Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2020

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2020

Şubeye gitmeden kredi çekmek isteyenlere ve anında hızlı ve kolay kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler bu sayfaya bakabilir.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2020

 2020 yılında bankaların dijital kanalları ön plana çıkmaya başladı ve yapılan işlemlerin sayısı da gün geçtikçe artış gösteriyor.  Şubeye gitmeden kredi veren bankalar hakkında araştırma yapan vatandaşlarımızın sayısı, her geçen gün artıyor. Kolay kullanım, hız, güvenlik, anında onay vb. beklentileriyle dijital kanalları kullanabilir, hayatınızı biraz da olsa kolaylaştırabilirsiniz. Ülkemiz, dijital bankacılık kanallarını en sık kullanan ülkeler arasında yer alıyor. Bu durum da vatandaşımızın, teknolojik gelişmelere açık olduğunu ve sürece kolay adapte olabildiğini gösteriyor. Dijital kanalları en çok ülke kullanan ülke olmamızın yanı sıra bu kanallar üzerinden en sık yaptığımız bankacılık işlemi ise: kredi başvuruları. Yoğun çalışma şartları ve şehir hayatının getirmiş olduğu zorluklar vatandaşı dijital kanallara itiyor. Vakit darlığında ve acil nakit ihtiyacınızda banka şubelerine gitmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.  Ülkemizde sayısız banka, dijital kanalları üzerinden kredi başvurusu kabul etmektedir. Şubeye gitmeden kredi alabileceğiniz bankaları, kredi limitlerini, vade, faiz oranı ve başvuru kanallarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

 

Şubesiz Kredi Veren Bankalar

Düşük bütçeli acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için artık şubelere gitmenize gerek yok! İnternet bankacılığı, mobil şube, atm, sms ve çağrı merkezi kanalları üzerinden kredi başvurusu yapabilir, anında onaylanan kredinizi hesabınızdan çekerek, kullanmaya başlayabilirsiniz. Şubeye gitmeden kredi veren bankaların isimlerini haberimizin devamında öğrenebilirsiniz. İşte şubeye gitmeden kredi veren bankalar listesi:

  • Aktif Bank N Kolay Kredi
  • Cepteteb
  • Enpara.com
  • Odebank
  • Ziraat Bankası
  • İNG Bank

 

Ziraat Bankası 10.000 TL Şubeye Gitmeden Kredi (Destek Kredisi)

Korona virüsle mücadele kapsamında hükümetin başlattığı kampanyayla birlikte ihtiyaç sahibi olan kişilere düşük faiz oranlarıyla, 6 ay ödemesiz, 36 aya varan vade imkanı ile Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 10.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunuyor. %0,49 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli kredi internetten başvuru yapılıyor ve hesabınız olmasa bile banka şubesine gitmeden kredi ATM'den çekilebiliyor. Dijital çağa ayak uyduran Ziraat Bankası internet üzerinden online formlar aracılığıyla başvuruları topladıktan sonra bir kaç gün içerisinde kredi sonucu veriyor. Siz de krediyi kullanmak istiyorsanız Ziraat Bankası destek kredisi başvurusu sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

İnternetten Kredi Başvurusu Güvenilir Mi?

Bankalar artık internet müşterilerine daha çok önem vermeye başladılar. Bunun en önemli nedeni zaman ve mekândan sınırsız olarak insanlar artık işlemlerini internet üzerinden tek bir tıkla gerçekleştirebiliyor olması. Özellikle son zamanlarda sektöre damga vuran “internet bankaları” yani şubesi olmadan sadece internet üzerinden hizmet veren bankalar, birçok kişinin ilgi odağı olmuş durumda. Siz de şubeye gitmeden birkaç bilgi girerek hemen hesap açabilir, paranızı e-vadeli hesapta değerlendirebilir veya kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu gibi banka işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Öncelikle başvuru yapacağınız internet sitesinin, bankanın resmi sitesi olduğuna mutlaka dikkat ediniz. Reklamlarla ilgili linke gitseniz bile, dolandırıcıların reklam verebileceğini kesinlikle unutmayınız. Bankaların güvenlikleri üst düzey olduğundan dolayı, internet şubeleri de üst düzel SSL sertifikası ile korunmaktadır. Bundan dolayı siz de istediğiniz bankanın internet şubesi üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, kredinizi onaylandığında hesabınıza çekebilirsiniz.

 

İhtiyaç kredisi faiz oranları

 Banka

Faiz oranları

İş Bankası

%0,96

İNG Bank

%0,89

Enpara.com

%1,15

Vakıfbank

%1,05

CepteTeb

%0,99

Ziraat Bankası

%1,05

Devamı: İhtiyaç kredisi faiz oranları

 

  • Banka
  • Belge Talebi
  • Kredi Üst Miktarı

N Kolay Kredi

İstemiyor

 50.000  TL

CEPTETEB

İstemiyor

 50.000  TL

Enpara

İstenmiyor

 40.000  TL

Odeabank

İsteyebilir

 40.000  TL

ING Bank

İsteyebilir

 50.000  TL

 

Garanti Bankası


Garanti BBVA internet ve mobil bankacılık kullanıcıysanız, 60 aya varan vadelerle kredi talebinde bulunabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvuru formu sayesinde şubesiz anında krediden yararlanabilirsiniz. Bu kredi kapsamında % 2,19 ve % 2,43 oranında faiz uygulanmaktadır.

 

Vakıfbank


Vakıfbank’ın bireysel her müşterisi anında krediden yararlanarak, şubeye gitmeden kredi kullanabilir. İnternet ve mobil bankacılık üzerinden, hafta sonları ve resmi tatiller dahil olmak üzere 7/24 kredi kullanabilirsiniz. Başvuru için mobil veya internet bankacılığına giriş yaparak, ‘Başvurular – İhtiyaç Kredisi Başvurusu’ adımlarını izlemeniz yeterlidir. Anında kredide 3 aydan 60 aya kadar vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Maaşınızı Vakıfbank üzerinden alıyorsanız 30 Bin TL, almayanlar ise 9 Bin TL’ye kadar kredi talebinde bulunabilir. Çağrı merkezini arayarak kredi sözleşmesinin adresinize postalanmasını isteyebilirsiniz. Kredi kapsamında hayat sigortası da yapılmaktadır.

 

İNG


ingbank.com.tr, internet bankacılığı ve mobil şube üzerinden e- kredi ve mini krediye 7/24 başvuru yapabilirsiniz. Mini kredi 5 Bin TL altı, e- kredi ise 5 Bin TL üzeri ihtiyaçlarınız içindir. 3– 60 ay arası vade ve 1,79 / 1,99 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Hızlı kredi veren bankalar

 

Akbank


Akbank direkt internet, direkt mobil ve çağrı merkezini arayarak 7/24 saat boyunca belgesiz 40 Bin TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Belgesiz ve imzasız bir şekilde başvuru yapabilir, onaylanan kredinizi hesabınızdan hemen çekerek kullanabilirsiniz.

 

Halkbank


Halkbank Dialog, mobil şube, internet bankacılığı, sms ve web sitesi üzerinden 15 Bin TL’ye kadar 60 ay vadede kredi çekebilirsiniz. Hızlı kredide çekebileceğiniz minimum tutar Bin TL, maksimum tutar ise 15 Bin TL’dir. Halkbank Dialog, internet bankacılığı ve mobil bankacılığı üzerinden üye olarak, web sitesi üzerinden de üye olmadan kredi başvurunuzu 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.
Sms ile kredi başvurusu: KREDI, T.C. kimlik numarası, aylık gelir ve talep edilen tutarı aralarında birer boşluk bırakarak 3452’ye kısa mesaj atabilirsiniz.

 

Eğer siciliniz bozuksa bu sayfalara göz atın:

 

Sicili bozuk olanlara kredi

Kredi notu düşüklere kredi

 

İş Bankası


İnternet bankacılığı, işcep ve atm üzerinden 40 Bin TL’ye kredi kullanabilirsiniz. 60 ay vade seçeneklerinden yararlanarak 7/24 başvuru yapabilirsiniz. İnternet bankacılığından ‘Kredilerim - Anında Kredi Başvuru’, işcep üzerinden ‘Krediler - Anında Kredi Başvuru ve atm’den ‘Daha Fazlası - Anında Kredi ve Anında Ek Hesap’ adımlarını izleyerek başvuru işleminizi tamamlayın. Onaylanan krediniz anında hesaba aktarılır ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Yapı Kredi


Anında şubesiz krediye 7 gün 24 saat mobil ve internet bankacılığı üzerinden başvurabilirsiniz. Minimum Bin TL, maksimum 30 Bin TL’lik krediyi 60 ay vadeli çekebilirsiniz. Yapı kredi mevcut müşterilerine 75 Bin TL’ye kadar da limit tanımlayabilmektedir. Mobil ve internet bankacılığından başvuru yapmak için ‘Krediler/ Başvurular – Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Ve Kullanımı’ adımlarını takip etmeniz, başvuru için yeterli olacaktır.

 

Teb


Teb pratik krediden yararlanmak için T.C. kimlik numaranızı 4466’ya kısa mesaj atmalısınız. Pratik kredide minimum limit 12.500 TL’dir ve özel faiz oranlarıyla bu krediden yararlanabilirsiniz.

 

Qnb Finansbank


Qnb Finansbank web sitesi üzerinden 35 Bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için 3 – 60 ay arası vadelerden yararlanarak kredi çekebilirsiniz. ‘Hemen Başvur’ sekmesinden adımları takip ederek şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. CardFinans kullanıcıları ise; limitleri dahilinde atm’den, müşteri hizmetlerinden, internet şubesinden ve cep şubesinden 250 TL – 20 Bin TL arası kredilerini, 9 ve 12 ay arası taksitlerle kullanabilir.

 

Ev Hanımlarına Kredi

Günümüzde çalışmayan ev hanımları kredi almak için araştırmalar yapmaktadır. Genel olarak “ev hanımlarına kredi çıkmaz” diye bir tabir akıllara kazınmış olsa da, bazı bankalar kredi çekme şartları sunarak ev hanımlarına kredi vermektedir. Ev hanımlarına kredi sayfamıza bakarak daha detaylı bilgileri inceleyebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

En Uygun Kredi Veren Bankalar

İhtiyaç kredisi faiz oranları, gün geçtikçe aşağıya doğru seyretmeye devam ediyor. Bankalar son zamanlarda kredi müşteri sayılarının düşmesinden dolayı kampanyalar ile yeni müşteriler çekmeye çalışıyorlar. BDDK, bu yıl aldığı kararla birlikte ihtiyaç ve taşıt kredisi vadelerini 60 aya kadar çıkardı, daha öncesinde ihtiyaç kredisi vadesi 36 ay ile sınırlıydı. İşte bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları listesi;


Bankaya gitmeden kredi çekmek isteyen birçok kişi günümüzde internet üzerinden, sms ile, atm’lerden, müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusu yapmaktadır. Ülkemizde en fazla müşteri ağına sahip bankaların kredi detayları yukarıda paylaşılmıştır. Bu bankalara ek olarak, Aktif Bank ve Şekerbank’ın dijital kanalları üzerinden de kredi başvurusu yapabilir ve siz de online ve hızlı kredi alabilirsiniz. Şubeye gitmeden kredi veren bankalar  hakkında detaylı araştırmayı sitemizden yaparak, acil nakit ihtiyaçlarınıza son verebilirsiniz. 

 

İlginizi çekebilir:

Acil kredi

Senetle kredi

Faturalı hatta kredi

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Naim Sakallı
Naim Sakallı

şubeye gitmeden kredi çekmek istiyorum.

2019-06-30 01:25:15 -