Şekerbank SMS ile kredi başvurusu kabul ediyor
sponsorlu reklamlar

Şekerbank SMS ile kredi başvurusu kabul ediyor

Şekerbank, Türkiye'nin köklü bankaları arasında yer almaktadır. Şekerbank Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Kredi kampanyaları için sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz!

Şekerbank SMS ile kredi başvurusu kabul ediyor
sponsorlu reklamlar
 Şekerbank, 63 yıldır yani 1953 yılından günümüze gelen bankacılık sektöründe faaliyet gösteren ve misyonunu ihtiyaç sahibine kredi sunmak olarak belirleyen Şekerbank, kredi ürünlerinde müşterilerine sunmuş olduğu destek ve kolaylıklarla beraber kredi takibinde de destek sunmaktadır. Tüm bankalar finansal alanda hizmet sunup bu alanda ürünlerini müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda pazarlamaktadır.

ŞEKERBANK SMS KREDİ KAMPANYASI

Şekerbank, sms ile kredi başvurusunda müşterileri için kampanya oluşturmuştur. Kampanya kapsamında kredi faiz oranı %1,49'a düşürülmüş olup, 48 aya kadar kredi kullandırma kolaylığı sağlanmıştır.
Şekerbank, acil nakite ihtiyacı olanlar için SMS ile kredi başvurusu kabul etmektedir. Bunun için yapmanız gereken telefonunuzdan kısa mesaj yollayarak bankadan gelecek yanıtı beklemek olacaktır. Çekeceğiniz Kredi Miktarı ve TC Kimlik numaranızı aralarında bir boşluk bırakarak 1953'e SMS yollayarak kredi başvurunuzu yapabilir ve sonucunu hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Şekerbank Sms kredi başvurusunu acil nakite ihtiyaç duyan müşterileri için hızlı yoldan finansman hizmeti sağlamaktadır. Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusu olarak maksimum 50 Bin TL finansmanı sizlere sunmaktadır. Daha yüksek kredi çekmek için bankanın şubelerine gitmeniz yararınıza olacaktır. İhtiyaç kredisi olarak 48 ay maksimum  vade olarak belirlenen rakamdır.

Nasıl yaparım?

Kredi Miktarı boşluk Tc Kimlik Numaranız ile birlikte 1953'e sms yollamalısınız. Şekerbank sms kredi başvurusu için bunu yapmanız halinde banka inceleme yaparak size dönüş sağlayacaktır.

Şekerbank ihtiyaç kredilerinde %1,49 faiz oranı uygulanmakta olup bu rakam her an güncellenebilmektedir. Kredi tahsis komisyonu ise çekilen tutarın maksimum binde 5'i olacak şekildedir. Şekerbank Sms kredi için müşterilerin hayat sigortası yaptırması zorunludur. Hayat sigortası ise kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Örnek olarak 10 bin türk lirası çekecek olan müşteri %1,49 faiz oranından faydalanmaktadır. 10 Bin TL'yi 24 ay taksitlendirmek isterseniz aylık 516 TL ödemeniz olacak ve toplamda bankaya 12.386 TL ödeyeceksiniz. Bu rakamlar bilgilendirme amaçlı olup banka tarafından heran güncellenebilmektedir. Banka kredi tahsis ücreti olarak sizden Ssmv dahil olarak 52 TL talep edilmektedir. Sigorta poliçeleri kişiden kişiye farklılık gösterdiği için yukarıdaki hesaplamada gösterilmemiştir.

Sms kredi başvurusu 2017
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: