Kuveyt Türk EFT Saatleri

Kuveyt Türk eft saatleri 2021 güncel verilerini sayfamızdan inceleyerek, dilediğiniz kişiye daha kolay ve hızlı bir şekilde para transferi yapabileceksiniz.

Kuveyt Türk EFT Saatleri

 Elektronik ortamlardan yapılan para transferi, banka sektöründe en sık yapılan işlemdir. Neredeyse her gün hepimiz eft yapmaktayız. Sıklıkla yapmamıza rağmen eft işlemi hakkında çoğumuz bilgi sahibi değiliz. Sizin için, eft işlemi hakkında bilgi vereceğiz. Sayfamızdan eft’nin anlamına, Kuveyt Türk eft saatleri 2021 güncel verilerine ve işlem ücretlerine ulaşabileceksiniz. Daha kolay bir şekilde  ve vakit kaybetmeden eft işlemi yapmak istiyorsanız Kuveyt Türk atm’lerini, internet ve mobil şubelerini kullanabilirsiniz. Şubeden yapılan eft ücreti ile internet ve mobil bankacılık üzerinden yapılan eft işlemi ücretleri farklılık gösterebilmektedir. Haberimizi okumaya devam ederek şube ve dijital platformlar üzerinden yapılan eft işlemi için ne kadar ücret alındığını da öğrenebilirsiniz. 


KUVEYT TÜRK EFT SAATLERİ
Diğer bankalarda olduğu gibi Kuveyt Türk'te de EFT yaparken belirli saatler içerisinde kabul edilmektedir. Siz de yeni çıkan para transferi Kolay Adres ile (FAST) 7/24 para transferi yapabilir, EFT saatlerine takılmazsınız.
 
 
 

 Saat: 09:00 / 17:00 (Hafta içi mesai saatlerinde)

 
#Dikkat: Saat 16:00’ dan sonra yapılacak eft işlemleri için Kuveyt Türk, geç eft adı altında ekstra komisyon alabilmektedir.
 
Eft işlemlerinizi Kuveyt Türk şubelerinden saat 17:00’a kadar, Kuveyt Türk atm’leri, internet ve mobil bankacılıktan ise saat 17:20’ye kadar yapabilmektesiniz. Eft işlem ücretleri bankalar tarafından dönem dönem güncellenmektedir.

Eft saati
Eft saatleri kaça kadar?
İban no kaç haneli?
 
İşlem yapmadan önce bankanın mesai saatlerini öğrenmenizde fayda var. Eğer mesai saati dışında, hafta sonları ya da resmi tatil günlerinde eft yaparsanız işleminiz, bir sonraki mesai saati içerisinde tamamlanacaktır. Kuveyt Türk eft saatleri 2021 güncel verilerini inceleyerek sizler de işleminizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. 

Yorum yap:

Kapat