Traktör Kredisi Veren Bankalar

Traktör almak isteyen kişilere uzun vadelerle traktör kredisi veren bankalar 2018 yılında da desteğine devam etmektedir. İşte ikinci ve sıfır traktör kredisi ile faiz oranları.

Traktör Kredisi Veren Bankalar

Çiftçilikle uğraşan, köye dönmek isteyen yada kırsal kesimde yaşayanlara özel olarak bankalar traktör kredisi vermeye devam ediyor. Sizler için traktör kredisi veren bankalar sıfır ve ikinci el traktör kredisi tekliflerini araştırdık. 2018 yılında traktör hibesi olarak henüz bir destek paketi açıklanmış değil ancak, Ziraat Bankası'nın traktör kredisi destekleri devam etmektedir. Aynı zamanda bazı bir kaç banka da çiftçilerin traktör alımları için kredi desteği sunmaktadır.

Ziraat Bankası Traktör Kredisi

Ziraat Bankası sabit faizli traktör kredisi destek paketini açıkladı. Bankanın anlaşmalı olduğu firmalardan sıfır yada ikinci el traktör alımları için %6 yıllık faiz oranı ile, üç ayda bir ödeme avantajı da bulunuyor. Traktör için verilecek en fazla kredi miktarı ise, traktörün değerinin %75'ine kadarını kapsamaktadır. Yani kalan %25'i peşinat olarak ödemek zorundasınız. Peşinatı olmayan kişiler de yine Ziraat Bankası'ndan çiftçilere özel kredi destek paketlerinden yararlanabilir. Bu krediyi kullanabilmeniz için de çiftçi belgenizin olması gerekmektedir.

İlgili konu:
Ziraat Bankası traktör kredisi faiz oranları 2018

 
Halkbank Traktör Kredisi

Tarım sektöründe dışa olan bağımlılığı önlemek, üretimi artırmak adına devlet bankalarımız arasında yer alan Halkbank da traktör kredisi vermektedir. Halkbank, 60 aya varan vadeler de uygun faiz oranlarıyla traktör kredisi vermektedir. Tarım destek kredileri adı altında sunulan traktör kredilerini Halkbank şubelerinden kullanabilirsiniz. Yeni yada ikinci el traktör alımlarında, fatura bedelinin en fazla %70'ine kadar kredi verilmektedir. Ayrıca sıfır biçerdöver, pamuk makinası, pancar sökme makinası gibi yürür aksamlı makina alımlarında da fatura bedelinin %70'ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu kredi ayrıntılarına ulaşmak ve Halkbank'ın sitesine gitmek için
tıklayın.


Şekerbank Traktör Kredisi

Özel bankalar arasında hizmet veren Şekerbank da, traktör kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. "Traktör kredisi almanın en avantajlı yolu" sloganıyla bu destek paketini açıklayan Şekerbank; Çiftçiler ile tarım sektöründe çalışan kişilere özel olarak 60 aya varan vadeler ve en uygun faiz oranlarıyla krediyi vermektedir. Ayrıca sıfır yada içinde bulunulan yıl içerisinde alınmış traktörler için fatura bedelinin %70'ına kadar traktör kredisini alabilirsiniz. 5 yaşına kadar olan traktörlerin maksimum alım bedelinin %60'ına kadar kredi verilebilmekte ve yıllık ödemeli traktör kredisi avantajı sunulmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için Şekerbank şubelerine uğrayabilirsiniz.

Yukarıda yer alan içerikte traktör kredisi veren bankalar 2018 listesi bulunmaktadır. Bu bankaların yanı sıra diğer bankalar da traktör destek kredileri verebilmektedir. Yıllık ödemeli traktör kredisi destek paketleri de sunulmaktadır. Daha ayrıntılı bilgiyi bankaların şubelerinden de alabilirisiniz.


 

Yorum yap:

Kapat