Nakit Blokaj Karşılığı Kredi

Eğer bankalar size bazı nedenlerden dolayı kredi vermiyorsa o zaman Nakit blokaj karşılığı kredi çekebilirsiniz. Nakit blokeli kredi çekmek isteyenler bu konuyu inceyebilirler.

Nakit Blokaj Karşılığı Kredi

 Sizler için kredi çekmenin bir diğer yöntemi olan nakit blokaj karşılığı kredi çözümünü anlatacağız. Eğer kredi notunuz düşük durumdaysa bir numaralı kredi notu yükseltme tekniği nakit blokeli kredi kullanmak ve krediyi zamanında ödemektir. Peki hangi bankalar bloke karşılığı kredi vermektedir ve bunun ek bir masrafı var mıdır? İşte akıllardaki tüm sorulara yanıt vereceğimiz bir araştırma konusu.NAKİT BLOKELİ KREDİ NASIL ALINIR?

Nakit karşılığında kredi kullanmak çok kolaydır. Bu yöntem sayesinde kredi notu orta seviyede olan kişilerin notlarını kısa zamanda düzeltecek kesin ve garanti bir yöntemdir. Eğer nakit karşılığında bir bankadan blokeli kredi kullanıyor ve kredi ödemenizi de zamanında yapıyorsanız, işte o zaman kredi notunuz kesinlikle yükseltilecektir. Hiç bir internet sitesinin bahsetmediği bu durumu biz daha öncelerdekredi notu düzeltmekkonusunda bahsetmiştik. Eğer sizde kredi notunuzun düşük olmasından dolayı kredi başvurularında sürekli olarak olumsuz yanıt alıyorsanız, işte nakit karşılığında kredi kullanarak kredi notunuzu yükseltebileceksiniz.

Bazı banka çalışanlarının bile bu sistemden haberi olmaması ile birlikte insanlar kredi notunu yükseltmek için farklı teknikler denemektedir. Bu sistem ile 3 ay düzenli kredi ödemesi yapar ve 4 ya da 5. ayın sonunda kredinizi tamamiyle kapatırsanız notunuzun yükseldiğini göreceksiniz. Nakit blokaj karşılığı kredi almak için şubelere gidip başvuru yapmanız şarttır. Bunun için belirlediğiniz bankanın şubesine giderek müşteri temsilcisine durumu anlatmalı ve blokaj karşılığında kredi kullanmak istediğinizi belirtmelisiniz. İlk olarak kredi çekmek istediğiniz bankada bir vadesiz hesap açtırmalı ve en az 2 bin TL nakiti o hesaba yatırmalısınız. Eğer daha çok fazladan paranız varsa bunu da yatırarak o paraya karşılık kredi kullanabilirsiniz.

2 bin TL yatırdığınız para için yine 2 bin TL kredi kullanabileceksiniz. Bu kullandığınız kredinizin vadesini kısa tutmaya çalışın. 12 ay en ideal olanıdır. Ayrıca bu kredi karşılığında hesabınızda bulunan paraya bloke koyulacak ve o parayı kredi ödemesi bitene kadar kullanamayacaksınız. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise kredi ödemelerinizi günü gelmeden önce yapmanızdır. Ayrıca onaylanan krediyi hesaptan çekmezseniz yine otomatik olarak hesabınızdan kredi düşecek ve ödemeleriniz gecikmeyecektir. Ayrıca bloke koyulan paradan kredi taksit ödemesi yapamazsınız. Yani kredi ödemesi bitene kadar hiçbir şekilde o para kullanılamaz. Sizde bu yöntemi kullanarak blokeli kredi kullanabilir ve kısa zamanda kredi notunuzu yükseltebilirsiniz.


Nakit Blokaj Karşılığı Kredi Nedir?

Nakit blokaj karşılığı kredi, hesabınızda bulunan para kadar kredi kullanabilmektir. Çoğu banka tarafından bu sistem kullanılsa da bazı bankalar böyle bir sistemi kabul etmemektedir. Ben Garanti Bankası ve Teb'den 2 bin TL'lik 12 ay vadeli blokajlı kredi kullanmıştım ve kredi notum kısa zamanda oldukça iyi seviyeye gelmişti. Sizde belirleyeceğiniz bir bankaya giderek müşteri temsilcisinden nakit bloke karşılığı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ülkemizde pek yaygın bir sistem olmamasından dolayı çoğu bankacı da bu sistemi bilmemektedir. Sizde böyle bir yöntemi kullanarak kredi notunuzu yükseltecek uygulamalar yapabilirsiniz ve bankaların kredi başvurusuna olumsuz sonuç vermelerini bitirebilirsiniz. Bu yöntemi kullandıktan ve kredi ödemelerinizi bitirdikten sonra bankalardan rahatlıkla kredi çekebilirsiniz.

Ayrıca diğer yandan nakit blokaj karşılığında kredi kartı da alabilirsiniz. Bunun içinde bankalara başvuru yapabildiğiniz gibi, yakın zamanda bu konu ile ilgili de bilgileri sizlere sunacağız. Sizde nakit blokeli kredi yapmak istiyorsanız belirleyeceğiniz bir bankaya giderek müşteri temsilcisinden başvurunuzu yapmalısınız. Yukarıda verdiğimiz yöntemler ile blokeli kredi kullanabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

5 yorum yapılmış

ahmet cirit

kredi karti icin yatirdigimiz parayi geri alabiliyormuyuz veya yatirdigimiz para ne oluyor iyi calismalar

2019-01-30 00:02:01 -
MEHMET ADA

hangi̇ bankadan aldiniz acaba kredi̇yi̇

2018-02-15 22:20:15 -
Erhan demiral

teşekkürler , benimde hiç bir şekilde ne bir kredim nede kredi kartım onaylanmiyordu , teb bankasından bu sistemle 4bin lira bloke karşılığı 2 bin lira limitli bir bonus kart sahibi oldum

2017-08-25 01:28:45 -
Admin

Emrah Bey merhabalar. Öncelikle sitemizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kredi Bankalar editörleri olarak sizlere azda olsa bir katkımız olduysa gerçekten çok seviniriz. Kredi notunuzun daha iyi seviyelere gelmesi temennisiyle. Nakit blokaj karşılığı kredi ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler iletişime geçebilirler.

2017-08-24 18:46:54 -
Emrah D.

bu makaleyi okuduktan sonra 1 adet teminat blokeli kredı kartı ve kredi edindim. kredi notum 6 ayda 300 sevıyelerınden 1100 seviyesine yükseldi.bilgi için teşekkürler.

2017-08-21 09:59:49 -