Faturalı Hat Üzerine Kredi Nasıl Alınır

Faturalı Hat Üzerine Kredi Nasıl Alınır

Son zamanlarda sıkça araştırılan faturalı hatlara kredi reklamlarını sizler için araştırdık. Faturalı hatta kredi almak nasıl oluyor?

Faturalı Hat Üzerine Kredi Nasıl Alınır

HERKESE ANINDA KREDİ KARTI:

Anında onaylanan kredi kartı Akbank'a başvuru yapmak için buraya tıklayın,

formu doldurun kartınız hemen onaylansın!

 

Reklamlarda sık sık karşımıza çıkan faturalı hatlara kredi reklamlarıyla beraber bizde, kredi bankalar olarak bu konuyu araştırıp sizlere sunmaya karar verdik. Peki faturalı hatlara kredi nasıl alınır ve hat üzerine kredi almak şartları nelerdir. 2018 yılı için bu sayfamızı sizlere sunduk ve faturalı hatlara kredi almak ile ilgili tüm bilinmeyen ve merak edilenler;


Faturalı hatlara kredi nasıl alınır?

Acil olarak paraya sıkışıpta bankalardan kredi alamayan kişilerin yeni yöntemi de faturalı hatta kredi almaktan geçmektedir. Son zamanlarda bir çok kişi tarafından kullanılan bu yöntem ile kişiler kredi kullanabilmekteler. 1.000 lira ile 6.000 TL'ye kadar faturalı hat üzerine aynı gün içerisinde, kredi çıkartılır reklamları da birçok müşteriyi çekmektedir. Bankalardan kredi almakta güçlük çeken bu kişiler, aktif olarak kredi kartına sahip olmayıp faturalı hat sahibi olanları kapsayan bu uygulamayı sizler için araştırdık.


Faturalı Hatlara Kredi

Acil kredi lazım ama bankalar kredi vermiyor diyen kişiler bu durumdan faydalanabilirler. Ancak bu yöntemi araştırmadan bir şeye kalkışmanız doğru olmaz. Çünkü bu yöntem üzerinden bir çok kişi dolandırılmakta ve kredi dedikleri paralarını alamamaktalar. Peki bu sistem nasıl işlemektedir? Faturalı hat üzerinden kredi kullanabilmeniz söz konusu olamaz, ancak bazı kişiler kredi vereceğini vaat etmekteler. Faturalı hat üzerine kredi alabilmek için bölgenizde bulunan ve bu işi yapan bir kişiden ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlere biz ön bilgi olsun diye bu işin nasıl yürüdüğünü açıklayacağız. Örneğin faturalı hattınız üzerinden paketinize göre cihaz kampanyasıyla beraber alabileceğiniz en pahalı telefon satın alınıp, faturanıza yansıtılıyor. 6.000 TL'lik bir telefon fatura üzerine yansıtılarak alınıyor ve daha sonrasında telefon sizin elinize geçmeden bu işi yapan kişi komisyonunu kestikten sonra size telefonu satın aldığına dair para ödemesi yapıyor. Bu yöntem de "faturalı hatta kredi" olarak anılıyor. 6.000 TL'lik bir telefonu siz bayiye tekrardan 5.500 olarak kutusunu açmadan satıyor ve anında 500 TL zarar ediyorsunuz. Bu telefonu yine 36 aya böldürme imkanınız bulunuyor ve yine faizsiz olarak ödüyorsunuz ancak faizi zaten ilk aşamada toplu olarak veriyorsunuz. Fakat birde bu durumun yasallık boyutunu sorgulamamız gerekiyor. Bu durum yasal olarak işlememektedir ancak herhangi bir şikayet olmadığından dolayı bu sistemin de önü kesilemiyor. 


Faturalı hatta kredi nasıl alınır?

Bankalardan kredi alamıyorsanız son çare olarak bu yöntemi deneyebilirsiniz. Bu işi yapan kişileri sosyal medya üzerinden, reklamlardan yada belirli sosyal ağlardan ile çevrenizden de bulabilirsiniz. 6.000 TL'ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı bu yöntem sayesinde karşılayabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Diğer yandan faturanıza ek alacağınız cihazı kutusunu açmadan internet üzerinden yada ikinci el telefon satın alan yerlere satışını yapabilirsiniz. Böylece, bu gibi kuruluşlara gerek kalmadan direk olarak kendi kredinizi karşılamış olursunuz. Faturalı hattınıza kredi alabilmek için kullandığınız operatör bayisine giderek puan sorgulaması yaptırabilir, ve puanınıza göre cihazınızı paketinize ek olarak satın alabilirsiniz. 

Faturaya ek cihaz alma şartları

En az 6 aylık olmak koşuluyla faturalı hattı kullanmış ve ödemelerini düzenli olarak yapmış olmalısınız. Ayrıca alacağınız cihazın kampanya paketinizin içinde yer alması veya tarifenin cihaz kampanyasında yer alması gerekmektedir. Faturalı hat üzerine kredi almak konumuzu burada noktalamış bulunuyoruz. Sizlerin sormak istedikleri varsa yada aklınıza takılan detayları öğrenmek, ilinizde bulunan "faturalı hatta kredi veren yerler" bulmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Ayrıca senetle kredi konusuna da bakabilir ve senet karşılığı kredi çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

3 yorum yapılmış

Yaşar Usta
Yaşar Usta

Faturalı hat üzerine kredi

2019-07-20 15:08:34 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Nejat Bey merhabalar. Zonguldak'ta faturalı hattınız üzerine kredi alıp yüksek miktarlarda komisyonu ödemek yerine, en yakın bir Türk Telekom bayisine giderek hat üzerine bir telefon alıp kutusunu açmadan aynı gün satarak nakite çevirebilirsiniz. Bu sayede faturalı hatta kredi çekmiş gibi olacak ve ödemenizi yine faturanız üzerine aylık olarak yapacaksınız. Tük Telekom'da da faturalı hat üzerine 48 aya varan vadelerle cihaz alınabilmektedir. Yapmanız gereken kimliğinizle bir bayiye giderek puanınızı sorgulatmak ve hangi cihazların çıktığını kontrol edip bütçenize göre bir cihaz almanızdır. Bundan sonra yine telefon piyasa bedelinin 200 ile 500 TL aşağısına bir telefoncuya yada aldığınız bayiye satabilirsiniz. Ayrıca alacağınız cihazı sahibinden, letgo gibi ilan sitelerinde de satabilirsiniz.

2018-01-03 20:40:54 -
Nejat Bütün
Nejat Bütün

zonguldakta ikamet ediyorum.türk telekom faturalı hat kullanıyorum.zonguldak ilinde faturalı hatta kredi sağlayan bayi varmıdır.teşekkür ederim

2018-01-03 12:55:01 -