Telefon Kredisi Veren Bankalar 2022

Bu sayfadan telefon kredisi veren bankalar 2022 yılı sonuçlarını öğrenerek, telefona kredi veren bankaları hemen öğrenebilirsiniz.

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2022

Cep telefonu almak artık herkeste bir ihtiyaç haline gelmiş durumda. Günümüzde telefon kredisi veren bankalar olarak sizlerin son model akıllı telefon sahibi olmasını sağlamaktadır. İşte buna göre, son model akıllı telefon sahibi olmak istiyorsanız bankalar aracılığıyla telefon kredisi kullanabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık herkeste en iyi telefonlardan vardır. Böylelikle sizde akıllı telefon sahibi olacak ve borcunuzu bankaya uzun vadeli şekilde ödeyebileceksiniz. Cep telefonları satışlarında artık kredi kartı ile alışverişler BDDK tarafından yasaklanmıştır.


Telefon kredisi veren bankalar 2022

Bu konuyu sizlere sunmaktaki amacımız, maddi durumu iyi bir telefon almakta güçlük çeken takipçilerimizedir. Telefon kredisi alarak en yeni model cep telefonlarını banka kredisi sayesinde alabilecekler. Artık cep telefonu satan mağazalar, bazı bankalarla anlaşarak krediyi banka üzerinden kullandırmakta ve kredi ile telefon satışı yapmaktadır. Daha öncelerde kredi kartı ile alınan telefonlar, artık banka kredisi ile satılmaya başlamıştır. Kredi kartının hem yüksek faiz oranları hem de en fazla 9 ay taksit seçeneği olması nedeniyle artık banka kredileri ile cep telefonu alınmaktadır. Tabi bu seçenek çok daha öncelerde vardı. BDDK tarafından cep telefonlarında kredi kartıyla alışveriş yasaklanmıştır. Yine telefon kredisi almak isteyen kişilere banka tarafından faiz ücreti koyulmaktadır. Yani, telefon kredilerinde de normal kredi gibi az da olsa bir faiz söz konusudur. İşte telefon kredisi veren bankalar:

  • Fibabanka (Vatan) Faizsiz Telefon Kredisi
  • Denizbank (MediaMarkt) Telefon Kredisi
  • Garanti BBVA Telefon Kredisi
  • Türkiye İş Bankası Telefon Kredisi
  • Akbank Telefon Kredisi
  • Yapı Kredi Telefon Kredisi

İlgili: Faturalı hat üzerine kredi nasıl alınır?


Fibabanka Vatan Cep Telefonu Kredisi

Türkiye'nin her yerinde hizmet veren teknoloji ürünleri mağazası VATAN'dan yapacağınız cep telefonu alışverişlerinde anında mağazadan onaylanan Fibabanka cep telefonu kredisi ile istediğiniz model telefonu kredi ile satın alabilirsiniz. Vatan Bilgisayar mağazaları veya Vatan internet sitesinden yapacağınız telefon alışverişlerinde 12 aya varan taksit imkanından siz de yararlanabilirsiniz. Vatan çalışanları kredinin nasıl kullandırıldığı hakkında bilgiyi mağazada verecektir. SMS ile gönderilen Vatan cep telefonu alışveriş kredisi 12 aya varan taksit imkanı ile anında kullandırılmaktadır. Krediye başvuru yapmak için VATAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazarak 3422'ye SMS gönderebilirsiniz. Onay SMS'i geldikten sonra herhangi bir Vatan Computer mağazasını ziyaret ederek SMS'te belirtilen limit dahilinde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 3.500 TL'ye kadar olan cep telefon alımlarında 12 aya varan taksit, 3.500 TL üzerinde olan cep telefonu alışverişi için ise 3 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Buna da bakın: Kredi Kartına Taksitle Telefon


Teknokredi ile Telefon Kredisi
ING Bank Teknosa ile gerçekleştirdiği anlaşma sonucunda taksitle yani krediyle telefon alabilirsiniz. Teknokredi, ING Bank tarafından karşılanıyor ve herhangi bir komisyon ücreti de alınmıyor. Telefon kredisinde limit ise 500 ile 15.000 arası değişmektedir. Bu kredi cihaz bedellerine göre verilmektedir. Yine bu krediye başvurmak için sms ile yada Teknosa mağazalarından yapabilirsiniz. Ayrıca Teknosa internet sitesinden de başvuru yapılabilmektedir. Sms Teknosa kredi başvurusu yapmak için TC Kimlik numaranızı yazdıktan sonra teknosadan alınan ürün koduyla birlikte 2229'a yollayın. Bankaya iletilen başvuru kısa zaman sonra olumlu ya da olumsuz olarak size geri dönüş yapılacaktır. Teknokredi 9 ile 36 ay arasında vade imkanı sunmaktadır.

Ayrıca Teknosa online mağazasına özel olarak Yapı Kredi'den "Teknosa Online Alışveriş Kredisi" başvurusu yaparak 60 aya varan vadelerle 15.000 TL'ye kadar anında onaylanan krediyi kullanabilirsiniz. Cep telefonlarında bu vade sayısı 12 aya düşmektedir.


Denizbank MediaMarket Telefon Kredisi
Türkiye'de en büyük teknoloji mağazalarından biri olan Media Markt, müşterilerine özel olarak telefon kredisi vermektedir. Mediamarkt sitesine girerek T.c numaranızı ve telefon numaranızı girdikten sonra başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca MediaMarkt mağazalarından da müşteri temsilcileri aracılığıyla kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bu alışveriş 36 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Denizbank alışveriş kredisi ile alacağınız İphone 11 model cep telefonuna özel olarak 3 ay faizsiz kredi imkanı da bulunmaktadır. Kredi başvurusu ve alışverişin tüm işlemleri Media Markt mağazasında gerçekleştirilecektir. Kredi için Denizbank şubesine gitmeye gerek kalmadan siz de dilediğiniz cep telefonunu taksitli olarak satın alabilirsiniz.Garanti Bankası telefon kredisi
Garanti Bankası'ndan telefon kredisi almak mümkündür. Garanti'den telefon kredisi almak için vade sayısı en fazla 36 aydır. Garanti'den telefon kredisi almak için 444 0 333'ü arayabilir ya da banka şubelerine ugrayabilirsiniz.


Türkiye İş Bankası telefon kredisi
Telefon kredisi veren bankalar arasında yer alan İş Bankası; uygun faiz oranıyla 36 aya kadar kredi verebilmektedir. Bilgi ve kredi başvurusu için 0850 222 0 724 arayabilir ya da banka şubelerine gidebilirsiniz. Bunların yanı sıra Akbank, Halkbank, Vakıfbank, Odeabank telefon kredisi vermektedir. Bunun için banka şubelerine giderek düşük miktarlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Her bank için faiz oranları değişmekle beraber, kredi çeken her kişiye zorunlu olarak hayat sigortası yapılamaktadır. Bunun ücreti de ayrıca size yansıtılacaktır.

Telefona Kredi Kartından Taksit Olur Mu?

Cep telefonu almak ve taksit yaptırmak isteyenlerin aklındaki en önemli soru cep telefonu satın alırken kredi kartından taksit oluyor mu olmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda alınan kararla birlikte artık bireysel kredi kartları ile cep telefonu alışverişi yasaklanmıştır. Bunun yerine bu sayfada yer alan telefon kredisi veren bankalara kredi başvurusu yaparak 12 aya varan vadelerle hemen kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca normal ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsanız eğer mağazalarda "faizsiz kredi" gibi kampanyalar bulunmuyorsa sizlere önerimiz bankanızın internet şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız yönündedir. Çünkü telefon kredisinde faiz oranları bazı dönemlerde normal ihtiyaç kredisine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var; Kurumsal kredi kartlarından 12 aya varan vadelerle cep telefonu satın alabilirsiniz.

Bu sayfamızı cep telefonunu taksitli olarak satın almak isteyenlere özel hazırladık. Bildiğiniz gibi cep telefonu alışverişlerinde artık bireysel kredi kartları kullanılmamaktadır. Eğer şirket sahibiyseniz bu durumda kurumsal kredi kartınızla 12 ay taksitle istediğiniz cep telefonunu kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Bu sayfadaki güncel bilgileri inceleyerek telefon kredisi veren bankalar 2022 bilgilerini öğrenebilir, cep telefonu alırken taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Faturalı hatta kredi

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Yasemin Okay

merhabalar, iphone 8 almak istiyorum. telefon kredisi veren bankalar ile 36 ay mı kredi kullanabilirim.

2018-09-09 11:32:48 -
Mahmut Yorulmaz

bankalar aradindan seçim yaparak telefon kredisi alabiliyoruz. bu sayede 36 aya varan vede ile telefon kredisi veren bankalardan telefon alabiliyoruz...

2017-05-06 16:58:03 -