Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Siz de şubeye gitmeden kredi başvurusu yapılan bankalar ile internetten anında onaylı kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

 2021 yılında bankaların dijital kanalları ön plana çıkmaya başladı ve yapılan işlemlerin sayısı da gün geçtikçe artış gösteriyor. Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapılan bankalar hakkında araştırma yapan vatandaşlarımızın sayısı, her geçen gün artıyor. Kolay kullanım, hız, güvenlik, anında onay vb. beklentileriyle dijital kanalları kullanabilir, hayatınızı biraz da olsa kolaylaştırabilirsiniz. Ülkemiz, dijital bankacılık kanallarını en sık kullanan ülkeler arasında yer alıyor. Bu durum da vatandaşımızın, teknolojik gelişmelere açık olduğunu ve sürece kolay adapte olabildiğini gösteriyor.

 

Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

Dijital kanalları en çok ülke kullanan ülke olmamızın yanı sıra bu kanallar üzerinden en sık yaptığımız bankacılık işlemi ise: kredi başvuruları. Yoğun çalışma şartları ve şehir hayatının getirmiş olduğu zorluklar vatandaşı dijital kanallara itiyor. Vakit darlığında ve acil nakit ihtiyacınızda banka şubelerine gitmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.  Ülkemizde sayısız banka, dijital kanalları üzerinden kredi başvurusu kabul etmektedir. Şubeye gitmeden kredi alabileceğiniz bankaları, kredi limitlerini, vade, faiz oranı ve başvuru kanallarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.  Düşük bütçeli acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için artık şubelere gitmenize gerek yok! İnternet bankacılığı, mobil şube, atm, sms ve çağrı merkezi kanalları üzerinden kredi başvurusu yapabilir, anında onaylanan kredinizi hesabınızdan çekerek, kullanmaya başlayabilirsiniz. Şubesiz kredi veren bankaların isimlerini haberimizin devamında öğrenebilirsiniz. İşte şubeye gitmeden kredi başvurusu yapılan bankalar:

  • Ziraat Bankası Online kredi
  • Garanti BBVA Web kredi
  • Vakıfbank Online kredi
  • ING CEPTE KREDİ
  • Akbank Direkt kredi
  • Halkbank Web kredi
  • İş Bankası Anında kredi
  • Yapı Kredi Şubesiz kredi
  • TEB ihtiyaç kredisi
  • QNB Finansbank Şubesiz kredi

 

Tüm bankaları karşılaştır: İhtiyaç kredisi hesaplama

 

Ziraat Bankası Online Kredi

En uygun faiz oranlarıyla kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, özellikle korona virüs sürecinde "Destek Kredisi" ile pek çok vatandaşımızın ihtiyacını karşılamasına yardımcı oldu. Bunun yanı sıra, devlet bankası olmasından dolayı diğer bankalara göre daha uygun faiz oranlarıyla kredi vermeye devam eden Ziraat Bankası, online web sitesi üzerinden kredi başvurusu alarak krediyi anında onaylamaktadır. 36 aya varan vadeler ve %1,42 faiz oranlarıyla siz de ihtiyaç kredisi başvurusunu hemen Ziraat Bankası resmi internet sitesinden yapabilir, Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi hesaplaması yaparak kredinizin aylık taksitlerini de hesaplayabilirsiniz.

Ziraat Bankası online kredi başvurusu için tıklayınız.

 

Garanti BBVA Online Kredi Başvurusu

Garanti BBVA internet ve mobil bankacılık üzerinden siz de hemen online kredinizi kullanabilir, başvurusu internetten anında gerçekleştirebilirsiniz. Siz de Garanti BBVA web sitesini ziyaret ederek kredi hesaplamasını yaptıktan sonra gerekli bilgileri doldurarak hemen başvuru yapabilir ve anında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bu içeriği güncellediğimiz 27 Ekim tarihinde Garanti'de ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,29 olarak gözükmekteydi. Faiz oranları sürekli olarak değiştiğinden dolayı kredi başvurusu yapmadan önce resmi site üzerinden hesaplama yapmanızı öneriyoruz.

Garanti BBVA online kredi başvurusu için tıklayın.

 

Vakıfbank

Vakıfbank’ın bireysel her müşterisi anında krediden yararlanarak, şubeye gitmeden kredi kullanabilir. İnternet ve mobil bankacılık üzerinden, hafta sonları ve resmi tatiller dahil olmak üzere 7/24 kredi kullanabilirsiniz. Başvuru için mobil veya internet bankacılığına giriş yaparak, ‘Başvurular – İhtiyaç Kredisi Başvurusu’ adımlarını izlemeniz yeterlidir. Anında kredide 3 aydan 36 aya kadar vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Başvurusu ve Hesaplama için tıklayın.

 

İNG

ING internet bankacılığı ve mobil şube üzerinden e- kredi ve mini krediye 7/24 başvuru yapabilirsiniz. "ING CEPTE KREDİ" paketi ile siz de ING'li olun ya da olmayın,%1,29'dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredinizi şubeye gitmeden hemen, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden başvurabilirsiniz. ING'de ihtiyaç kredisi için vade sayısı 3 - 36 ay arasında olmaktadır. ING'de 3 ay erteleme kampanyası ile 5.000 - 50.000 TL arası tutarlar için uygulanacaktır.

ING cepte kredi başvurusu için tıklayın.

 

Akbank Kredi Başvurusu

Akbank direkt internet, direkt mobil ve çağrı merkezini arayarak 7/24 saat boyunca belgesiz 50 Bin TL ve 36 aya varan vadeye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Belgesiz ve imzasız bir şekilde başvuru yapabilir, onaylanan kredinizi hesabınızdan hemen çekerek kullanabilirsiniz.

Akbank kredi başvurusu için tıklayın.

 

Halkbank

Halkbank Dialog, mobil şube, internet bankacılığı, sms ve web sitesi üzerinden 15 Bin TL’ye kadar 60 ay vadede kredi çekebilirsiniz. Hızlı kredide çekebileceğiniz minimum tutar Bin TL, maksimum tutar ise 15 Bin TL’dir. Halkbank Dialog, internet bankacılığı ve mobil bankacılığı üzerinden üye olarak, web sitesi üzerinden de üye olmadan kredi başvurunuzu 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu: KREDI, T.C. kimlik numarası, aylık gelir ve talep edilen tutarı aralarında birer boşluk bırakarak 3452’ye kısa mesaj atabilirsiniz.

Halkbank web kredi başvurusu için tıklayın.

 

Eğer siciliniz bozuksa bu sayfalara göz atın:

Sicili bozuk olanlara kredi

Kredi notu düşüklere kredi

 

İş Bankası Anında Kredi

İnternet bankacılığı, işcep ve atm üzerinden 50 Bin TL’ye kredi kullanabilirsiniz. 36 ay vade seçeneklerinden yararlanarak 7/24 başvuru yapabilirsiniz. İnternet bankacılığından ‘Kredilerim - Anında Kredi Başvuru’, işcep üzerinden ‘Krediler - Anında Kredi Başvuru ve atm’den ‘Daha Fazlası - Anında Kredi ve Anında Ek Hesap’ adımlarını izleyerek başvuru işleminizi tamamlayın. Onaylanan krediniz anında hesaba aktarılır ve kullanmaya başlayabilirsiniz. İş Bankası'nda 90 güne varan ödemesiz dönemli, Anında Kredi'ye İşcep ve İş Bankası internet şubesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi Başvurusu için tıklayın.

 

Yapı Kredi

Anında şubesiz krediye 7 gün 24 saat mobil ve internet bankacılığı üzerinden başvurabilirsiniz. Yapı Kredi'de 36 aya varan vadeli çekebilirsiniz. Yapı kredi mevcut müşterilerine 75 Bin TL’ye kadar da limit tanımlayabilmektedir. Mobil ve internet bankacılığından başvuru yapmak için ‘Krediler/ Başvurular – Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Ve Kullanımı’ adımlarını takip etmeniz, başvuru için yeterli olacaktır. Yapı Kredi'de ihtiyaç kredisi kullanımlarına özel olarak 3 aya varan erteleme seçeneği de bulunmaktadır.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu için tıklayın.

 

Teb

Teb'de uygun faiz oranları ve 36 aya varan vade, 3 ay krediyi erteleme seçenekleriyle siz de İnternet şubesi ve Cepteteb mobil şubeden, anında onaylanan ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. 7/24 kredi başvurusu yapabilir ve anında onaylanan krediyi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.

TEB ihtiyaç kredisi başvurusu için tıklayın.

 

Qnb Finansbank

Qnb Finansbank web sitesi üzerinden 50 Bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için 3 – 36 ay arası vadelerden yararlanarak kredi çekebilirsiniz. ‘Hemen Başvur’ sekmesinden adımları takip ederek şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu için tıklayın.

 

İnternetten Kredi Başvurusu Güvenilir Mi?

Bankalar artık internet müşterilerine daha çok önem vermeye başladılar. Bunun en önemli nedeni zaman ve mekândan sınırsız olarak insanlar artık işlemlerini internet üzerinden tek bir tıkla gerçekleştirebiliyor olması. Özellikle son zamanlarda sektöre damga vuran “internet bankaları” yani şubesi olmadan sadece internet üzerinden hizmet veren bankalar, birçok kişinin ilgi odağı olmuş durumda. Siz de şubeye gitmeden birkaç bilgi girerek hemen hesap açabilir, paranızı e-vadeli hesapta değerlendirebilir veya kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu gibi banka işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle başvuru yapacağınız internet sitesinin, bankanın resmi sitesi olduğuna mutlaka dikkat ediniz. Reklamlarla ilgili linke gitseniz bile, dolandırıcıların reklam verebileceğini kesinlikle unutmayınız. Bankaların güvenlikleri üst düzey olduğundan dolayı, internet şubeleri de üst düzel SSL sertifikası ile korunmaktadır. Bundan dolayı siz de istediğiniz bankanın internet şubesi üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, kredinizi onaylandığında hesabınıza çekebilirsiniz.

 

Banka

Belge Talebi

Kredi Üst Miktarı

N Kolay Kredi

İstemiyor

 50.000  TL

CEPTETEB

İstemiyor

 50.000  TL

Enpara

İstenmiyor

 40.000  TL

Odeabank

İsteyebilir

 40.000  TL

ING

İsteyebilir

 50.000  TL


Bu sayfada yer alan bilgileri inceleyerek siz de şubeye gitmeden kredi veren bankalar 2021 yılı hakkında detaylı araştırmayı sitemizden yaparak, acil nakit ihtiyaçlarınıza son verebilirsiniz. Bankaya gitmeden kredi çekmek isteyen birçok kişi günümüzde internet üzerinden, sms ile, atm’lerden, müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusu yapmaktadır. Ülkemizde en fazla müşteri ağına sahip bankaların kredi detayları yukarıda paylaşılmıştır. Bu bankalara ek olarak, Aktif Bank ve Şekerbank’ın dijital kanalları üzerinden de kredi başvurusu yapabilir ve siz de online ve hızlı kredi alabilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat