sponsorlu bağlantılar

Kredi Notuna Bakmadan Kredi Veren Bankalar

Bankalardan kredi çekerken en önemli faktör kredi notu olmaktadır. Peki kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar var mı?

sponsorlu reklamlar

2017-05-15 19:29:53

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda bankaların kontol ettiği en önemli kriter ise kredi notu olmaktadır. 0 ile 1900 arası olan kredi notu, kredi çekebilmek için minimum 1100 olması gerekmektedir. Peki kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar hangileridir. Hangi bankalar kredi notu düşük olanlara da kredi verebilir. İşte tüm soruların yanıtı bu konuda.

Kredi notuna bakmayan bankalar

Kredi notunuz 900'ün altında va 500'ün üstündeyse kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bazı bankalar kredi puanına bakmaksızın ya da çok fazla önem vermeksizin kredi verebilmektedir. Peki bankalar neden kredi notunu bu kadar önemsemektedir. Kredi ve kredi kartı alabilmek için bu findeks notu çok mu önemlidir. İşte sizler için bu soruların yanıtlarını arayacağız.

Herhangi bir bankaya yaptğınız kredi veya kredi kartı başvurusunda dikkat edilen en önemli nokta kredi notudur. Verdiğiniz bilgileri incelleyen kredi birimleri, başvurunuzu inceleyip kredi sicilinizi kontrol ederler. Ödeme geçmişinize, ödemelerinizi ne zaman yaptığınıza, mevcut olarak kullandığınız kredi ve borçlarınıza, kredi ödemelerinizi ne zaman yaptığınıza, gelir durumunuza ve buna benzer birçok kritere bakarlar. Eğer banka yetkilileri gelirinizi inceler ve krediyi geri ödeyeceğinize inanırlarsa kredi verilir. Kredi çekmeniz, gelirinizde kötü etkileyecekse banka size olumsuz yanıt verecekir.

Kredi notu olana kredi veren bankalar

Malesef ki, kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar 2017 yılında yoktur. Tüm bankalar başvuru yapıldığı anda kredi sicili ve puanınızı inceleyerek ona göre yanıt verirler. Eğer kredi notunuz kötü durumdaysa yapmanız gereken tek şey kredi notunuzu yükseltecek şeyler yapmanız gerektiğidir. Bunun için kredi notu yükseltme, kredi notu nasıl yükseltilir gibi soruları kredibankalar.com üzerinden aratabilirsiniz.

Kredi notuna bakmadan kredi için bu konuyu hazırladık. Konu hakkında düşünceleriniz ya da sormak istedikleriniz için yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Diğer yandan kredi notu düşük olanlar kefil ya da ipotek göstererek kredi çekebilirler. Kredi çekebilmek için göstereceğiniz kefil de kredi çekme şartlarını taşıması gerekmektedir.


Sicili bozuk olana kredi veren bankalar

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

2 yorum yapılmış

Circle image
Melisa Çalışkan

Merhabalar. çok dikkatli okudum ve size teşekkür ediyorum.

2017-05-29 03:50:29 -
Circle image
Morgan Bill

Merhabalar, Kredi Notuna Bakmadan Kredi Veren Bankalar'ı bizlerle paylaştığınız için sizlere teşekkür ederim. Öncelikle bu yazımı yazmamdaki amaç, kredi notuna bakmayan bankaları 2017 yılında belirlemek istememdir. Bununla beraber kredi çekebilmek için notunuzun en az 1200 seviyesinde olması gerekmektedir. Saygılar.

2017-05-20 10:08:19 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA