En Uygun Kredi Veren Bankalar 2018

En Uygun Kredi Veren Bankalar 2018

Yeni yıla özel kredi adı altında en uygun kredi veren bankalar 2018 yılı için kampanyalar düzenlemektedir. Yeni yılla birlikte bankaların kredi kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.

En Uygun Kredi Veren Bankalar 2018
 Acil nakit paraya ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda bankalara kredi çekmek için gidiyoruz. Günümüzde onlarca farklı bankanın yanı sıra artık internet bankacılığı da önem kazanmıştır. Bu karmaşanın yanı sıra en uygun kredi veren bankalar 2018 yılında hangisi diye düşünüyorsanız bu konumuzu inceleyebilirsiniz. Bankaların intenret siteleri üzerinden yaptığımız araştırma neticesinde sizler için en uygun faiz oranları ve en iyi kampanyalarla tüketicilerin yanında olacak kredi ve kredi ürünlerini paylaştık.

En Uygun Kredi Veren Bankalar

Yeni yılla birlikte gerek büyük bankalar gerekse ülkemizde yeni açılan ve müşteri portföyünü genişletmek isteyen bankalar kampanyalar düzenlemektedir. 2018 yılına iyi hazırlanmak isteyen bankalar yeni yılla birlikte en uygun faiz oranlarıyla kredilerini müşterilerine sunmaktadır. Hoşgeldin kredisi, yeni yıl kredisi adı altında sunulan kredi çeşitlerini sizler için inceledik. Bireysel tüketici kredisi için en uygun faiz oranını sizlere sunuyoruz. İşte 2018 yılı için tüm bireysel ihtiyaç kredi kampanyaları ve en uygun faiz oranlarıyla kredi çeşitleri.

3 ay ertelemeli kredi, yine 2018 yılında da geçerli olacaktır. Kredi faizleri en uygun oranlarla başlatılmaya çalışılmaktadır. Ayrıca eskiden olduğu gibi dosya masrafları kaldırılmış ve artık hiçbir bankada dosya masrafı alınmamaktadır. Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık insanlar banka şubesine gitmeden başvuru yapabilmektedir. Özellikle cep telefonlarından tek bir sms ile kredi başvurusu oldukça ilgi görmektedir. Bizde birkaç bankanın sms ile kredi başvurusunu sizlere ileteceğiz.

Ziraat Bankası, 2018 yılında en uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veren devlet bankalarından birisi olan Ziraat Bankası, sms ile kredi başvurusu kabul etmektedir. Bunun için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra 
Kredi yazıp TC Numaranızı, Kredi Tutarını, Vade ve Aylık net gelirinizi yazdıktan sonra 4747'ye gönderiniz.

Garanti Bankası, Türkiye'de hizmet veren en büyük özel bankalardan birisi olan Garanti Bankası'na sms ile kredi bavşvurusu yapabilirsiniz. 2018 yılında en uygun faiz oranlarıyla kredi imkanı sunan Garanti'ye başvuru yapmak için, cep telefonuzun mesaj bölümüne girdikten sonra 
Tc kimlik numaranız, istediğiniz kredi miktarı, vade sayısı, aylık net kazancınızı aralarında bir boşluk bıraktıktan sonra 3390'a gönderin. 
Sizler için en uygun kredi veren bankalar 2018 yılı verilerini paylaştık. Tüm banka kampanyalarına, son dakika ekonomi bültenlerine ve anlık gelişmelere sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. En uygun faiz oranlarıyla kredi imkanlarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.Yararlı konular:


İhtiyaç kredisi faiz oranları 2018

Faizsiz krediler 2018


Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

hatice tokgöz
hatice tokgöz

Garanti bankasından 5000 tl kredi çektim ve sizdeki en uygun kredi veren bankalar 2018 konusunu gördükten sonra çok üzündüm.

2018-03-29 18:09:35 -