sponsorlu bağlantılar

Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler 2019

Bu sayfadan faturalı hatta kredi veren yerler ve kişilerden 2019'da faturalı hat üzerine nasıl nakit kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2019-04-15 19:42:00

 Bankalardan kredi notunuzun düşük olmasından, sicilinizin kötü, sigortalı olarak çalışmıyor olmanızdan dolayı kredi alamıyor musunuz? O halde siz de aşağıda bulunan yöntemler ile faturalı hatlara kredi veren firmalardan kredinizi kullanabilirsiniz. Bir çok kişinin bilmediği, bazı kişilerin de yeni duyduğu bu yöntemin tüm ayrıntılarını kredibankalar.com ekibi olarak araştırdık ve yayına aldık. Siz de eğer şartlara uyuyorsanız Turkcell, Avea veya Vodafone hat üzerine kredinizi kullanabilir, paranızı alabilirsiniz. Faturalı hatta kredi verenler bulundukları şehirler ise İstanbul, Ankara, Adana, Mersin, Antalya, Konya, Bursa, İzmir, Malatya ve diğer illerde de bulunmaktadır.

FATURALI HATTA KREDİ


Faturalı hat üzerine nakit alabilmek için yöntem şöyle işlemektedir;

En az 3 ay kullanmış olduğunuz Turkcell, Vodafone, Turk Telekom (Avea) hattınızla beraber faturalı hat veren telefon bayilerine veya direk olarak operatör bayilerine (Turkcell faturalı hat ise Turkcell dükkanına) giderek hattaki puanınızı taksitli olarak paraya dönüştürebilirsiniz. 2 yöntemle yapılabilen bu kredi yöntemini aşağıda maddeler halinde açıkladık.

İller:

Antalya

Adana

Mersin1. Bayiden Faturalı Hat Üzerine Kredi: İlk yöntemimizde faturanız hangi operatörünüze  bağlıysa bu operatörün bayisine gidiyoruz. Vodafone hattınız varsa bir Vodafone bayisine giderek hat üzerine telefon almak istediğinizi ve bu telefonu satarak paraya çevirmek istediğinizi belirtin. Telefon bayisindeki personeller size gereken yardımı ve desteği sağlayacaklardır. Faturalı hat üzerine telefon alabilmeniz için telefon bayide bulunan kredi notunuzun iyi çıkması gerekmektedir. Telefon bayileri de aynı bankalar gibi çalışır ve fatura ödemelerinizi düzenli yaptıysanız hat üzerine telefonu size verirler. Yine herkesin faturasına bağlı olarak belli bir kredi limiti bulunmaktadır. Bu puanlara bakılarak hangi puana kadar hangi telefonları alabileceğiniz de belirtilmektedir. Örneğin iyi bir puanı bulunan kişi faturalı hat üzerine İphone X marka cep telefonunu alarak, 5 bin tl gibi bir fiyata (yaklaşık bir fiyatta olabilir) kutusunu açmadan satabilir. Tabi burada dikkat etmeniz gereken nokta aylık taksit tutarınız ve telefonun size ne kadara mal olacağıdır. Bu hesaplamayı yaptıktan sonra telefon bayisinden puanınıza göre bir telefon alarak isterseniz sahibinden.com, letgo.com gibi ilan sitelerinden de bu telefonu "sıfır" olarak gösterebilir ve satabilirsiniz. Çok acelem var, acil para lazım diyen kişiler telefonu en yakın ikinci el telefon alan telefon bayilerine giderek satabilirler. Ancak bu bayiler cihazları oldukça düşük fiyata alacaklarından dolayı size önerimiz facebook.com gruplarından veya yukarıda bulunan ilan siteleri aracılığıyla satış yapmanızdır.

2. Faturalı hatlara kredi veren yerler: Faturalı hat üzerine kredi veriyorum, faturalı hatlara nakit gibi reklamları son zamanlarda siz de sıkça görmüşsünüzdür. Biz de bu reklamların sıkça çıkmasından sonra bu araştırma konusunu sizlere sunmaya karar verdik. Bu işin nasıl yapıldığını yukarıda detaylı şekilde açıklamaya çalıştık. İkinci yöntemde ise sadece "faturalı hat üzerine para" vermek isteyen ve bu sektörde faaliyet gösteren firmalarla alakalıdır. Genellikle telefon bayileri olarak çalışan bu firmalar kişilerin puanlarına göre ana bayiden telefon satışı göstererek müşteriye telefonu vermeden parayı nakit olarak verirler. Alınan telefonu ise farklı bir fiyattan satarak kar ederek faaliyetlerine devam ederler. Yani bu firmalar örnek olarak Turkcell üzerinden alınan cep telefonunu, faturalı hat üzerine telefon alan kişiden uygun fiyata alıp sonrada bunun üzerine kar marjını koyarak satışını yapmaktadır. Krediyi alan kişi ise ödemeyi yine operatöre yani Turkcell'e yapacak, faturasını aylık olarak ödeyecektir.

 

Puan ve cihaz sorgulaması yapmak için siz de hangi operatörü kullanıyorsanız aşağıda yer alan müşteri hizmetleri numaralarını arayabilir ve faturanız üzerine alabileceğiniz cihaz başvurusu yapabilirsiniz.

 

Turkcell müşteri hizmetleri

Vodafone müşteri hizmetleri

Türk Telekom müşteri hizmetleri

 

İPUÇLARI:

Faturalı hat kullanan kişilerin yakından takip ettiği ve araştırdığı bu konuyu araştırarak sizler için hazırladık. Bir çok kişi internet üzerinden faturalı hattınız üzerine 1.000 TL ile 7.000 TL kredi veriliyor diye reklam yapmaktadır. Bu işi yapan gerçek kişiler olsa da, bir çok kişi bu işi suistimal ederek dolandırıcılık yöntemlerine başvurmaktadır. Kredi Bankalar olarak sizlere uyarımız, "faturalı hat üzerine kredi veriyorum" diyerek sizlerden ön ödeme, kapora gibi para isteyen kişilere, dolandırıcılara kesinlikle itibar etmeyiniz. Sizden ön ödeme isteyen kişiler kesinlikle dolandırıcıdır. Bu kişileri siber suçlara bildirmekten çekinmeyiniz. Öncelikle faturalı hat üzerine kredi almak istiyorum diyorsanız, nerede yaşıyorsanız o bölgede hizmet veren telefoncularla iletişime geçiniz. Sizler için en etkili olabilecek yöntem ise, hangi faturalı hattı kullanıyorsanız o bayiiye giderek fatura üzerine telefon/cihaz almanız ve bu cihazı kutusunu açmadan satmanız. Küçük de olsa zarar edebilirsiniz, bunu da şu şekilde açıklayalım.

 

Örnek olarak piyasa değeri 2.000 TL olan bir cihazı Vodafone veya diğer operatör bayiileri kar marjı katarak bunu 2200 TL gibi bir miktara satıyorlar. Bu cihazı siz piyasa altından satacağınız için en fazla 1.800 TL'ye satabilirsiniz. Buradaki kaybınız ise 400 TL'dir. Yine bankadan kredi çekseniz zaten bu parayı faiz olarak bankaya vereceksiniz.

 

Bankalardan kredi alamıyorsanız siz de kredi notu düşüklere kredi sayfamıza bakabilir ve belli taktikleri uygulayarak kredi notunuz düşük seviyede olsa bile bankalardan kolay yoldan kredi çekebilirsiniz.


BUNLARI DA İNCELEYİN:
Faturalı hatta kredi Vodafone
Faturalı hatta kredi nasıl alınır?
Senetle Kredi


Yukarıdaki yöntemlerde müşterilerden yani faturalı hatta kredi almak isteyen kişilerden herhangi bir komisyon/para istenmez. İnternet üzerinden bu işi de fırsata çevirmek isteyen dolandırıcılar mevcuttur. Bu dolandırıcılar "100 TL yollayın faturalı hattınıza kredi verelim" gibi basit ve ahte yöntemlerle kurban aramaktadır. Kredi Bankalar olarak uyarımız eer bu işe girecekseniz kesinlikle internet üzerinden bir kişiye para göndermeyin ve para isteyen kişilere inanmayın. Siz de bölgenizde bulunan faturalı hatlara kredi verenler yerleri bulabilir ve faturanız üzerine parayı alabilirsiniz.

 

Ayrıca banka dışında kredi veren firmalar sayfamıza bakarak banka dışında nerelerden kredi alabileceğinizi de 2019 yılında öğrenebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

4 yorum yapılmış

Circle image
Özgür AKBALIK

si̇tenize reklam vermek istiyoruz

2018-10-25 11:06:43
Circle image
abdullah fener

kiredi kullanmak

2018-12-22 00:53:46
Circle image
mustafa çiçek

para

2019-03-04 10:26:48
Circle image
Mehmet uzundayı

türk telekom

2019-03-20 13:05:58
Güncel:
Eft Hesaba Geçmedi Ne Yapmalıyım?
Tarih : 2019-04-16 14:30:30
Şekerbank EFT Saatleri ve Eft Ücreti 2019
Tarih : 2019-04-16 13:11:41
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA

İLGİLİ İÇERİKLER: