İnternetten Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar Online Kredi Başvurusu

Bir kaç adımda kredi başvurusu yapmak isteyenlere, internetten kredi başvurusu yapılan bankalar 2018 yılında hangileridir? İşte online kredi başvurusu kabul eden bankalar.

İnternetten Kredi Başvurusu Yapılan  Bankalar Online Kredi Başvurusu

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet hayatımızda çok önemli bir hale gelmiştir. Özellikle internet ve mobil cihazların kullanımında büyük bir patlama yaşanmaktadır. Peki çağımız internet olduğuna göre, internetten kredi başvurusu yapılan bankalar diye merak edenlere, tüm bankaları sizler için sıralayalım. Bu liste sıralaması rasgele olarak yapılmıştır ve sıralamada yer alan tüm bankaların internet şubesinden dakikalar içerisinde kredi başvurunuzu bankaya ulaştırabilirsiniz. İşte internetten kredi başvurusu nasıl yapılır sorusuna cevap  ve internet üzerinden kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gerekenler;

 
İnternetten Kredi Başvurusu 2018
 
2018 yılı gelmesiyle beraber, acil olarak paraya sıkışan kişiler bankalara giderek kredi başvurusu yapmaktadır. Banka şubesine giderek zaman kaybetmek yerine, istediğiniz bankanın internet bankacılığı üzerinden bilgilerinizi doldurarak başvurunuzu onaylarsınız. Başvuru yapıldıktan sonra banka yetkilileri tarafından kredi notu, geçmiş ödemeleriniz, kredi limitiniz, kredi siciliniz ve bir kaç şey daha incelenir. Bu incelemden sonra ise size telefon üzerinden başvurunuz hakkında olumlu yada olumsuz olarak cevap gelecektir. Başvurunuz olumlu ise banka şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz. Diğer yandan internet bankacılığını kullanan kişiler için de; bazı bankalar bankaya gitmenize gerek olmadan bile krediyi hesabınıza yatırabilmektedir. Bu seçeneği kullanmak için ise bankadan daha önce kredi çekmiş ve evraklarınız bankada tam olması gerekmektedir.

Burgan Bank Anında Onaylı Kredi Başvurusu

Türkiye'de hizmet veren bankalardan olan Burgan Bank'ta en uygun faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleriyle ihtiyaç kredisi mevcut. Sizde Burgan Bank'ın bu teklifini değerlendirerek uygun faizlerle kredi kullanma avantajına sahip olabilirsiniz. Burgan Bank "dijital kredi" adı altında internetten verdiği bu kredide faiz oranı 1,45'den başlamakta olup vade sayısı ise 48 aydır. Eğer sizde uygun faizli kredi çekmek istiyorsanız Burgan Bank'ın bu kredisine hemen başvurabilirsiniz. Aşağıda yer alan Burgan Bank sitesine tıklayabilir ve karşınıza gelen formu doldurup onaylamanız halinde başvuru sonucunuz hemen size iletilecektir. Kredinin onaylanması halinde en yakın Burgan Bank şubelerinden kredinizi alabilir yada online olarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

İnternetten Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternetten online olarak kredi başvurusu nasıl yapılır diye soran kişiler için de; ilk olarak ilgili bankanın internet şubesine girersiniz. Daha sonrasında ise krediler > ihtiyaç kredisi > ihtiyaç kredisi başvurusu adımına gelirsiniz. Sonra sizden istenilen bilgileri doğru olarak doldurduktan sonra "Başvur" seçeneğine tıklayarak hızlı olarak kredi başvurunuzu bankaya iletmiş olursunuz. Ancak internetten kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken bir kaç şey vardır. Bankalar tüm kredi başvurularında kredi notu, banka sicili, kredi limiti, aylık net geliriniz gibi şeyleri kontrol ederler. Kredi notunuz kötü durumdaysa internetten kredi başvurusu yapmanız önerilmez. Şayet kredi notu kötü olupta online kredi başvurusu yapan kişinin daha da kredi notu düşecektir. Bunun yerine kredi notu yükseltme 2018 konusunu okuyabilirsiniz.
 
Ziraat Bankası: Ziraat'e internet üzerinden bireysel kredi başvuru yapmak için tıklayın. Bu linke giderek kolay yoldan kredi başvurunuzu bankaya iletebilir ve bir kaç saat içerisinde yanıt alabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası'nın gideceğiniz linkinde kredi hesaplaması, faiz oranları ve ödeme seçenekleri de size sunulacaktır. En uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi başvurusunu Ziraat Bankası internet şubesinden yapabilirsiniz.

Akbank: Akbank bireysel ihtiyaç kredisi yapmak isteyen kişiler tıklayın. Linke gittikten sonra açılan Akbank sitesi üzerinden kredi hesaplamasını yapabilir ve sonrasında "Hemen Başvur" seçeneğine tıklayarak bilgileri doldurup başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 
Garanti Bankası: Garanti Bankası online kredi başvurusu 2018 yılında yapmak isteyen kişiler tıklayın. Garanti Bankası'nda en uygun faiz oranları ve uzun dönem ödeme seçenekleriyle birlikte kredinizi kullanabilirsiniz. %1,39 faiz oranlarından başlayan yeni yıl kredisi Garanti Bankası'nda müşterilerini beklemektedir.

Vakıfbank Online Kredi Başvurusu: Vakıfbank online işlemlerden kredi başvurusu için tıklayın. Vakıfbank'ta evlilikten, eğitime, mobilyadan beyaz eşyaya tüm ihtiyaçlarınız için kredi çekebilirsiniz. 48 aya varan vade seçenekleri, 3 ayda bir ödeme seçeneği de mevcut olan kredide faiz oranları ise %1,44 olarak yansıtılmaktadır.

Halkbank: Türkiye Halk Bankası da online kredi başvurusunu kabul etmektedir. Kredi başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. İstenilen bilgileri (Tc kimlik no, numaranız, istediğiniz kredi miktarı gibi) girdikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. 

İnternetten Kredi Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

1 - Kredi notunuz iyi seviyede yer almalı
İnternet üzerinden yapılan kredi başvuruları, eğer olumsuz sonuçlanırsa kredi notunuzu düşürecektir. Başvuru öncesinde kredi notunuzu sorgulayarak daha dikkatli hareket edebilirsiniz.

2 - En uygun banka seçilmeli
İnternet üzerinden sadece bankalar değil, aracı kurumlar da kredi başvurusu kabul etmekte ve bu kredi başvurularına kendileri komisyon eklemektedir. Kredi başvurunuzu Hesap Kurdu, Hangi Kredi gibi sitelerden başvuru yapmak yerine istediğiniz bankanın internet sitesine girerek başvuru yapmanız sizin yararınıza olacaktır. En uygun ihtiyaç kredisi 2018 konumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


 
İnternetten kredi başvurusu yapmak kredi notunu düşürür mü?
 
İnternet üzerinden gerçekleştirdiğiniz kredi başvurusu olumlu sonuçlanır ve size kredi çıkarsa kredi notunuz düşürülmez. Ancak kredi başvurunuza red cevabı gelir ve size kredi verilmemeye karar verilirse, bu defa kredi notunuz düşecektir. Bu durumda ise kredi notunuzu daha da düşürmemek adına belli bir süre boyunca başka bir bankaya başvuru yapmanızı önermiyoruz. İnternetten kredi başvurusu yapmak puan düşürür mü diye soran kişiler için yanıtımız; dediğimiz gibi eğer başvurunuz olumsuz ise kredi puanınız düşecektir. Bu konumuz üzerinden siz değerli takipçilerimiz için, internetten kredi başvurusu yapılan bankalar listesini açıkladık. Bu konudaki ilgili banka linklerinden yararlanarak online olarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca yapılan kredi başvuru sonucunuzu da ilgili bankanın internet bankacılığı üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat