Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2018
sponsorlu reklamlar

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2018

Eğer sizde şubeye gitme masrafı olmadan şubeye gitmeden kredi veren bankalar konumuzu inceleyebilirsiniz. Böylelikle online yada sms ile kredi başvurusunu bankaya iletebilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2018
sponsorlu reklamlar
Şubeye gitmeden kredi veren bankalar ile kolay ve hızlı kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi anında kullanabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ve insanlara zaman kazandırmasıyla beraber, bankalar da teknoloji ürünlerini yakından takip etmeye ve müşterine sunmaya başladılar. Sizler için online ve sms ile şubeye gitme derdi olmadan kredi veren bankaları sıralayacağız. İnternetten kredi veren bankalar 2018 yılında Ziraat Bankası, Akbank, Vakıfbank, Garanti Bankası, Teb gibi bankalar ve başvuru kanalları aşağıda yer almaktadır.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2018

Teknolojik imkanları ön planda tutan bankalar artık daha çok tercih edilmeye başlandı. Öyle ki ülkemizde sadece internet üzerinden hizmet veren banka bile var ve her banka da internete özel bankacılık hizmetini sunmak için adeta birbirleriyle yarış halindeler. Böyle kıyasıya bir rekabetin olduğu finans sektöründe, online kredi başvuruları da gün geçtikçe artmakta ve insanlar şubeye gitmeden kredi çekme avantajı elde etmektedir. İşte sizler için 2018 yılında şubeye gitmeden kredi veren bankaları ve özelliklerini paylaştık.

İnternetten kredi başvurusu yapılan bankalar 2018

Garanti Bankası: Acil para lazım diyen kişilere özel olarak online kredi başvurusu yapabilirsiniz. %1,33'den başlayan uygun faiz oranları ile 48 aya varan vade seçenekleri bu bankada mevcuttur. Sizde
buraya tıklayarak Garanti'nin online kredi başvuru sayfasına gidebilirsiniz. Gerekli alanları doldurarak (TC kimlik numarası, cep telefonunuz, istenilen kredi tutarı) kolaylıkla online başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş Bankası: İşCep mobil uygulama ile 25 Bin TL'ye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Şubeye gitme derdiniz olmadan, İş Bankası'nın mobil uygulamasından kredi başvurusu kolaylıkla yapılabilmektedir. %1,29'dan başlayan cazip faiz oranları ve 48 aya varan vadelerle krediniz İş Bankası'nda sizleri bekliyor. Ayrıca İş Bankası'na sms ile başvuru yapmak istiyorsanız,
iş bankası sms kredi konusuna bakabilirsiniz.

Vakıfbank: Devlet bankalarından birisi olan Vakıfbank'a online kredi başvurusu yapabilir ve şubeye gitmeden %1,30'dan başlayan faiz oranlarıyla kredinizi alabilirsiniz. Vakıfbank online bankacılıktan kredi başvuru formunu doldurduktan sonra onaylayıp başvurunuzu bankaya yollayabilirsiniz.


Akbank: Akbank'ta da online başvuru seçenekleri mevcuttur. Akbank Direkt mobil uygulama yada internet şubesi üzerinden kredi başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. 48 aya varan vade seçenekleri ve %1,45'den başlayan en uygun faiz oranları ile kredinizi Akbank'tan kullanabilirsiniz. Ayrıca Akbank sms kredi başvurusu yapmak isteyenler; Kredi, Tc numarası yazdıktan sonra 4425'e sms gönderebilir.

Bankaya Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Banka şubesine gitmenize gerek kalmadan online kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinin hesaba yatmasını sağlayabilirsiniz. Yukarıdaki bankalardan birisini seçerek, online bankacılıktan başvurunuzu bankaya hemen iletebilir ve kredinizi hızlı olarak kullanabilirsiniz. Acil para lazım diyen kişiler için bu konumuzu sunduk. Sizde şubeye gitmeden kredi avantajlarından hızlı şekilde yararlanabilirsiniz.


Ayrıca, kolay kredi veren bankalar 2018 konumuza da bakarak hızlı yoldan kredi alma avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: