Papara hesabım çalındı, ne yapmam gerekiyor?

Papara hesabım çalındı diye son zamanlarda şikayetler artış göstermektedir. Eğer sizin de Papara hesabınız çalındıysa bu sayfada yer alan adımları uygulayabilirsiniz.

Papara hesabım çalındı, ne yapmam gerekiyor?

Son zamanlarda Papara hesabım çalındı diye internet üzerinde şikayetler patlamış durumda. Özellikle kaçak bahis sitelerinin para transfer yöntemi olarak kullanılan Papara hesapları, kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilebilmektedir. Peki Papara hesabınızın çalınması durumunda ne yapmanız gerekiyor, hesabınızdaki para iade olur mu, Papara hesap kapatma yöntemleri nelerdir? Tüm sorulara en doğru yanıtları aşağıdan okumaya devam edebilirsiniz.

Papara hesabım çalındı ne yapabilirim?

Eğer Papara hesabınıza hiçbir şekilde erişemiyorsanız ve hesabınızın çalındığını düşünüyorsanız vakit kaybetmeden 0850 340 0 340 Papara müşteri hizmetlerini arayabilir veya destek@papara.com adresine gerekli bilgileri içeren mail gönderebilirsiniz. Papara müşteri hizmetleri ekibine ulaşarak şikayetinizi ilettikten hemen sonra Papara hesabınız askıya alınarak incelenecektir. Hesabınız daha sonrasında güvenlik önlemleri tamamlandıktan sonra ise tarafınıza teslim edilecektir.

Papara hesabım çalındı geri almak istiyorum

Papara hesap kiralama son zamanlarda kara para aklama işlerinde kullanıldığından dolayı artmış durumdadır. Özellikle internet üzerinde kötü niyetli kişiler belli paralar vaad ederek "Papara hesabınız kiralanır" olarak ilanlar vermektedir. Bu ilanlara inanan kişiler ise Papara hesabını dolandırıcı kişilere "kiralama" adı altında vermektedir. Sonrasında ise bu dolandırıcı kişiler bu hesap üzerinden kara para transfer işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmektedir.

Eğer bu ve benzeri bir yöntem ile Papara hesabınızı bir başkasına vermiş iseniz, hesapta yapılan tüm işlemlerin cezası hesap sahibine gelecektir. Bundan dolayı Papara hesabınız kiralanır tarzı verilen reklamlara ve dolandırıcılara kesinlikle inanmayınız. Hesabınızı ve şifrenizi bir başkasına vermeyiniz.

Eğer Papara hesabım çalındı geri almak istiyorum diyorsanız destek@papara.com mail adresine gerekli tüm bilgileri içeren bir mail gönderin. Papara müşteri hizmetleri en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Papara hesap silme

Papara nedir?

Yorum yap:

Yorumlar

3 yorum yapılmış

Baran doğan

Papara hesabım çalındı başka bir numara ile giriş yapıldı hesabıma bloke konuşmasını istiyorum paramın çalınma riski var

2022-03-04 22:05:50 -
Fidan Öget

Paparama giremiyorum çalınmış olabilir geri istiyorum hesabımı

2022-01-01 14:44:23 -
Mertcan ataş

Hesabım çalındı

2021-12-17 23:34:28 -