Sms ile Kredi Veren Bankalar

Cep telefonunuzdan bir mesaj atarak kredi başvurusu yapmak artık çok kolay. Sms ile kredi veren bankalar 2017 yılında sizler için araştırdık. Sms kredi başvurusu için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Sms ile Kredi Veren Bankalar

Sms kredi veren bankalar ile cep telefonunuzdan sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bir mesaj göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Artık teknolojinin ilerlemesiyle birlikte kredi başvuruları da internet ve telefon üzerinden alınmaktadır. Böylece, bankalarda sıra beklemeden ön başvuruyu pratik ve hızlı şekilde yapabilir, anında sonuç alabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone operatörlerden yapılmaktadır. 


Sms kredi veren bankalar 2018

Türkiye'de bankalardan kredi çekmek istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek banka numarasına bir sms yolladıktan sonra kredinizi kullanabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık bankalar sms üzerinden kredi başvurusu kabul etmektedir. Bunu ilk kullanan bankalar arasında yer alan Garanti Bankası, yenilikçi uygulamalarıyla dikkat çekmektedir. Bankaların daha hızlı karar vermesi adına KKB sistemi bankalar üzerinde etkinleştirildi. Bu sayede bankalar sms kredi başvurusu 2017 yaptığınızda sizlerin kredi notunu inceleyerek ona göre olumlu ya da olumsuz sonuç vermektedir. Sms ile kredi başvurusu yaptığınızda otomatik olarak kredi notunuza bakılıyor ve ön başvuru alınıyor. Bunun sonucunda size olumlu ya da olumlu sonucu banka verecektir.

Yenilikçi sistemler sayesinde bankalara gitmeden sadece bir telefon mesajıyla kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Eskiden kredi başvurularında banka kuyruklarında beklemek zorunda kalırdık ancak artık sms kredisi ile sıra beklemeye de son verilmiştir. Aşağıdaki listeyi inceleyerek sizde cep telefonunuzdan bir mesaj göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz.


Garanti Bankası sms kredi başvurusu

Türkiye'de özel bankalar arasında müşteri potansiyeli ve kampanyalarıyla dikkat çeken Garanti'ye sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra T.c. Kimlik Numaranıız, Kredi miktarını, vade sayısını, aylık gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 3390'a yollayın. Yaptığınız sms kredi başvurusundan kısa zaman sonra Garanti Bankası size olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş yapacaktır. Eğer krediniz onaylanırsa evrakları hazırladıktan sonra banka şubesine gitmeniz gerekmektedir.


İş Bankası sms kredi başvurusu

İş Bankası sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız NAKİT yazdıktan sonra aralarında birer boşluk bırakarak T.c kimlik numaranız, kredi miktarı ve aylık gelirinizi 4402'ye yollayın. Bu sayede mesajla kredi başvurusu yapmış olursunuz. Banka tarafından size kısa zaman sonra dönüş yapılacaktır. Sms kredi başvurusunda üst limit 25.000 TL olmaktadır.


Ziraat Bankası sms ile kredi başvurusu

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası da sms ile kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. bakımından oldukça işlek bir bankadır. Bir çok kişinin güvenerek ürünlerini kullandığı Ziraat Bankası sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 4747 sms servisi aktif durumdadır. Sms kredileri için Ziraat Bankası'nda ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi ayrılmıştır. 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için TUKETİCİ yazdıktan sonra aralarında birer boşluk bırakarak T.c kimlik numaranız, kredi miktarı, vade sayısı ve aylık gelirinizi yazarak 4747'ye sms yollayın.
Taşıt kredisi başvurusu için TASİT yazdıktan sonra T.c kimlik numaranız, kredi miktarı, vade sayısı, aylık geliriniz ve aracın fiyatını aralarında birer boşluk bıraktıktan sonra 4747'ye gönderin.
Konut kredilerinde ise KONUT yazdıktan sonra T.c kimlik numaranız, kredi miktarı, vade sayısı, aylık geliriniz ve satın alacağınız evin değerini yazarak 4747'ye gönderin.

Sms kredi veren bankalar konumuzu incelediniz. Bu bankalara ek olarak konumuzu sürekli güncel tutarak diğer bankaların bilgilerini de ekleyeceğiz.

Yorum yap:

Kapat