Faturalı Hatta Nakit Kredi Veren Yerler 2018


Faturalı Hatta Nakit Kredi Veren Yerler 2018

Bankalardan kredi alamayanlar için alternatif olarak faturalı hatta nakit veya faturalı hatta kredi veren firmalardan kredi kullanılabilir. Faturalı hatlara kredi nasıl alınır diye merak edenler bu sayfayı inceleyebilir.

sponsorlu reklamlar
Faturalı Hatta Nakit Kredi Veren Yerler 2018
20 Haziran 2018 Çarşamba 00:44 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
 Bankalardan kredi notunuzun düşük olmasından, sicilinizin kötü, sigortalı olarak çalışmıyor olmanızdan dolayı kredi alamıyor musunuz? O halde siz de aşağıda bulunan yöntemler ile faturalı hatlara kredi veren firmalardan kredinizi kullanabilirsiniz. Bir çok kişinin bilmediği, bazı kişilerin de yeni duyduğu bu yöntemin tüm ayrıntılarını kredibankalar.com ekibi olarak araştırdık ve yayına aldık. Siz de eğer şartlara uyuyorsanız Turkcell, Avea veya Vodafone hat üzerine kredinizi kullanabilir, paranızı alabilirsiniz. Faturalı hatta kredi verenler bulundukları şehirler ise İstanbul, Ankara, Adana, Mersin, Antalya, Konya, Bursa, İzmir, Malatya ve diğer illerde de bulunmaktadır.

FATURALI HATLARA NAKİT

Faturalı hat üzerine nakit alabilmek için yöntem şöyle işlemektedir;

En az 3 ay kullanmış olduğunuz Turkcell, Vodafone, Turk Telekom (Avea) hattınızla beraber faturalı hat veren telefon bayilerine veya direk olarak operatör bayilerine (Turkcell faturalı hat ise Turkcell dükkanına) giderek hattaki puanınızı taksitli olarak paraya dönüştürebilirsiniz. 2 yöntemle yapılabilen bu kredi yöntemini aşağıda maddeler halinde açıkladık.

1. Bayiden Faturalı Hat Üzerine Kredi: İlk yöntemimizde faturanız hangi operatörünüze  bağlıysa bu operatörün bayisine gidiyoruz. Vodafone hattınız varsa bir Vodafone bayisine giderek hat üzerine telefon almak istediğinizi ve bu telefonu satarak paraya çevirmek istediğinizi belirtin. Telefon bayisindeki personeller size gereken yardımı ve desteği sağlayacaklardır. Faturalı hat üzerine telefon alabilmeniz için telefon bayide bulunan kredi notunuzun iyi çıkması gerekmektedir. Telefon bayileri de aynı bankalar gibi çalışır ve fatura ödemelerinizi düzenli yaptıysanız hat üzerine telefonu size verirler. Yine herkesin faturasına bağlı olarak belli bir kredi limiti bulunmaktadır. Bu puanlara bakılarak hangi puana kadar hangi telefonları alabileceğiniz de belirtilmektedir. Örneğin iyi bir puanı bulunan kişi faturalı hat üzerine İphone X marka cep telefonunu alarak, 5 bin tl gibi bir fiyata (yaklaşık bir fiyatta olabilir) kutusunu açmadan satabilir. Tabi burada dikkat etmeniz gereken nokta aylık taksit tutarınız ve telefonun size ne kadara mal olacağıdır. Bu hesaplamayı yaptıktan sonra telefon bayisinden puanınıza göre bir telefon alarak isterseniz sahibinden.com, letgo.com gibi ilan sitelerinden de bu telefonu "sıfır" olarak gösterebilir ve satabilirsiniz. Çok acelem var, acil para lazım diyen kişiler telefonu en yakın ikinci el telefon alan telefon bayilerine giderek satabilirler. Ancak bu bayiler cihazları oldukça düşük fiyata alacaklarından dolayı size önerimiz facebook.com gruplarından veya yukarıda bulunan ilan siteleri aracılığıyla satış yapmanızdır.

2. Faturalı hatlara kredi veren yerler: Faturalı hat üzerine kredi veriyorum, faturalı hatlara nakit gibi reklamları son zamanlarda siz de sıkça görmüşsünüzdür. Biz de bu reklamların sıkça çıkmasından sonra bu araştırma konusunu sizlere sunmaya karar verdik. Bu işin nasıl yapıldığını yukarıda detaylı şekilde açıklamaya çalıştık. İkinci yöntemde ise sadece "faturalı hat üzerine para" vermek isteyen ve bu sektörde faaliyet gösteren firmalarla alakalıdır. Genellikle telefon bayileri olarak çalışan bu firmalar kişilerin puanlarına göre ana bayiden telefon satışı göstererek müşteriye telefonu vermeden parayı nakit olarak verirler. Alınan telefonu ise farklı bir fiyattan satarak kar ederek faaliyetlerine devam ederler. Yani bu firmalar örnek olarak Turkcell üzerinden alınan cep telefonunu, faturalı hat üzerine telefon alan kişiden uygun fiyata alıp sonrada bunun üzerine kar marjını koyarak satışını yapmaktadır. Krediyi alan kişi ise ödemeyi yine operatöre yani Turkcell'e yapacak, faturasını aylık olarak ödeyecektir.

BUNLARI DA İNCELEYİN:
Faturalı hatta kredi Vodafone
Faturalı hatta kredi nasıl alınır?

Yukarıdaki yöntemlerde müşterilerden yani faturalı hatta kredi almak isteyen kişilerden herhangi bir komisyon/para istenmez. İnternet üzerinden bu işi de fırsata çevirmek isteyen dolandırıcılar mevcuttur. Bu dolandırıcılar "100 TL yollayın faturalı hattınıza kredi verelim" gibi basit ve ahte yöntemlerle kurban aramaktadır. Kredi Bankalar olarak uyarımız eer bu işe girecekseniz kesinlikle internet üzerinden bir kişiye para göndermeyin ve para isteyen kişilere inanmayın. Siz de bölgenizde bulunan faturalı hatlara kredi verenler yerleri bulabilir ve faturanız üzerine parayı alabilirsiniz.
sponsorlu reklamlarYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 2 yorum mevcut

  • abdullah fener 2 ay önce yorumlandı

   kiredi kullanmak

  • Özgür AKBALIK 4 ay önce yorumlandı

   si̇tenize reklam vermek istiyoruz