Vakıfbank trafik cezası ödeme nasıl yapılır?

Mobil ve internetten Vakıfbank trafik cezası ödeme nasıl yapılır? Tüm ayrıntılarıyla bu sayfamızda anlattık.

Vakıfbank trafik cezası ödeme nasıl yapılır?

Hayatımızı kolaylaştıran teknolojilerin gelişmesi ile birlikte artık, hemen hemen tüm ödemelerimizi internet bankacılığı veya cep telefonumuz üzerinden mobil bankacılıktan yapabiliyoruz. Vakıfbank trafik cezası ödeme işlemini de mobilden bir kaç dakika içerisinde, kredi kartınız veya banka kartınızı kullanarak hemen gerçekleştirebilirsiniz. "Vergi Ödemesi" olarak geçen trafik cezaları, erken ödendiği taktirde belli oranlarda indirim yapılmaktadır.

 

Vakıfbank Mobil Trafik Cezası Ödeme

Vakıfbank mobil'e giriş yaparak, trafik kurallarına uymamanız sonrası aracınıza yazılan trafik cezasını plaka sorgulaması yaparak anında kredi kartınız veya banka hesabınızda bulunan para ile ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yapın.
  • Tüm İşlemler menüsüne tıklayın.
  • Ödemeler > Vergi, Ceza ve İcra sayfasına gelin.
  • Trafik Cezası İşlemleri menüsüne tıklayın.
  • Sorgulama Türü'nde "Borç Sorgulama" seçeneğini seçin.
  • Bilgileri doldurarak trafik cezasını sorguladıktan sonra ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

Vakıfbank'ta Vergi Ödemeleri

Vakıfbank Mobil uygulaması ile trafik cezası yanı sıra gelir vergisi, geçici kurumlar vergisi, MTV, damga vergisi, özel iletişim vergisi, sürücü belgesi bedeli, kimlik kartı satış bedeli, paraport harcı gibi pek çok vergi işlemleri için ödeme yapabilirsiniz.

 

Şubeden, Mobil'den, İnternetten Vergi Ödemeleri

İsterseniz Vakıfbank şubesinden, isterseniz de Vakıfbank mobil veya internet şubesine giriş yaparak ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank mobil uygulamasından vergi ödemeleriniz için "otomatik ödeme talimatı" da verebilir, vergi ödemelerinizi takip etmekten kurtulabilirsiniz.

 

Vakıfbank mobil şifre alma

Yorum yap:

Kapat