Kuveyt Türk Faizsiz Konut Kredisi

Bu sayfada Kuveyt Türk faizsiz konut kredisi hesaplama, kar payı oranları ve hesaplama tablosuna göz atabilirsiniz.

Kuveyt Türk Faizsiz Konut Kredisi

 Dünya’nın % 23’ü İslamiyet dinine mensup insanlardan oluşur. Bu kesim finansman sağlamak amacıyla, faizsiz prensipleri benimseyen ve İslami değerler doğrultusunda hareket eden katılım bankalarını tercih eder. Katılım bankaları kredi talep eden müşterilerine anapara ödemek yerine, ihtiyaç duyulan malı satıcıdan peşin alır ve müşterisine vadeli bir şekilde satar.  Kuveyt Türk faizsiz konut kredisi güncel vadelerini ve avantajlı kar oranlarını sayfamızdan inceleyerek, dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Sayfamızda yer alan hesaplamamızda aylık ve toplam ödemelerinizin detaylarını görebilirsiniz. Kolay yoldan ev sahibi olmak istiyorsanız, Kuveyt Türk faizsiz konut kredisi kampanyasını gelin hep birlikte inceleyelim. 
 

Kuveyt Türk Konut Kredisi

120 aya varan vadelerden ve avantajlı kar paylarından yararlanmak için Kuveyt Türk’ün faizsiz konut kredisinden yararlanabilirsiniz. Kredi kapsamında konutun ekspertiz değerinin % 80’ine kadar finansman desteği alabilirsiniz. Kuveyt Türk’ün bu kampanyasıyla anlaşmalı konut projelerinden yararlanabilir, taksit miktarınızı dilediğiniz gibi düşürebilir ya da arttırabilirsiniz.  

 

Faizsiz Konut Kredisi İçin Gerekli Belgeler:

 T.C. kimliği, sürücü belgesi ya da pasaport
 

 Krediye konu olan konutun tapu belgesi
 

 Gelir belgesi
 

 İkametgâh adresi
 

 Kredi başvurusu yapan şahsa ve son aya ait elektrik, su, telefon ya da doğalgaz faturası
 

Kuveyt Türk faizsiz konut kredisi işleminiz için sayfamızda bulunan hesaplamayı inceleyin ve bütçenize uygun ödeme planı oluşturarak anında başvurunuzu yapın. Kuveyt Türk faizsiz konut kredisigüncel kar oranlarından yararlanarak hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz. İslami değerler doğrultusunda hareket ediyorsanız, Kuveyt Türk’ün onut kredisi avantajlarını kaçırmadan başvurunuzu hemen yapın.

 

İlgili sayfalar:

Vakıf Katılım faizsiz konut kredisi

Albaraka Türk faizsiz konut kredisi

Faizsiz konut kredisi veren bankalar

Faizsiz kredi

Yorum yap: