Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar 2018
sponsorlu reklamlar

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar 2018

Siz de kesin onaylı kredi kullanmak istiyorsanız bu sayfa aracılığıyla kesin onaylı kredi veren bankalara başvuru yapabilir ve kredinizi anında çekebilirsiniz.

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar 2018
sponsorlu reklamlar
   Bankalara yapılan tüm kredi başvuruları kesin onay alabilir mi? Kredi notu iyi olan ve bankalarla ilişiği "sürekli" olan kişilerin kredi alabilmesi daha kolaydır. Kesin onaylı kredinasıl alınır? diye merak edenlere özel olarak bu sayfamızı hazırladık.

Kesin onaylı kredi nasıl alınır?

Bankalar kesin olarak kullandırdıkları kredileri genellikle "belgesiz,kefilsiz kredi" adı altında sunmaktadır. Bazı bankaların mobil uygulamaları sayesinde bu krediyi kullanmak kolaydır. Türkiye'de banka sayısı arttıkça sektörde rekabet de artmıştır, bu nedenle bankalar potansiyel müşteri sayısına ulaşmak için her yolu denemek istemektedir. Bir çok banka internet şubesinden veya sms ile kredi başvurularda "kesin onaylı kredi" kampanyaları düzenlemektedir. Bu sayede yeni bankalar da büyük müşteri potansiyeline ulaşmayı başarmıştır. Bankaların sundukları bu avantajlı kampanyalar genellikle ihtiyaç kredisi için olsa da, bazı durumlarda taşıt kredisi için de olabilmektedir.

İlgili: İşsizlere kredi veren bankalar

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar

Kesin onaylı ihtiyaç kredisi başvurusu için kampanyaları takip edebilir ve internet veya mobil şubeden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu kredi türü genellikle aynı gün verilmektedir ancak bazı şartları bulunmaktadır. Kesin onaylı krediyi kullanabilmeniz için kredi notunuz en az 1400 ve üzerinde olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra geçmiş ödemeleriniz düzenli, kredi sicilinizin temiz ve kara listede olmamanız gerekmektedir. Ayrıca "bana kredi çıkmıyor, nasıl kredi alabilirim?" diye soran kişiler de ipotek karşılığında bankalardan kolaylıkla kredi alabilirler. Kredi başvurusu yapmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli şey aylık taksitler ile faiz oranlarıdır. Bankaları karşılaştırarak en uygun faizli krediyi seçerseniz kredi geri ödemesini daha kolay yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kampanyalarını karşılaştırarak da kredi başvurunuzu netleştirmelisiniz. Örneğin bazı bankalar taksit ödemesine 3 ay sonra başla gibi kredi kampanyaları oluşturmaktadır. Bankalara başvuracağınız krediyi kesin kullanmak isteyen kişiler, bankaların sunduğu kriterleri yerine getirmesi gerekmektedir. Bunlar da genellikle kredi notunun yüksek olması, kara listede olmamanız gibi kriterlerdir. Bankalara yapılan kredi başvurusu sonucunda ilgili bankanın kredi değerlendirme uzmanları tarafından incelenmektedir. Şunu da bilmenizde yarar var, anında onaylı kredinin üst limiti 50 bin Türk Lirası'dır. Bu kredi limiti aylık net gelirinize ve kredi notunuza göre belirlenecektir. Kesin onaylı kredi veren bankaların listesini aşağıda paylaştık bunları inceleyebilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlgili: Kolay kredi veren bankalar

1. Akbank
2. İş Bankası
3. Garanti Bankası
4. Yapı Kredi Bankası
5. İNG Bank
6. TEB
7. Denizbank

Denizbank Kesin Onaylı Kredi

Denizbank Cebimce Kredi ile anında onaylı ihtiyaç kredisi vermektedir. Uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredinizi kesin onaylı kullanmak istiyorsanız Denizbank'ta hesabınız olması gerekmektedir. Denizbank'ta hesabı olmayan kişiler, Denizbank hesap açmasayfamıza bakarak hemen hesap açabilir. Hesabınızı aktif ettikten sonra Android telefonlar için (Samsung, HTC, General Mobile vs.) buradan, İphone İOS telefonlardan buradanuygulamayı indirerek kurabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra 48 aya varan vadelerle 55.000 TL'ye kadar kredinizi çekebilirsiniz. Bu kredi kampanyasında evrak ve kefil istenmemektedir. Sms ile başvuru yapmak için KREDİM yazdıktan sonra Tc numaranızı da ekleyerek 3280'e sms gönderebilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Yukarıda yer alan bu bankalar en hızlı ve anında kredi vermektedir. Bu bankaların bünyesinde sunduğu mobil uygulamalar ve dijital bankacılık sayesinde daha kolay ve kesin onaylı kredi ile kredinizi alabilme avantajlarından yararlanabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Merhmet ERBAY
Merhmet ERBAY

merhaba ali bey. kredi çekme konusunda size yardımcı olabilirim. kimliğinizin kendinize ait bir fatura ya da ikametgah belgesinin fotoğrafını ve telefon numaranızla beraber mail adresime gönderirseniz size yardımcı olabilirim. ( Ama gelgelelim Kredibankalar.com sitesi bu tür dolandırıcılığa müsade etmiyor :) )

2018-10-26 17:01:45 -
ali sulek
ali sulek

bana acil kredi lazim.

2018-09-14 19:29:10 -