Kuveyt Türk Eft Saatleri 2019
sponsorlu reklamlar

Kuveyt Türk Eft Saatleri 2019

Kuveyt Türk eft saatleri 2019 güncel verilerini sayfamızdan inceleyerek, dilediğiniz kişiye daha kolay ve hızlı bir şekilde para transferi yapabileceksiniz.

Kuveyt Türk Eft Saatleri 2019
sponsorlu reklamlar
 Elektronik ortamlardan yapılan para transferi, banka sektöründe en sık yapılan işlemdir. Neredeyse her gün hepimiz eft yapmaktayız. Sıklıkla yapmamıza rağmen eft işlemi hakkında çoğumuz bilgi sahibi değiliz. Sizin için, eft işlemi hakkında bilgi vereceğiz. Sayfamızdan eft’nin anlamına, Kuveyt Türk eft saatleri 2019 güncel verilerine ve işlem ücretlerine ulaşabileceksiniz. Daha kolay bir şekilde  ve vakit kaybetmeden eft işlemi yapmak istiyorsanız Kuveyt Türk atm’lerini, internet ve mobil şubelerini kullanabilirsiniz. Şubeden yapılan eft ücreti ile internet ve mobil bankacılık üzerinden yapılan eft işlemi ücretleri farklılık gösterebilmektedir. Haberimizi okumaya devam ederek şube ve dijital platformlar üzerinden yapılan eft işlemi için ne kadar ücret alındığını da öğrenebilirsiniz. 


KUVEYT TÜRK EFT SAATLERİ

 

Saat: 09:00 / 17:00 (Hafta içi mesai saatlerinde)

 #Dikkat: Saat 16:00’ dan sonra yapılacak eft işlemleri için Kuveyt Türk, geç eft adı altında ekstra komisyon alabilmektedir.

Eft işlemlerinizi Kuveyt Türk şubelerinden saat 17:00’a kadar, Kuveyt Türk atm’leri, internet ve mobil bankacılıktan ise saat 17:20’ye kadar yapabilmektesiniz. Eft işlem ücretleri bankalar tarafından dönem dönem güncellenmektedir. 2019 yılı güncel verilerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. 

TÜM BANKALAR: Eft saati
Eft saatleri kaça kadar?
İban no kaç haneli?


İşlem Adı

Asgari Tutar

 

Azami Tutar

Hesaptan- hesaba eft

42 TL

 

555 TL

Hesaptan- isme eft

42 TL

 

555 TL

İsimden- hesaba eft

42 TL

 

555 TL

İsme gelen eft ödemesi

30 TL

 

215 TL

Toplu eft gönderimi (adet başı)

4 TL

 

4 TL

Mobil bankacılık eft

Ücretsiz

 

Ücretsiz

İnternet bankacılığı eft

Ücretsiz

 

Ücretsiz

Çağrı Merkezi eft

Ücretsiz

 

Ücretsiz

Atm’den eft

10 TL

 

10 TL

Altın eft

2,3 TL

 

-Yukarıdaki tablodan da gördüğünüz gibi Kuveyt Türk internet, mobil bankacılık ve çağrı merkezi üzerinden yapılan eft işlemlerinden herhangi bir ücret alınmamaktadır. Ücret alınmadığı gibi bu kanallar üzerinden yapacağınız eft işlemi size vakit kazandıracaktır. İşlem yapmadan önce bankanın mesai saatlerini öğrenmenizde fayda var. Eğer mesai saati dışında, hafta sonları ya da resmi tatil günlerinde eft yaparsanız işleminiz, bir sonraki mesai saati içerisinde tamamlanacaktır. Kuveyt Türk eft saatleri 2019 güncel verilerini inceleyerek sizler de işleminizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. 
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: