Ev İpoteği Karşılığı Kredi Veren Banka A Bank
sponsorlu reklamlar

Ev İpoteği Karşılığı Kredi Veren Banka A Bank

Ev ipoteği karşılığında kredi veren bankaları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. A Bank kredi başvurusu, ev ipotek karşılığında kredi kullanabilirsiniz. Ev ipotek karşılığında kredi veren A Bank, uygun faiz oranları sunmaktadır.

Ev İpoteği Karşılığı Kredi Veren Banka A Bank
sponsorlu reklamlar
  Ev ipoteği karşılığında kredi veren bankalar arasında yer alan A Bank, sizlere uygun faiz oranlarıyla kredi sunan bankalar arasında yer almaktadır. Bankaların sunmuş olduğu kampanyaları Kredi Bankalar web sitesi olarak paylaşmaya devam ediyoruz.

1992 yılından beridir müşterilerine kesintisiz hizmet veren A Bank'ın sumuş olduğu kredi ile siz de kredi kullanabilirsiniz.

A Bank Ev İpoteği Karşılığında Kredi

A Bank kredi başvurusu, müşterilerine sunmuş olduğu uyggun kredi seçenekleriyle ön plana çıkan bankalar arasında yer almaktadır. Sahip olduğu gayrimenkulu ipotek göstererek kredi çekmek isteyen kişiler için kampanya oluşturan A Bank; "evime nakit kredisi" kampanyası kapsamında kredi sunmaktadır. A Bank evime nakit kredisi kapsamında müşterilerinin sahip olduğu konutu bankaya ipotek göstererek finansman sağlamaktadır. 

Banka tarafından istenen belgeler:

Nüfüs cüzdanı
Gelir belgesi
Adres teyit belgesi-ikametgah
Gayrimenkulun tapusu

Ev ipotek karşılığında kredi veren A Bank, vade oranına göre kredilendirmede faiz oranı uygulamaktadır. Buna göre;


0-3 Ay vade %1,39
3-6 Ay vade %1,40
6-30 Ay vade %1,41
30-42 Ay vade %1,44

faiz oranıyla müşteriye kredi sunulmaktadır.


A Bank'ın evime nakit kredisi kampanyası kapsamında ayrıca sigorta masrafları ve kredi tahsis ücreti talep edilebilmektedir. Banka kredi kampanyaları için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

A Bank Kredi Başvuru Yolları;

A Bank'ın sunmuş olduğu kredilere başvurmanın birkaç yolu vardır. İpotekli kredi başvurusu için bankaya gitmeniz istenmektedir ancak bireysel kredilerde aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz.


Sms İle Kredi Başvurusu

A Bank Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız telefonunuzun mesaj bölümünden Kredi yazıp bir boşluk bırakarak Tc Kimlik Numaranızı boşluk gelir bilginizi yazıp 4055'e sms yollayabilirsiniz.



Atmden kredi başvurusu

A Bank Atmlerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için başvurular bölümüne girmeniz gerekmektedir.




Telefonla Kredi Başvurusu

A Bank müşteri hizmetleri numarası ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için 444 00 55 numarasını aramanız gerekmektedir.




İnternetten Başvuru

A Bank'ın web sitesine girerek başvurular bölümünden kredi başvuru formunuzu oluşturabilirsiniz.


Yukarıdaki bilgilerle beraber A Bank kredi başvurusu yapabilirsiniz. A Bank faiz oranlarıyla ilgili araştırma konumuz çok yakında sitemizde ve sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: