sponsorlu bağlantılar

Ev İpoteği Karşılığı Kredi Veren Banka A Bank

Ev ipoteği karşılığında kredi veren bankaları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. A Bank kredi başvurusu, ev ipotek karşılığında kredi kullanabilirsiniz. Ev ipotek karşılığında kredi veren A Bank, uygun faiz oranları sunmaktadır.

sponsorlu reklamlar

2017-03-05 15:50:58

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
  Ev ipoteği karşılığında kredi veren bankalar arasında yer alan A Bank, sizlere uygun faiz oranlarıyla kredi sunan bankalar arasında yer almaktadır. Bankaların sunmuş olduğu kampanyaları Kredi Bankalar web sitesi olarak paylaşmaya devam ediyoruz.

1992 yılından beridir müşterilerine kesintisiz hizmet veren A Bank'ın sumuş olduğu kredi ile siz de kredi kullanabilirsiniz.

A Bank Ev İpoteği Karşılığında Kredi

A Bank kredi başvurusu, müşterilerine sunmuş olduğu uyggun kredi seçenekleriyle ön plana çıkan bankalar arasında yer almaktadır. Sahip olduğu gayrimenkulu ipotek göstererek kredi çekmek isteyen kişiler için kampanya oluşturan A Bank; "evime nakit kredisi" kampanyası kapsamında kredi sunmaktadır. A Bank evime nakit kredisi kapsamında müşterilerinin sahip olduğu konutu bankaya ipotek göstererek finansman sağlamaktadır. 

Banka tarafından istenen belgeler:

Nüfüs cüzdanı
Gelir belgesi
Adres teyit belgesi-ikametgah
Gayrimenkulun tapusu

Ev ipotek karşılığında kredi veren A Bank, vade oranına göre kredilendirmede faiz oranı uygulamaktadır. Buna göre;


0-3 Ay vade %1,39
3-6 Ay vade %1,40
6-30 Ay vade %1,41
30-42 Ay vade %1,44

faiz oranıyla müşteriye kredi sunulmaktadır.


A Bank'ın evime nakit kredisi kampanyası kapsamında ayrıca sigorta masrafları ve kredi tahsis ücreti talep edilebilmektedir. Banka kredi kampanyaları için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

A Bank Kredi Başvuru Yolları;

A Bank'ın sunmuş olduğu kredilere başvurmanın birkaç yolu vardır. İpotekli kredi başvurusu için bankaya gitmeniz istenmektedir ancak bireysel kredilerde aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz.


Sms İle Kredi Başvurusu

A Bank Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız telefonunuzun mesaj bölümünden Kredi yazıp bir boşluk bırakarak Tc Kimlik Numaranızı boşluk gelir bilginizi yazıp 4055'e sms yollayabilirsiniz.Atmden kredi başvurusu

A Bank Atmlerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için başvurular bölümüne girmeniz gerekmektedir.
Telefonla Kredi Başvurusu

A Bank müşteri hizmetleri numarası ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için 444 00 55 numarasını aramanız gerekmektedir.
İnternetten Başvuru

A Bank'ın web sitesine girerek başvurular bölümünden kredi başvuru formunuzu oluşturabilirsiniz.


Yukarıdaki bilgilerle beraber A Bank kredi başvurusu yapabilirsiniz. A Bank faiz oranlarıyla ilgili araştırma konumuz çok yakında sitemizde ve sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır.


Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA