En Yüksek Vadeli Hesap Faizi Veren Bankalar 2019


En Yüksek Vadeli Hesap Faizi Veren Bankalar 2019

Bu sayfadan En yüksek faiz veren banka 2019 yılı karşılaştırmasını öğrenebilir, mevduat faizi hesaplama örneklerine göz atabilir, mevduat faiz oranları 2019 karşılaştırmasını yaparak paranızı mevduat hesabında değerlendirebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
En Yüksek Vadeli Hesap Faizi Veren Bankalar 2019
20 Ocak 2019 Pazar 22:20 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
 En yüksek faiz veren banka 2019 ile bu yıl paranızı değerlendirerek ek gelir elde edebilirsiniz. Paranızı vadeli hesapta değerlendirmek istiyorsanız sizler için en yüksek faiz veren bankalar karşılaştırması yaptık. Bu bilgiler bankaların resmi internet sitesinden alınmış olup, anlık olarak değişebilmektedir. En yüksek faiz getirisi ile vadeli faiz oranları bankalar gibi araştırma konumuz aşağıda yer almaktadır. Birikmiş paranıza değer katmak ve paranızı güven içerisinde korumak için bankadan e-vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Mevduat hesabının yanı sıra aşağıdaki listede yer alan e-vadeli hesapların kazancı daha yüksek olmaktadır. Sayfamızı güncelleyerek sizler için mevduat hesaplamalarını da Ocak 2019 dönemine ait olarak yaptık. Aşağıdaki bilgiler ile bankaya para yatırarak ne kadar para kazanabileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKALAR


Aşağıda yer alan bilgiler bankaların web sitesi üzerinden alınmıştır. Paranızı e-mevduat hesabında değerlendirmek istiyorsanız en yüksek faiz veren banka hangisi diye araştırmasını yapabilir, en yüksek vadeli faiz oranlarını burada bulabilirsiniz. Buna cevap verebilmek adına yukarıdaki bilgileri paylaştık. Bu konumuzda yer alan karşılaştırma tablosu, 32 günlük en yüksek faiz veren banka e-vadeli mevduat hesabı olarak hesaplanmıştır. En yüksek e-vadeli faiz getirisini bu konuda sizler için paylaşılmıştır. Sıralama yine bankalar arasında rastgele yapılmış olup en yüksek faiz veren bankayı bulmak için yukarıdaki bankaların faiz oranlarını incelemeniz yeterli olacaktır. Aşağıdaki e-vadeli faiz oranları sadece internet şube bankacılığı için geçerlidir. Bankadan vadeli hesap açımları için oranlar değişiklik gösterebilir.

Aşağıdaki bankaların e-vadeli faiz oranları 2019 yılı için, 100 bin tl 32 günlük yatırımlar baz alınarak hesaplanmıştır. Vade sayısı değiştikte, faiz oranları da değişebilmektedir.

  

Banka

Hesap İsmi

Mevduat Faiz Oranı

FİBABANKA

Fibabanka Kiraz Hesap

 
%24

 
ALTERNATİF BANK

Alternatif Bank VOV Hesap

 
%23,75

 
İNG BANK

İNG BANK E Turuncu Hesap

 
%23

 
YAPI KREDİ

Yapı Kredi Vade Dönüşüm

 
%21,60

 
AKBANK

 
Akbank mevduat

 
%20,75

 
HALKBANK

 
Halkbank E-Mevduat

 
%20

 
Enpara.com

Enpara.com Vadeli Mevduat Hesabı

 
%20

 
DENİZBANK

Denizbank E-Mevduat

 
%19,50

 
GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası 
E-Vadeli Hesap

 
%19,25

 
CEPTETEB

CEPTETEB Vadeli Hesap

 
%19

 
ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası internet şube mevduat hesabı

 
%18,50

QNB Finansbank

Finansbank E-Vadeli Hesap

 
%18

 
İŞ BANKASI

İş Bankası Şubesiz Vadeli Mevduat

 
%18


 
VAKIFBANK

Vakıfbank E-Vadeli Mevduat

 
%17


 
ODEABANK

Odeabank oksijen hesap

 
%24

 
ŞEKERBANK

Şekerbank vadeeli mevduat

 
%20Diğer bankalar:

İcbc mevduat faiz oranları
Hsbc mevduat faiz oranları 2019

Ziraat Bankası mevduat faiz oranları 2019 sayfasından Ziraat Bankası'nın mevduat hesaplamasını,
Akbank mevduat faiz oranları sayfasından da Akbank mevduat hesaplama ile ilgili bilgileri görebilirsiniz.MEVDUAT FAİZ HESAPLAMALARI:

 


10.000 tl faiz hesaplaması
20.000 tl faiz hesaplaması
30 bin tl faiz getirisi
50.000 tl faiz getirisi
100.000 tl faiz kazancı
1 Milyon TL Faiz Getirisi

 

Aşağıdaki tabloda bankaların e-vadeli mevduat hesapları için 2019 yılı dolar - euro - tl karşılaştırması yapılmıştır. Ayrıca faiz oranları yıllık oranlar baz alınarak yansıtılmaktadır. Dilerseniz bu sayfanın aşağı bölümlerinde tüm bankaların faizlerini karşılaştıran güncel içeriklere göz atabilirsiniz. Sizlere önerimiz bankaya mevduat faizinde paranızı değerlendirecekseniz, TL mevduat hesabı açmanız yönünde olacaktır. Çünkü, TL mevduatları döviz mevduatlarına göre daha yüksek faizler kazandırmaktadır. Ayrıca hoşgeldin faizi veren bankalar sayfasına da bakarak bankaların hoşgeldin faizleri hakkında güncel bilgilere de ulaşabilirsiniz.


Bankalar TL - Döviz mevduat karşılaştırması

 

 

Banka

TL (

)

EURO (€)

DOLAR ($)

 

 

ALTERNATİF BANK

%23,75

%1,50

%4

 

 

İNG BANK

%23

%1,30

%4

 

 

YAPI KREDİ

%21,60

%1

%3

 

 

AKBANK

%19

%1,60

%4,25

 

 

HALKBANK

%20

%1,30

%1,45

 

 

DENİZBANK

%19,50

%1,30

%1,80

 

 

ZİRAAT BANKASI

%18,50

%1,25


%2,75

 

 


Yukarıda belirtilen e-vadeli mevduat hesap faiz oranları, bankalar tarafından piyasa koşullarına göre artabilmekte yada azalabilmektedir. Bankaların belirtmiş olduğu faiz oranı belirli bir süre için olabilmekte (hoşgeldin faizi), ayrıca bazı vergiler çıkarıldıktan sonra net faiz oranı müşteriye yansıtılmaktadır.
MEVDUAT FAİZİ HESAPLAMA

Aşağıda yer alan hesaplama örneklerine göz atarak, bankaların karşılaştırmalı olarak mevduat faiz hesaplama tablolarını öğrenebilirsiniz. En yüksek faiz veren bankalar aşağıdaki hesaplamalara dahil edilmiştir.

10.000 TL - 32 GÜN MEVDUAT HESAPLAMA

 

 
BANKA

 
NET KAZANÇ

 
 FAİZ

 
FİBABANKA

 
179 TL

 
 %24


İNG BANK

 
171 TL

 
 %23

 
AKBANK

 
127 TL

 
 %17

 
İCBC

 
151 TL

  
 %22,20

 
HALKBANK

 
149 TL

 
 %20

  
ZİRAAT BANKASI


132 TL

 
 %18,50

 

50.000 TL - 32 GÜN MEVDUAT HESAPLAMA

 

 
BANKA

 
NET KAZANÇ

 
 FAİZ

 
FİBABANKA

 
857 TL

 
 %24


İNG BANK

 
853 TL

 
 %23

 
BURGAN BANK

 
745 TL

 
 %22,90

 
CEPTETEB

 
671 TL

  
 %19

 
ABANK

 
857 TL

 
 %23,75

  
YAPI KREDİ


756 TL

 
 %20,50

 

250.000 TL - 32 GÜN MEVDUAT HESAPLAMA

 

 
BANKA

 
NET KAZANÇ

 
 FAİZ

 
FİBABANKA

 
4.471 TL

 
 %24


İNG BANK

 
4.285 TL

 
 %23

 
AKBANK

 
3.540 TL

 
 %19

 
ENPARA.COM

 
3.866 TL

  
 %20,75

 
ABANK

 
4.425 TL

 
 %23,75

  
VAKIFBANK


3.353 TL

 
 %18

 

Mevduat Faiz Oranları 2019

Bankaların sunmuş olduğu mevduat faiz oranları zaman zaman değişebilmektedir. Bu değişimler piyasa koşullarına göre yapılmakta ve Bddk onaylı hareket edilmektedir. Sizde banka mevduat faiz oranaları 2019 yılı güncel durumunu karşılaştırmak ve hesaplama örneklerine göz atmak için bu sayfamızı kullanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan bankaların yanı sıra en altta bulunan yorum bölümüne mevduat ile alakalı sorular sorabilirsiniz. Aşağıda yer alan faiz oranları güncelliğini yitirmiş olabilir, yukarıdaki tabloda yer alan güncel mevduat faiz oranlarını dikkate alınız. Aşağıda yer alan tablolarda belirtilen faiz oranları güncelliğini yitirmiş olabilir. Yukarıda yer alan güncel faizleri karşılaştırarak mevduat hesaplarında paranızı değerlendirebilirsiniz. 2019 yılında mevduat faizlerinin %25'i geçmesi de beklentiler arasında yer almaktadır. Mevduat faizi hesaplamak için yukarıda yer alan bankaların resmi sitesinden hesaplamalarını yapabilirsiniz.

Finansbank- Enpara Vadeli Hesap

Finansbank'ın sunmuş olduğu Enpara şubesiz bankacılık hizmetiyle birlikte e-vadeli hesap faizleri de oldukça yüksek sunulmaktadır. Enpara Vadeli Mevduat hesabı için %18,50 faiz oranı sunmaktadır. 


ABank - E- Mevduat Hesabı

ABank, diğer bankalarla yarış haline girebilmek adına e-vadeli mevduat hesap faizlerini oldukça yüksek sunmaktadır. %11 faiz oranıyla ABank'ta mevduat hesabı yatırımı yapabilirsiniz.HSBC E-Mevduat Hesabı

HSBC 'de %9,25 faiz oranıyla vadeli hesap sahibi olabilirsiniz.
Garanti Bankası mevduat faiz oranları

Garanti Bankası e-Vadeli Hesap hoşgeldin kampanyası kapsamında %19,25'e varan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Garanti'de yatırımlara göre faiz oranları değişebilmektedir. Garanti Bankası'nda hoşgeldin faizi olarak yüksek faiz oranlarıyla e-vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası'nda Euro %1,40, dolar yatırımları ise %3 üzerinden değerlendirilmektedir.


Denizbank mevduat faizi

Denizbank'ın sürekli yenilenen teknolojileri ve müşteri odaklı çalışmaları neticesinde e-vadeli hesap faiz oranları oldukça yüksek durumdadır. Denizbank'tan %20,50 oranında faizle e-vadeli hesap açabilirsiniz. 
Denizbank'ta euro yatırımları %1,06, Dolar yatırımları ise %3,50 olarak değerlendirilebilir.


TEB mevduat hesabı

Türk Ekonomi Bankası (Teb) e-mevduat hesabında %20'a varan faiz seçenekleriyle hesap açabilirsiniz. Bankanın web sitesinden hesap açarak paranızı mevduat hesabından değerlendirebilirsiniz.


İş Bankası mevduat faiz oranları

İş Bankası yüksek faiz oranlarıyla e-mevduat hesabı sunmaktadır. Sürekli yenilenen teknolojik altyapısı ve yüksek müşteri memnuniyeti oranıyla İş Bankası'ndan %18 faiz oranıyla e-mevduat hesabında paranızı değerlendirebilirsiniz.

Odeabank - e-Mevduat

Türkiye'ye yakın zamanda giriş yapan ve yüksek teknolojik altyapısıyla müşterilerine önem veren Odeabank'ta e-mevduat hesabı yüksek faiz oranlarıyla sizlere sunulmaktadır. Paranızı Odeabank'ta değerlendirmek istiyorsanız %24'a varan faiz oranlarıyla Odeabank'tan e-mevduat hesabı açabilirsiniz. Odeabank'ta euro %1,50 - Dolar ise %2 üzerinden değerlendirilebilir.


ING Bank mevduat faiz oranları 2019

ING Bank'tan %23 faiz oranıyla e-mevduat hesabı açabilirsiniz. Paranızı ING Bank'ta değerlendirmek istiyorsanız bu en yüksek faiz oranı için bankanın internet sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilir ya da banka şubelerine gidebilirsiniz.


Akbank Mevduat Faiz Oranları 2019

Türkiye'de hizmet veren en büyük bankalar arasında yer alan Akbank, direkt mobil uygulamasından e-vadeli hesap açılışlarına özel olarak %20 faiz avantajı sunmaktadır. Akbank'ın bu teklifinden yararlanmak için telefonunuzdan direkt uygulamasını indirmeniz ya da internet şubesine giriş yapmanız yeterlidir.


Vakıfbank Vadeli Hesap

Türkiye'nin devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank, yine en yüksek faiz veren bankalar 2019 sıralamasında yer almaktadır. Bu doğrultuda yüksek faiz sunan banka müşterilerine %20 faiz sunmaktadır.Halkbank E-Vadeli Hesap

Halkbank'tan e-vadeli hesap açmak isteyenlere de yüksek faiz oranları sunulmaktadır. %20,75 faiz oranları ile Halkbank'ta paranızı değerlendirebilirsiniz.

En yüksek faiz veren bankalar

 
Ayrıca yukarıdaki bankalara ek olarak konunun daha net anlaşılması için tüm bankaların mevduat faiz oranlarını tablo halinde sizlere sunuyoruz. En yüksek faiz veren banka 2019 yılında aşağıdaki sıralamada yer almaktadır. Buna göre sizde e-vadeli hesap açarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Bankaların güncel mevduat faiz oranları 2019 yılı verilerine sitemiz üzerinden ulaşabilir ve karşılaştırmalar yaparak faizleri değerlendirebilirsiniz. G
ünlük faiz veren bankalar da, ING Bank, Garanti Bankası, Akbank, Odeabank, İş Bankası ve yukarıda yer alan diğer bankalardan e-vadeli hesabı ücretsiz olarak açabilirsiniz. Siz de bu bankalar arasından birini seçerek e-vadeli mevduat hesabıyla hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Siz de yüksek faiz oranlarından yararlanmak için banka şubenizden hemen bir e-vadeli hesap açın ve paranızı değerlendirmeye başlayın.

Mevduat hesaplama örneklerimize de göz atabilir ve paranızı mevduat hesabına yatırarak ne kadar para kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Konularımızı sürekli güncel tutarak siz değerli takipçilerimiz için elimizden gelen çalışma gayretini Kredi Bankalar olarak gösteriyoruz. Diğer yandan dolar/ euro benzeri dövize yüksek faiz veren bankalara sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. En yüksek faiz veren bankalar 2019 yılında değerlendirecek olursak; Garanti Bankası ve İNG Bank olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Denizbank'ta oldukça yüksek faiz oranlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Bu bankalar da yüksek faizi belli bir süre için (hoşgeldin faizi) olarak vermekte ve verilen süre bitiminde faizler düşürülmektedir. Ayrıca vadeli hesaplardan Merkez Bankası, bsmv adı altında vergilendirme yapmaktadır. Bu vergi ve diğer masraflar düşürüldükten sonra net kazancınızı alabilirsiniz.
sponsorlu reklamlarYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 31 yorum mevcut

  • Mahmut @Neslihan 2 hafta önce yorumlandı

   neslihan hanım izniniz olursa numaranızı yazarmısınız.

  • Ali öztürk 2 hafta önce yorumlandı

   paramı akbank e-vadeli mevduat hesabına yatırdım. 3 ay ama 30 günlük olarak ayrı ayrı devam edeceğim. mevduat faizi hesaplama örnekleri için teşekkürler.

  • Neslihan 3 hafta önce yorumlandı

   ben paramı ziraat bankası'nın e vadeli mevduat hesabına yatırmayı düşünüyorum. güncel en yüksek faiz veren bankalar arasında ziraat bankası yer almasa da en iyisi devlet bankası, bundan iyisi şamda kayısı.

  • Yaşar Şen 1 ay önce yorumlandı

   hocam merhabalar, 50 bin tl paramı mevduat faizi hesaplaması yapmak istiyordum sizin sayfanız denk geldi, güncellik için teşekkür ediyorum. size de bol kazançlar arkadaşlar.

  • Ali Tokgöz @Hasan 1 ay önce yorumlandı

   en yüksek faiz veren bankalar 2019 yılında bana göre ing bank'tır arkadaşım. hayırlı ve bol kazançlar diliyorum.

  • Yasemin Okay 1 ay önce yorumlandı

   mevduat faizi hesaplamalarınız çok iyi olmuş, 50 bin lira paramız ziraat bankası mevduat hesabında değerlendirmeyi düşünüyorum. emekli öğretmenim bari emeklilikte biraz para kazanalım diyorum, teşekkürler.

  • Hakan Atılmaz 1 ay önce yorumlandı

   en yüksek faiz veren bankalar konusunu güncel tuttuğunuz için teşekkürler. 2019 yılında en iyi faiz veren bankaya 50 bin tl para yatıracağım.

  • KREDİBANKALAR.COM @Ayşe Tek 1 ay önce yorumlandı

   Ayşe hanım merhabalar, en yüksek faiz veren bankaların Ocak 2019 dönemine ait güncel hesaplama tabloları konumuza eklenmiştir. Siz de paranızı vadeli hesapta değerlendirebilirsiniz.

  • Ayşe Tek 1 ay önce yorumlandı

   en yüksek faiz veren banka 2019 ocak dönemine ait hesaplamalar yapılmıyor mu?

  • Ahmet Yesevi 1 ay önce yorumlandı

   en yüksek faiz veren bankalara paramı yatırmak için ziraat bankasını tercih ediyorum. 50.000 tl paramı mevduat hesabına yatırdım.

  • Mahmut Horosan 2 ay önce yorumlandı

   2019 yılında en yüksek faiz veren bankalar ile paranız vadeli mevduat hesabına yatırmak istiyorum.

  • Hasan 4 ay önce yorumlandı

   en yüksek vadeli hesapta tl olarak veren banka hangisi

  • Tülay 5 ay önce yorumlandı

   merhaba, en yüksek mevduat faizi sayfasını sürekli güncel tuttugunuz ve bizleri bilgilenmdirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

  • gülay dindar 8 ay önce yorumlandı

   vadeli hesap paranızın tamamından üç milyar vadeye girmiyor fibabankta kiraz hesapta 1750 düştü 1700 ye neden

  • Kredi bankalar @hasan yerebasan 13 ay önce yorumlandı

   Sitemizi takip ettiğiniz için teşekkür eder, bol kazanç dolu bir yıl dileriz.

  • hasan yerebasan 13 ay önce yorumlandı

   en yuksek faiz veren banka 2018 konusunu bizr verdiginiz icin tesekkurler.

  • Kredibankalar.com @Erol 1 yıl önce yorumlandı

   Erol bey merhabalar, yükek yatırımlarda bazı bankalar özel teklifler verebiliyorlar. Bu nedenle şu yada bu bankaya yatırın diye sizi yönlendirmemiz yanlış olacaktır. Direk banka şubelerine giderek teklif alsanız sizin için daha yararlı olacaktır. Şu anda en yüksek faiz veren bankalar İng, Denizbank, Garanti görünmektedir. İng Bank'ın e-vadeli hesabı 1 yıl boyunca hoşgeldin faizi vermektedir 1 yıl sonunda ise faizler düşürülmektedir. Bu gibi ayrıntıları ve size özel teklifleri bankalardan alabilirsiniz.

  • Erol @Ahmet cansevdi 1 yıl önce yorumlandı

   iyi aksamlar ben 1.800.00tl (450-500bin euro yatirsan hangi bankayi önerirsiniz faizi ne olur aylik .saygilarimla erol

  • Kredibankalar.com @Erhab 1 yıl önce yorumlandı

   Merhabalar, Şekerbank 32 günlük 100.000 TL yatırımlar baz alınarak %13,50 faiz vermektedir. Uyarınız için teşekkürler, güncellemeyi yaptık.

  • Erhab 1 yıl önce yorumlandı

   oranlarda yanlislik var sekerbank guncel faiz orani 14.5

  • mustafa @Veli ilaf 1 yıl önce yorumlandı

   ben size denizbankı öneririm

  • Veli ilaf @AYHAN YORULMAZ 1 yıl önce yorumlandı

   ben almanyada birikintisi 375,000 tl getireceğim aylık faiz ne olur hükümet bizde vergi almayacağını vad eti ne olur aylık hangi banka daha fazla verir.

  • Yıldız Sevilay 1 yıl önce yorumlandı

   güzel yardımlarınız için çok teşekkürler. bende yılbaşında paramı en yüksek faiz veren bankalar konunuzda yer alan bilgilere göre değerlendireceğim.

  • Kredibankalar.com @AYHAN YORULMAZ 2 yıl önce yorumlandı

   Merhabalar Ayhan Bey. Sitemizi takip ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

  • AYHAN YORULMAZ 2 yıl önce yorumlandı

   En yüksek faiz veren bankalar bizlere verdiğiniz için teşekkürler. Ben 10000 tl yatırdım.

  • Kredibankalar.com @Ahmet cansevdi 2 yıl önce yorumlandı

   Ahmet Bey merhabalar. Bankalar e-vadeli hesap açmada ya da kapatmada herhangi bir ücret almamaktadır. Bol kazançlar dileriz.

  • Kredibankalar.com @Mahmut toksöz 2 yıl önce yorumlandı

   Merhabalar Mahmut Bey. 1 yıl vadeli e-vadeli hesaba 20.000 tl yatırmanız halinde 1 yıl sonunda kazancınız 1.500 ile 2.500 arasında değişmektedir. Bankaları karşılaştırarak net sonuca ulaşabilirsiniz.

  • Kredibankalar.com @kadir kara 2 yıl önce yorumlandı

   Kadir bey Merhabalar. 2000 yılı öncelerine kadar bankaların iflası durumunda, iflas eden bankada parası olanlara herhangi bir ödeme yapılamıyordu. Ancak artık bankalardaki paraların sigortalı olmasından dolayı tüm bankalara güven içerisinde para yatırabilirsiniz. Artık bankalar güvenilir - güvenilir olmayan diye ayırılmamaktadır. Saygılarımızla.

  • kadir kara 2 yıl önce yorumlandı

   slm millet en saglam bece zraat bankasi we is bankasi wehalk bankasi dir

  • Mahmut toksöz 2 yıl önce yorumlandı

   kolaygelsin. ben bu bankalara para yatirirsan net karim ne kadar olacak. 20 bin lira 1 yil vadeli yatirmak istiyorum sizce en guvenli ve en yüksek faiz veren banka 2017 yilinda hangisi?

  • Ahmet cansevdi 2 yıl önce yorumlandı

   merhabalar. ben en yüksek faiz veren banka 2017 araştırması sonucunda paramı ing bankasına yatırmaya karar verdim ama bu hesaba ücret alınıyor mu. ben tam olarak tablodan bunu görüyorum ing bankası %13 faiz veriyor. bunu yıllık yatırsak acaba ücret artar mı nereden öğrenebiliriz. en yüksek faiz veren bankaları sıralama olarak bizlere sunduğunuz için emeğinize sağlık...

  TÜM YORUMLAR