Kredi Faiz Oranları 2018 - Tüm Bankalar ( En Uygun Faiz Oranı )
sponsorlu reklamlar

Kredi Faiz Oranları 2018 - Tüm Bankalar ( En Uygun Faiz Oranı )

Eğer kredi çekmeye karar verdiyseniz en uygun krediyi tespit edebilmek için bankaların kredi faiz oranları 2018 karşılaştırmasına göz atmalısınız. Bu sayfadan güncel faiz oranlarını karşılaştırarak kredi hesaplaması yapabilirsiniz.

Kredi Faiz Oranları 2018 - Tüm Bankalar ( En Uygun Faiz Oranı )
sponsorlu reklamlar
Bir çok kişi kredi kullanmadan önce, bankaların kredi faiz oranları 2018 yılına ait güncel verilerini kontrol ediyorlar. Hangi bankayı seçeceğiniz sizin elinizde ancak, kredi kullanmadan önce "en uygun faiz oranlı kredi" karşılaştırması yaparsanız ve faizleri karşılaştırarak değerlendirirseniz daha karlı çıkarsınız. Unutmayın, faizlerde değişebilecek 0,2'lik rakam bile özellikle konut kredilerinde (uzun vadeli olduğundan dolayı) büyük miktarları değiştirebilmektedir. Sizler için bu konu üzerinde tüm bankaların ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranlarının 2018 yılına ait güncel verilerini sunduk. Sizde konu içeriğine göz atarak banka faizlerini karşılaştırabilir, hesaplamalara göz atabilir ve online kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

KREDİ FAİZ ORANLARI 2018

Tüketiciler geçmiş dönemlerde, internetin yokluğundan dolayı hangi bankanın daha uygun faizlerle kredi verdiğini öğrenmek için banka banka gezmek zorunda kalıyordu. Oysa ki internetin gelişmesiyle beraber, özellikle finans kurumları da yatırımlarını gerçekleştirerek internet kullanıcılarına özel sistemlerini kullanıma açtılar. Her geçen gün yenilenen özellikler ile finans sektörü de "hız kazanmıştır" ve müşterilerine anlık olarak başvurular alabilmektedir. Ayrıca yakın dönemde bazı bankalar şubelerini kapatarak sadece internet üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Böyle olunca internetin nimetlerinden yararlanmamak da olmaz, biz kredibankalar.com olarak sizler için en uygun faizli kredileri tespit ediyor ve içerikler oluşturuyoruz. Sizde sitemizde yer alan kredileri inceleyerek faiz oranlarını karşılaştırarak, hesaplamalar yaparak en uygun faizli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan bankaların faiz oranları Mart 2018 ayında alınmış olup, her ay güncellenerek sizlere sunulacaktır. 


İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredileri, kişilerin özel nakit ihtiyaçlarına anlık çözümler üretmek amacıyla bankalar tarafından sunulmaktadır. Geçmiş dönemlerde vade sayısı 36 ay iken, bu oran yakın zamanda 48 aya çıkarılmıştır ve ihtiyaç kredileri en fazla 48 aya kadar kullanılabilmektedir. 2018 yılını 1,20'den açan ihtiyaç kredisi faizleri, gün geçtikçe artmış ve malesef ki artmaya devam etmektedir. Şuanlık bir nakit ihtiyacınız yoksa sitemizi takip ederek kampanyalı kredilere de başvuru yapma şansınız vardır. Bazı dönemlerde bankalar faizlerini düşürerek yada "masrafsız krediler" sunarak müşterilerine uygun kredi avantajları sağlamaktadır. İşte 2018 yılında bankaların ihtiyaç kredileri faiz oranları karşılaştırması:

 

Banka

İhtiyaç Kredisi faiz oranları (%)

Ziraat Bankası

1,43

Halk Bank

1,38

Burgan Bank

1,55

İNG Bank

1,21

Garanti Bankası

1,84

QNB Finansbank

1,48

İş Bankası

1,54

Teb

1,79                      

 


İlgili: İhtiyaç kredisi faiz oranları 2018

  
Yukarıda yer alan ihtiyaç kredisi faiz oranları 10.000 TL kredi için geçerli olup, bazı bankalarda miktar ve vade sayısı değiştikçe faiz oranları da değişebilmektedir.

KREDİ HESAPLAMASI:

 


5.000 TL ihtiyaç kredisi hesaplama
10.000 TL ihtiyaç kredisi hesaplama
20.000 TL ihtiyaç kredisi hesaplama

 


KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 2018

2018 yılı konut kredileri de geçtiğimiz yıla göre oldukça fazla yükselmiş ve her an yükselmeye de devam etmektedir. Piyasalarda oluşan sığlıktan dolayı bankalar her geçen gün faizleri yükseltmektedir ancak yakın zamanda kampanyalar oluşturarak faizleri düşürecekleri yönünde de bir tahmin yürütüyoruz. Aksi de olabilir ancak şuandaki mortgage kredilerine göz attığımızda oldukça yüksek faizlerle sunulduğunu da görmekteyiz.


Banka

Konut Kredisi faiz oranları (%)

Ziraat 
Bankası

1,15

Halk Bank

1,16

TEB

1,35

Burgan Bank

1,38

Garanti Bankası

1,28

QNB Finansbank

1,26

İş Bankası

1,20KONUT KREDİSİ HESAPLAMA:

 


100.000 tl 120 ay vadeli konut kredisi
50.000 tl 120 ay vadeli konut kredisi hesaplama

 

 

TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 2018

Taşıt kredisi faizleri de geçtiğimiz yıla göre yükselmiştir. Sizde en uygun faizli taşıt kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan bankaları inceleyebilir ve kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Sizde yeni yada ikinci bir araba satın almak istiyorsanız bu bankalardan yada diğerlerinden taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Taşıt kredileri 5 yaşa kadar verilmektedir ve aracın kasko değerinin en fazla %70'ine kadar çıkar. 
İlgili: Araç kredisi alma şartları

 

Banka

Taşıt kredisi faiz oranları(%)

Ziraat 
Bankası

1,35

Halk Bank

1,30

Vakıfbank

1,26

Burgan Bank

1,99

Garanti Bankası

1,39

QNB Finansbank

1,52

İş Bankası

1,37

TEB

1,45

Anadolu Bank

1,80

İlgili: Taşıt kredisi faiz oranları 2018

En Uygun Kredi Faiz Oranları 2018

Sizde bu konu içeriğini inceleyerek bankaların konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faizlerine göz atabilir, karşılaştırmalar yapabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi Bankalar olarak sizler için tüm çalışmalarımıza büyük titizlikle yaklaşıyor ve en doğru içerikleri sizlere sunmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden çok yakın zamanda kredi hesaplama, kredi başvurusu gibi modülleri de sunacak Türkiye'de en iyi kullanıcı deneyimi olan site olmak istiyoruz. Sizlere sunduğumuz bankaların kredi faiz oranları 2018 yılı verileri "en uygun faizli kredileri" içermekte olup, diğer bankalara göz atmak için sitemizdeki sayfalara göz atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: