Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama Yöntemleri

Kuveyt Türk bakiye sorgulama yöntemleri arasında SMS ve internetten kolaylıkla hesabınızda yer alan bakiye miktarını öğrenebilirsiniz.

Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama Yöntemleri
Bir çok nedene bağlı olarak banka hesabınızda bulunan para miktarını öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu sayfamızda Kuveyt Türk bakiye sorgulama yöntemlerinden bahsedeceğiz. Kuveyt Türk hesabınızda şüpheli bir işlem fark ederseniz bunu hemen Kuveyt Türk çağrı merkezini arayarak "Kayıp/Çalıntı" menüsünden şüpheli işlem bildirimi yapınız. Güvenliğiniz için Kuveyt Türk kart şifrenizi veya diğer bankacılık şifrelerinizi bir kişiyle ve banka çalışanlarıyla paylaşmayınız. Aşağıda vereceğimiz yöntemlerle kolaylıkla siz de hesabınızda bulunan para miktarını ve bakiyeleri sorgulayabilirsiniz.

Kuveyt Türk Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bakiye sorgulamak için mobil şube, internet şubesi, SMS ile, müşteri hizmetleri çağrı merkezi veya Kuveyt Türk şubelerini kullanabilirsiniz. Hesabınızda ne kadar para olduğunu merak ediyorsanız, aşağıda yer alan yöntemleri kullanarak hemen bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

SMS ile Bakiye Sorgulama

Kuveyt Türk SMS servisleri arasında yer alan bakiye sorgulama servisini kullanarak, hesabınızda bulunan para miktarını cep telefonunuza SMS ile alabilirsiniz. Hesabınızda bulunan para miktarını hangi para cinsinden öğrenmek istiyorsanız, buna göre mesjınızı gönderiniz. Kuveyt Türk bankasında kayıtlı olan cep telefonunuzla kredi kartınız veya hesap kartınızın bakiyesini öğrenmek için;
  • BAKİYE TL yazıp 2848 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.
  • BAKİYE USD yazıp 2848'e SMS gönderiniz.
  • BAKİYE EUR yazıp 2848'e SMS gönderebilirsiniz.

Kuveyt Türk SMS servisleri için herhangi bir ücret uygulamamaktadır fakat operatör sevisleri gönderilen mesajları 1 SMS ücret tarifesine göre ücretlendiriyor.

Kuveyt Türk İnternetten Bakiye Sorgulama

Kuveyt Türk hesabınıza giriş yaparak hesabınızda bulunan para miktarını anında öğrenebilirsiniz. Bunun için kuveytturk.com.tr adresine giriş yapınız. Kuveyt Türk internet bankacılığına girdikten sonra "Hesaplar" sayfasından istediğiniz hesabınızı seçiniz ve bakiyeyi görüntüleyiniz.

Mobil Şubeden Bakiye Sorgulama

Kuveyt Türk mobil bankacılık uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra giriş yapınız. Hesaplar sayfasına gelerek hesap bakiyenizi bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.

Kuveyt Türk ATM'den Bakiye Sorgulama

Türkiye'nin her yerinde bankamatikleri ve şubeleriyle hizmet veren Kuveyt Türk'ün veya diğer bankaların ATM cihazına kartınızla giriş yapınız. Hesaplar - Hesap Bakiyesi Görüntüleme sayfasına gelerek hesabınızdaki para miktarını ATM ekranından sorgulayabilirsiniz. Diğer bankaların ATM'lerinden bakiye sorgulamak için ücret alınabilir.
Siz de Kuveyt Türk hesabınızda bulunan bakiyeyi SMS ile, internet ve mobil şubeden, Kuveyt Türk müşteri hizmetlerinden, ATM'den veya Kuveyt Türk şubelerinden öğrenebilirsiniz.
 

Yorum yap: