Garanti Bankası Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Bu sayfadan ATM'den Garanti Bankası kartsız para çekme işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenerek kartınız yanınızda olmasa bile hesabınızda para çekebilirsiniz.

Garanti Bankası Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Siz de yanınızda banka veya kredi kartınız olmasa bile ATM'lerden kolaylıkla para çekebileceğinizi biliyor muydunuz? Kartınız yoksa bile Garanti Bankası kartsız para çekme işlemlerinin nasıl yapıldığını aşağıdan öğrenebilir, hesabınızda bulunan bakiyeyi yanınızda banka kartı olmadan kolaylıkla çekebilirsiniz. Kartsız para çekme işlemi, Garanti Bankası günlük ATM para çekme limitleri kapsamında kullanabilirsiniz.

 

Garanti Bankası ATM kartsız para çekme

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte özellikle Garanti Bankası gibi bankalar, teknolojiyi yakından takip ederek en yeni ürünleri müşterilerine sunuyorlar. Yanınızda kartınız yoksa cep telefonunuz ile kolaylıkla ATM'den hesabınıza kolay yoldan giriş yapabilirsiniz. Cep telefonunuzda bulunan Garanti Cep uygulamasına giriş yaparak Kare Kod yani QR kod okutarak bankamatike giriş sağlayabilirsiniz. Ayrıca Garanti kartsız işlemler menüsünü de kullanarak para çekimini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Garanti QR Kod ile kartsız para çekme

ATM'den kart kullanmadan para çekmek için en çok tercih edilen yol QR kod ile para çekmedir. Garanti BBVA mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra, ana sayfada yer alan "Para Çekme" menüsüne tıklayarak "QR kod ile para çekme" menüsüne gelin. Bu sayfada çekilecek para miktarını yazıp onayladıktan sonra cep telefonunuzun ekranına QR kod gelecektir. ATM'den "kartısz işlemler - QR ile para çekme" menüsüne gelerek ATM'de yer alan kod okuma bölmesine cep telefonunuzun ekranını yaklaştırın ve ATM'den onayladıktan sonra paranızı çekiniz.

 

Garanti Kartsız İşlemler Para Çekme

Garanti Bankası ATM'sinden "Kartısz İşlemler" menüsüne tıklayarak paranızı çekebilirsiniz. Kartsız para çekmek için:

  • ATM'de "Kartsız İşlemler" butonuna tıklayınız.
  • Karşınıza çıkan ekranda "Para Çekme" ve ardından "Kendi hesabımdan" seçeneğini işaretleyin.
  • Hesap numarası, şube kodu, TC. kimlik numaranız gibi bilgileri ekrana doldurun.
  • Cep telefon numaranız ile çekilecek para miktarını girdikten sonra doğrulama SMS'i cep telefon numaranıza gelecektir.
  • SMS'te yer alan şifrenizi ATM ekranına girerek paranızı çekebilirsiniz.

 

Kimlik Belgesi Olmadan Şubeden Para Çekilebilir Mi?

T.C. kimlik numarası ile şubelerden para çekebilirsiniz fakat yanınızda kimlik belgesi bulunması zorunludur. Eğer kimlik belgeniz yanınızda yoksa Garanti BBVA şubelerinden gişeden para çekemezsiniz. Kimlik belgeniz yanınızdaysa herhangi bir limit olmadan şubelerden istediğiniz kadar para çekebilirsiniz.

 

Akbank kartsız para çekme

Ziraat Bankası kartsız para çekme

ATM Para Çekme Limiti

Yorum Yap: