En Yüksek Vadeli Hesap Faizi Veren Bankalar 2018


En Yüksek Vadeli Hesap Faizi Veren Bankalar 2018

Parasını değerlendirmek isteyenler en yüksek faiz veren bankalar inceleyebilir. Sizler için e-vadeli mevduat faiz oranları araştırması yaptık. Buna göre en yüksek faiz veren banka 2018 hangisi sorusun cevabı aşağıda yer almaktadır.

En Yüksek Vadeli Hesap Faizi Veren Bankalar 2018
01 Şubat 2018 Perşembe 23:10 tarihinde paylaşıldı.
En yüksek faiz veren banka 2018 ile bu yıl paranızı değerlendirerek ek gelir elde edebilirsiniz. Paranızı vadeli hesapta değerlendirmek istiyorsanız sizler için en yüksek faiz veren bankalar karşılaştırması yaptık. Bu bilgiler bankaların resmi internet sitesinden alınmış olup, anlık olarak değişebilmektedir. En yüksek faiz getirisi ile vadeli faiz oranları bankalar gibi araştırma konumuz aşağıda yer almaktadır. Birikmiş paranıza değer katmak ve paranızı güven içerisinde korumak için bankadan e-vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Mevduat hesabının yanı sıra aşağıdaki listede yer alan e-vadeli hesapların kazancı daha yüksek olmaktadır.


EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKALAR 2018

Aşağıda yer alan bilgiler bankaların web sitesi üzerinden alınmıştır. Paranızı e-mevduat hesabında değerlendirmek istiyorsanız en yüksek faiz veren banka hangisi diye araştırmasını yapabilir, en yüksek vadeli faiz oranlarını burada bulabilirsiniz. Buna cevap verebilmek adına yukarıdaki bilgileri paylaştık. Bu konumuzda yer alan karşılaştırma tablosu, 32 günlük e-vadeli mevduat hesabı olarak hesaplanmıştır. En yüksek e-vadeli faiz getirisini bu konuda sizler için paylaşılmıştır. Sıralama yine bankalar arasında rastgele yapılmış olup en yüksek faiz veren bankayı bulmak için yukarıdaki bankaların faiz oranlarını incelemeniz yeterli olacaktır. Dip not olarak aşağıdaki e-vadeli faiz oranları sadece internet şube bankacılığı için geçerlidir. Bankadan vadeli hesap açımları için oranlar değişiklik gösterebilir.

Aşağıdaki tabloda bankaların e-vadeli mevduat hesapları için 2018 yılı dolar - euro - tl karşılaştırması yapılmıştır. Ayrıca faiz oranları yıllık oranlar baz alınarak yansıtılmaktadır.

Bankaların Döviz - TL mevduat karşılaştırması

Banka

TL (₺)

EURO (€)

DOLAR ($)

İNG BANK

%14

%1,50

%4

AKBANK

%10,75

%0,70

%1,50

DENİZBANK

%14,25

%1,50

%3.8

GARANTİ BANKASI

%14,25

%1,20

%2,60

İŞ BANKASI

%10

%1

%1,75

ZİRAAT BANKASI

%10,75

%1,10

%1,85

CEPTETEB

%13

%1,20

%2Aşağıdaki bankaların e-vadeli faiz oranları 2018 yılı için, 100 bin tl 32 günlük yatırımlar baz alınarak hesaplanmıştır. Vade sayısı değiştikte, faiz oranları da değişebilmektedir.

Güncel içerik: 1 Milyon TL Faiz Getirisi

En yüksek faiz veren banka 2018

Banka Adı

E-Vadeli Faiz Oranı (32 Gün)

İNG Bank

%14

Denizbank

%14,25

Cepteteb - Teb

%13

Garanti Bankası

%14,25

Odeabank

%11

Akbank

%10,75

Şekerbank

%13,50

Halkbank

%10,50

Ziraat Bankası

%10,75

Abank

%11

Odeabank

%11

İş Bankası

%10

Burgan Bank

%10

QNB Finansbank

%9Yukarıda belirtilen e-vadeli hesap faiz oranları, bankalar tarafından piyasa koşullarına göre artabilmekte yada azalabilmektedir. Bankaların belirtmiş olduğu faiz oranı belirli bir süre için olabilmekte (hoşgeldin faizi), ayrıca bazı vergiler çıkarıldıktan sonra net faiz oranı müşteriye yansıtılmaktadır.
FAİZ HESAPLAMASI:

 


10.000 tl faiz hesaplaması
20.000 tl faiz hesaplaması
30 bin tl faiz getirisi
50.000 tl faiz getirisi
100.000 tl faiz kazancı
Hoşgeldin faizi veren bankalar

 Finansbank- Enpara Vadeli Hesap

Finansbank'ın sunmuş olduğu Enpara şubesiz bankacılık hizmetiyle birlikte e-vadeli hesap faizleri de oldukça yüksek sunulmaktadır. Enpara Vadeli Mevduat hesabı için %11,25 faiz oranı sunmaktadır. 10.000 TL için 32 gün sonunda 98 TL kazanabilirsiniz.ABank - E- Mevduat Hesabı

ABank, diğer bankalarla yarış haline girebilmek adına e-vadeli mevduat hesap faizlerini oldukça yüksek sunmaktadır. %11 faiz oranıyla ABank'ta mevduat hesabı yatırımı yapabilirsiniz.HSBC E-Mevduat Hesabı

HSBC 'de %9,25 faiz oranıyla vadeli hesap sahibi olabilirsiniz.
Garanti - e-Vadeli hesap hoşgendin kampanyası

Garanti Bankası e-Vadeli Hesap hoşgeldin kampanyası kapsamında %13,80'e varan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası'nda hoşgeldin faizi olarak yüksek faiz oranlarıyla e-vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz.
Ayrıca Garanti Bankası'nda Euro %1,40, dolar yatırımları ise %3 üzerinden değerlendirilmektedir.


Denizbank- e Vadeli Hesap

Denizbank'ın sürekli yenilenen teknolojileri ve müşteri odaklı çalışmaları neticesinde e-vadeli hesap faiz oranları oldukça yüksek durumdadır. Denizbank'tan %12,50 oranında faizle e-vadeli hesap açabilirsiniz. 10.000 TL için aylık olarak 97 TL kazancınız olacaktır.

Denizbank'ta euro yatırımları %1,06, Dolar yatırımları ise %3,50 olarak değerlendirilebilir.


TEB - e-Vadeli Hesap

Türk Ekonomi Bankası (Teb) e-mevduat hesabında %12'a varan faiz seçenekleriyle hesap açabilirsiniz. Bankanın web sitesinden hesap açarak paranızı mevduat hesabından değerlendirebilirsiniz.


İş Bankası - e-Vadeli


İş Bankası yüksek faiz oranlarıyla e-mevduat hesabı sunmaktadır. Sürekli yenilenen teknolojik altyapısı ve yüksek müşteri memnuniyeti oranıyla İş Bankası'ndan %8,50 faiz oranıyla e-mevduat hesabında paranızı değerlendirebilirsiniz.


Odeabank - e-Mevduat

Türkiye'ye yakın zamanda giriş yapan ve yüksek teknolojik altyapısıyla müşterilerine önem veren Odeabank'ta e-mevduat hesabı yüksek faiz oranlarıyla sizlere sunulmaktadır. Paranızı Odeabank'ta değerlendirmek istiyorsanız %10'a varan faiz oranlarıyla Odeabank'tan e-mevduat hesabı açabilirsiniz.

Odeabank'ta euro %1,50 - Dolar ise %2 üzerinden değerlendirilebilir.


ING - e-turuncu vadeli hesap

ING Bank'tan %13 faiz oranıyla e-mevduat hesabı açabilirsiniz. Paranızı ING Bank'ta değerlendirmek istiyorsanız bu en yüksek faiz oranı için bankanın internet sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilir ya da banka şubelerine gidebilirsiniz.


Akbank E-Vadeli Hesap

Türkiye'de hizmet veren en büyük bankalar arasında yer alan Akbank, direkt mobil uygulamasından e-vadeli hesap açılışlarına özel olarak %10 faiz avantajı sunmaktadır. Akbank'ın bu teklifinden yararlanmak için telefonunuzdan direkt uygulamasını indirmeniz ya da internet şubesine giriş yapmanız yeterlidir.
Vakıfbank Vadeli Hesap

Türkiye'nin devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank, yine en yüksek faiz veren bankalar 2018 sıralamasında yer almaktadır. Bu doğrultuda yüksek faiz sunan banka müşterilerine %10,90 faiz sunmaktadır.Halkbank E-Vadeli Hesap

Halkbank'tan e-vadeli hesap açmak isteyenlere de yüksek faiz oranları sunulmaktadır. %10,50 faiz oranları ile Halkbank'ta paranızı değerlendirebilirsiniz.


Ayrıca yukarıdaki bankalara ek olarak konunun daha net anlaşılması için tüm bankaların mevduat faiz oranlarını tablo halinde sizlere sunuyoruz. En yüksek faiz veren banka 2018 yılında aşağıdaki sıralamada yer almaktadır. Buna göre sizde e-vadeli hesap açarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.


En yüksek faiz veren bankalar

Günlük faiz veren bankalar da, ING Bank, Garanti Bankası, Akbank, Odeabank, İş Bankası ve yukarıda yer alan diğer bankalardan e-vadeli hesabı ücretsiz olarak açabilirsiniz. Sizde bu bankalar arasından birini seçerek e-vadeli mevduat hesabıyla hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Siz de yüksek faiz oranlarından yararlanmak için banka şubenizden hemen bir e-vadeli hesap açın ve paranızı değerlendirmeye başlayın. Konularımızı sürekli güncel tutarak siz değerli takipçilerimiz için elimizden gelen çalışma gayretini Kredi Bankalar olarak gösteriyoruz. Diğer yandan dolar/ euro benzeri dövize yüksek faiz veren bankalara sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. En yüksek faiz veren banka 2018 yılında değerlendirecek olursak; Garanti Bankası ve İNG Bank olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Denizbank'ta oldukça yüksek faiz oranlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Bu bankalar da yüksek faizi belli bir süre için (hoşgeldin faizi) olarak vermekte ve verilen süre bitiminde faizler düşürülmektedir. Ayrıca vadeli hesaplardan Merkez Bankası, bsmv adı altında vergilendirme yapmaktadır. Bu vergi ve diğer masraflar düşürüldükten sonra net kazancınızı alabilirsiniz.
YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 15 yorum mevcut

  • Kredibankalar.com @Erol 2 hafta önce yorumlandı

   Erol bey merhabalar, yükek yatırımlarda bazı bankalar özel teklifler verebiliyorlar. Bu nedenle şu yada bu bankaya yatırın diye sizi yönlendirmemiz yanlış olacaktır. Direk banka şubelerine giderek teklif alsanız sizin için daha yararlı olacaktır. Şu anda en yüksek faiz veren bankalar İng, Denizbank, Garanti görünmektedir. İng Bank'ın e-vadeli hesabı 1 yıl boyunca hoşgeldin faizi vermektedir 1 yıl sonunda ise faizler düşürülmektedir. Bu gibi ayrıntıları ve size özel teklifleri bankalardan alabilirsiniz.

  • Erol @Ahmet cansevdi 2 hafta önce yorumlandı

   iyi aksamlar ben 1.800.00tl (450-500bin euro yatirsan hangi bankayi önerirsiniz faizi ne olur aylik .saygilarimla erol

  • Kredibankalar.com @Erhab 1 ay önce yorumlandı

   Merhabalar, Şekerbank 32 günlük 100.000 TL yatırımlar baz alınarak %13,50 faiz vermektedir. Uyarınız için teşekkürler, güncellemeyi yaptık.

  • Erhab 1 ay önce yorumlandı

   oranlarda yanlislik var sekerbank guncel faiz orani 14.5

  • mustafa @Veli ilaf 4 ay önce yorumlandı

   ben size denizbankı öneririm

  • Veli ilaf @AYHAN YORULMAZ 4 ay önce yorumlandı

   ben almanyada birikintisi 375,000 tl getireceğim aylık faiz ne olur hükümet bizde vergi almayacağını vad eti ne olur aylık hangi banka daha fazla verir.

  • Yıldız Sevilay 4 ay önce yorumlandı

   güzel yardımlarınız için çok teşekkürler. bende yılbaşında paramı en yüksek faiz veren bankalar konunuzda yer alan bilgilere göre değerlendireceğim.

  • Kredibankalar.com @AYHAN YORULMAZ 10 ay önce yorumlandı

   Merhabalar Ayhan Bey. Sitemizi takip ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

  • AYHAN YORULMAZ 10 ay önce yorumlandı

   En yüksek faiz veren bankalar bizlere verdiğiniz için teşekkürler. Ben 10000 tl yatırdım.

  • Kredibankalar.com @Ahmet cansevdi 10 ay önce yorumlandı

   Ahmet Bey merhabalar. Bankalar e-vadeli hesap açmada ya da kapatmada herhangi bir ücret almamaktadır. Bol kazançlar dileriz.

  • Kredibankalar.com @Mahmut toksöz 10 ay önce yorumlandı

   Merhabalar Mahmut Bey. 1 yıl vadeli e-vadeli hesaba 20.000 tl yatırmanız halinde 1 yıl sonunda kazancınız 1.500 ile 2.500 arasında değişmektedir. Bankaları karşılaştırarak net sonuca ulaşabilirsiniz.

  • Kredibankalar.com @kadir kara 10 ay önce yorumlandı

   Kadir bey Merhabalar. 2000 yılı öncelerine kadar bankaların iflası durumunda, iflas eden bankada parası olanlara herhangi bir ödeme yapılamıyordu. Ancak artık bankalardaki paraların sigortalı olmasından dolayı tüm bankalara güven içerisinde para yatırabilirsiniz. Artık bankalar güvenilir - güvenilir olmayan diye ayırılmamaktadır. Saygılarımızla.

  • kadir kara 10 ay önce yorumlandı

   slm millet en saglam bece zraat bankasi we is bankasi wehalk bankasi dir

  • Mahmut toksöz 10 ay önce yorumlandı

   kolaygelsin. ben bu bankalara para yatirirsan net karim ne kadar olacak. 20 bin lira 1 yil vadeli yatirmak istiyorum sizce en guvenli ve en yüksek faiz veren banka 2017 yilinda hangisi?

  • Ahmet cansevdi 10 ay önce yorumlandı

   merhabalar. ben en yüksek faiz veren banka 2017 araştırması sonucunda paramı ing bankasına yatırmaya karar verdim ama bu hesaba ücret alınıyor mu. ben tam olarak tablodan bunu görüyorum ing bankası %13 faiz veriyor. bunu yıllık yatırsak acaba ücret artar mı nereden öğrenebiliriz. en yüksek faiz veren bankaları sıralama olarak bizlere sunduğunuz için emeğinize sağlık...

  TÜM YORUMLAR
  
  Kredi başvurusu
  
  Kredi Başvurusu 2018 Bankalar
  2018 © Kredi Başvurusu - Banka Personel Alımı, İhtiyaç Kredisi ve Kredi Kartı Başvurusu