sponsorlu bağlantılar

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2018 ANINDA KREDİ

Cep telefonu satın almak artık herkeste ihtiyaç haline geldi, öyle olunca günümüzde telefon kredisi veren bankalar 2018 yılı araştırmasını pek çok kişi yapmakta. Peki hangi bankalar faizsiz telefon kredisi veriyor?

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2018 ANINDA KREDİ

2018-03-30 23:16:23

sponsorlu bağlantılar

Cep telefonu almak artık herkeste bir ihtiyaç haline gelmiş durumda. Günümüzde telefon kredisi veren bankalar olarak sizlerin son model akıllı telefon sahibi olmasını sağlamaktadır. İşte buna göre, son model akıllı telefon sahibi olmak istiyorsanız bankalar aracılığıyla telefon kredisi kullanabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık herkeste en iyi telefonlardan vardır. Böylelikle sizde akıllı telefon sahibi olacak ve borcunuzu bankaya uzun vadeli şekilde ödeyebileceksiniz. Cep telefonları satışlarında artık kredi kartı ile alışverişler BDDK tarafından yasaklanmıştır.


Telefon kredisi veren bankalar 2018

Bu konuyu sizlere sunmaktaki amacımız, maddi durumu iyi bir telefon almakta güçlük çeken takipçilerimizedir. Telefon kredisi alarak en yeni model cep telefonlarını banka kredisi sayesinde alabilecekler. Artık cep telefonu satan mağazalar, bazı bankalarla anlaşarak krediyi banka üzerinden kullandırmakta ve kredi ile telefon satışı yapmaktadır. Daha öncelerde kredi kartı ile alınan telefonlar, artık banka kredisi ile satılmaya başlamıştır. Kredi kartının hem yüksek faiz oranları hem de en fazla 9 ay taksit seçeneği olması nedeniyle artık banka kredileri ile cep telefonu alınmaktadır. Tabi bu seçenek çok daha öncelerde vardı. BDDK tarafından cep telefonlarında kredi kartıyla alışveriş yasaklanmıştır. Yine telefon kredisi almak isteyen kişilere banka tarafından faiz ücreti koyulmaktadır. Yani, telefon kredilerinde de normal kredi gibi az da olsa bir faiz söz konusudur.

İlgili: Faturalı hat üzerine kredi nasıl alınır?

Peki faizsiz telefon kredisi veren bankalar var mı? Evet, faizsiz kredi ile telefon almakta mümkündür. Bu kredi şekli ise QNB Finansbank tarafından sadece Turkcell müşterilerine verilmektedir. Öncelikle şunu belirtmeliyiz, her telefoncudan banka kredili telefon alamazsınız. Sadece belli başlı bankalarla anlaşma yapan büyük mağazalar telefon kredisi ile satış yapmaktadır. Bunu da aşağıda yer vereceğiz.


Teknokredi ile Telefon Kredisi

ING Bank Teknosa ile gerçekleştirdiği anlaşma sonucunda taksitle yani krediyle telefon alabilirsiniz. Teknokredi, ING Bank tarafından karşılanıyor ve herhangi bir komisyon ücreti de alınmıyor. Telefon kredisinde limit ise 500 ile 15.000 arası değişmektedir. Bu kredi cihaz bedellerine göre verilmektedir. Yine bu krediye başvurmak için sms ile yada Teknosa mağazalarından yapabilirsiniz. Ayrıca Teknosa internet sitesinden de başvuru yapılabilmektedir.

Sms Teknosa kredi başvurusu yapmak için TC Kimlik numaranızı yazdıktan sonra teknosadan alınan ürün koduyla birlikte 2229'a yollayın. Bankaya iletilen başvuru kısa zaman sonra olumlu ya da olumsuz olarak size geri dönüş yapılacaktır.
Teknokredi 9 ile 36 ay arasında vade imkanı sunmaktadır.


Denizbank MediaMarket Telefon Kredisi

Türkiye'de en büyük teknoloji mağazalarından biri olan Media Markt, müşterilerine özel olarak telefon kredisi vermektedir. Mediamarkt sitesine girerek T.c numaranızı ve telefon numaranızı girdikten sonra başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca MediaMarkt mağazalarından da müşteri temsilcileri aracılığıyla kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bu alışveriş 36 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

Telefon Kredisi Veren Bankalar

İhtiyaç kredisi başvurularında parayı ne için kullanacağınız sorulacaktır. Bunu da yine telefon almak için diye yanıtlayabilirsiniz. Çoğu banka telefon için kredi vermese de aşağıdaki bankalar ile düşük miktarlarda kredi çekebilir ve dilediğiniz telefonu alabilirsiniz.


Garanti Bankası telefon kredisi

Garanti Bankası'ndantelefon kredisialmak mümkündür. Garanti'den telefon kredisi almak için vade sayısı en fazla 36 ay olup, kredi faiz oranı ise %1,84'dür. Garanti'den telefon kredisi almak için 444 0 333'ü arayabilir ya da banka şubelerine ugrayabilirsiniz.


İş Bankası telefon kredisi

Telefon kredisi veren bankalar arasında yer alan İş Bankası; %1,20 faiz oranıyla 36 aya kadar kredi verebilmektedir. Bilgi ve kredi başvurusu için 0850 222 0 724 arayabilir ya da banka şubelerine gidebilirsiniz. Bunların yanı sıra Akbank, Halkbank, Vakıfbank, Odeabank telefon kredisi vermektedir. Bunun için banka şubelerine giderek düşük miktarlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Her bank için faiz oranları değişmekle beraber, kredi çeken her kişiye zorunlu olarak hayat sigortası yapılamaktadır. Bunun ücreti de ayrıca size yansıtılacaktır.Telefon kredisi veren bankalar 2018 itibariyle sizde son model akıllı cep telefonu sahibi olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

2 yorum yapılmış

Yasemin Okay
Yasemin Okay

merhabalar, iphone 8 almak istiyorum. telefon kredisi veren bankalar ile 36 ay mı kredi kullanabilirim.

2018-09-09 11:32:48 -
Mahmut Yorulmaz
Mahmut Yorulmaz

bankalar aradindan seçim yaparak telefon kredisi alabiliyoruz. bu sayede 36 aya varan vede ile telefon kredisi veren bankalardan telefon alabiliyoruz...

2017-05-06 16:58:03 -
Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA