlere.

En Kolay Kredi Veren Bankalar ile Hızlı Kredi Başvurusu

2018-02-13 17:05:14

sponsorlu bağlantılar

Türkiye'de teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık online işlemlerden bir kaç form doldurularak şubesiz, belgesiz ve kefilsiz olarak bankalar kredi vermeye başladı. Sizden gelen istekler doğrultusunda kolay kredi veren bankalar listesini 2018 yılına özel olarak hazırladık. 

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar
 

 CEPTETEB

 Evrak yok

 Kefil yok 

 İncele 

 İNG Bank

 Evrak yok

 Kefil yok

 incele

 İş Bankası

 Evrak yok 

 Kefil yok

 incele

 Garanti Bankası

 Evrak yok

 Kefil yok

 incele

Uyarı: Yukarıda yer alan bilgilerde istisna dışında gelir tespiti yapılamayan kişiler için banka yetkilileri ek olarak "gelir belgesi" talep edebilirler.

İsterseniz bankanın müşterisi olun isterseniz olmayın, şubesiz kredi veren bankalar daha kolay kredi kullandırmaktadır. Bazı bankalar da sadece müşterilerine belgesiz kredi kullandırma ayrıcalığını sunmaktadır. Aşağıda ise "şubesiz bankacılık" için en fazla ne kadar kredi çekebileceğiniz ve ne kadar masraf ödeyeceğiniz hakkında bilgileri sizlere sunduk. Sizde bu kredileri inceleyerek online başvurunuzu yapabilirsiniz.


Şubesiz kredilerde ne kadar kredi alabilirim, ne kadar masrafı olur?

Banka

En Yüksek Kredi Miktarı
 

Tahsis tutarı
 

Sigorta

Şubeye Gitmeden Kredi

ING Bank

50.000 TL

Binde 5

Var

Herkes

Odeabank

35.000 TL

Binde 5

Var

Sadece kendi müşterisi

Aktif Bank

30.000 TL

Binde 5

Yok

Herkes

CEPTETEB

30.000 TL

Yok

Var

Herkes

Enpara

30.000 TL

Yok

Var

Herkes

Finanbank

30.000 TL

Binde 5

Var

Sadece kendi müşterisi

VakıfBank 

30.000 TL

Binde 5

Var

Sadece kendi müşterisi

Garanti 

25.000 TL

Binde 5

Var

Sadece kendi müşterisi

Türkiye İş Bankası

25.000 TL

Binde 5

Var

Sadece kendi müşterisi

Yapı Kredi

25.000 TL

Binde 5

Var

Sadece kendi müşterisi

Akbank

20.000 TL

Binde 5

Var

Sadece kendi müşterisi

 

Kredi tahsis ücretleri ise çekilen kredilerde binde 5 alınmakta olup, Bddk tarafından tüm bankalarda uygulanmaktadır. İhtiyaç kredileri için ihtiyaç kredisi faiz oranları 2018 sayfamızdan bankaların faizlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca en  hızlı yoldan kredi başvurusunu onaylayan bankalar hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için, anında kredi veren bankalar 2018 konumuza bakabilirsiniz.

Tatil Günlerinde Online Kredi Alınır Mı?

Bilindiği gibi bankalar cumartesi ve pazar günlerinde kapalıdır. Peki online bankalarda hangi günler tatil var? Sizde online bankacılıktan kredi başvurusu yapıp haftasonu ve tatil günlerinde de ilgili bankanın atm'leri aracılığıyla paranızı nakit olarak alabilirsiniz. 


Kolay Kredi Çekebilmek için Kredi Notu Kaç Olmalı?

Kredi Notu Aralığı
 

Risk Grubu
 

Kredi Kullanma İhtimali

1-699

En Riskli

Çok Düşük

700-1099

Orta Riskli

Düşük

1100-1499

Az Riskli

Gelire Bağlı

1500-1699

İyi

Yüksek

1700-1900

Çok İyi

Çok Yüksek

 


En Kolay Kredi Veren Bankalar

Sizler için kolay kredi almanın yollarını sunan bankaların listesini paylaşıyoruz. 2018 yılında en kolay yoldan kredi çekebilmek için online bankacılığı kullanmak, sizin yararınıza olacaktır. Sicilim bozuk hangi banka kredi verir, kredi notu düşüklere kredi veren bankalar aramasını yapan kişiler bu konudan detaylı bilgilere ulaşabilir.

İNG BANK E-KREDİ

İNG Bank ile e-kredi avantajlarından sizde yararlanabilirsiniz. İng e-kredi uygulaması yada internet şubesinden 50 bin lira 48 ay vadeli şubesiz olarak anında kredi alabilirsiniz. İng  Bank müşterisi olmasanız bile, kurye gönderilerek bulunduğunuz yerden kredi çekebilmeniz münkündür.
Diğer yandan e-kredi için kredinin onaylanması durumunda herhangi bir evrak talep edilmezken, gelir yada kredi notunuzun düşük görülmesi durumunda şubeler yada çağrı merkezi ile belge talel edilebilmektedir. İng Bank bu konumuzda en kolay kredi veren bankalar arasında yer aldığını açık olarak göstermektedir.


 

CEPTETEB KOLAY KREDİ BAŞVURUSU

En kolay kredi için Teb Bankası'nın şubesiz bankacılık uygulaması Cepteteb ile kredi kullanmak çok kolay! Kolay yoldan kredi veren bankalar arasında yer alan Cepteteb, 30 bin lira 48 ay vadeli krediler için anında ve dosya masrafsız olarak, şubeye gitmeden kullanabilirsiniz. Eğer cepteteb müşterisi değilseniz, banka çalışanları sizden randevu alarak bulunduğunuz yere geliyor ve evrak teslimi alıyorlar. Kredi değerlendirmelerinde ise e-devlet üzerinden alınan sigorta dökümünüz ve risk raporunuz ile yapılıyor.
 


Kolay kredi veren bankalar

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA