Kuveyt Türk Kredi Kartı Şifre Alma

Bu sayfadan Kuveyt Türk kredi kartı şifre alma adımlarını inceleyebilir, SMS ile veya farklı yöntemlerle Kuveyt Türk Sağlam Kart şifrenizi hemen oluşturabilirsiniz.

Kuveyt Türk Kredi Kartı Şifre Alma

Türkiye'de faizsiz kredi veren bankalar arasında hizmet vermeye devam eden Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterilerine verdiği kredi kartında pek çok özellik ve avantajı bir arada sunmaktadır. Siz de kredi kartınızı aldıysanız şimdi yapacağınız tek şey Kuveyt Türk kredi kartı şifre alma olmalıdır. Aşağıda yer alan yöntemleri kullanabilir, SMS ile veya internet üzerinden kolaylıkla yeni kart şifrenizi hemen oluşturabilirsiniz.

Kuveyt Türk yeni kart şifresi alma

Kuveyt Türk'ün banka ve kredi kartı size ulaştıysa ilk olarak yeni şifrenizi almanız gerekmektedir. Oluşturacağınız şifrenizi bir yere not etmeyiniz, başka bir kişiyle paylaşmayınız ve kolay tahmin edilen rakamlardan yeni şifre oluşturmayın. Sizlerin güvenliğini önemseyen Kuveyt Türk bu önerileri sunmaktadır. Ayrıca kredi kartınız veya banka kartınız kaybolması durumunda bunu hemen Kuveyt Türk'e bildirmelisiniz. İşte 2021 yılında Kuveyt Türk'ün şifre alma yöntemleri.

Müşteri Hizmetlerinden Kart Şifresi Alma

444 0 123'ü aradıktan sonra ilk olarak "1" tuşuna basın. Sonrasında sırayla 2 tuşuna bastıktan sonra Kredi Kartı İşlemleri menüsüne geleceksiniz. Kredi kartı şifre almak için bu menüde 1 tuşuna basın. Kredi kartı şifrenizi değiştirmek için ise 2 tuşuna basın.

İnternetten Kart Şifresi Alma

Eğer daha öncesinde kullanmış olduğunuz Kuveyt Türk internet bankacılığı veya mobil bankacılığınız varsa bu durumda yeni kart şifrenizi internet yoluyla da alabilirsiniz. Kuveyt Türk İnternet bankacılığı veya mobil bankacılığıa giriş yaptıktan sonra Kartlarım - Kart Ayarları - Şifre Alma ve Değiştirme adımlarını takip ederek hemen yeni kart şifrenizi alabilirsiniz.

SMS ile kart şifresi alma

Kuveyt Türk kredi kartı şifre alma SMS ile yapılamamaktadır. SMS ile kredi kartı şifresi almak yerine yukarıda yer alan müşteri hizmetlerinden, şubelerden veya İnternet şubesinden adımlarını takip edebilirsiniz.

Şubeden kart şifresi alma

Kuveyt Türk şubesine giderek müşteri temsilcisinden yeni kart şifrenizi hemen alabilirsiniz. SMS ile telefonunuza geçici şifre gönderilecektir, bu şifreyi Kuveyt Türk ATM'lerine giriş yaptıktan sonra değiştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk Kart Şifremi Unuttum

Kredi kartı veya kullanmış olduğunuz banka kartınızın şifresini unutmuş olabilirsiniz. Bu durumda da yapacağınız şey Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini arayarak yeni şifrenizi almak olacaktır. 444 0 123'ü aradıktan sonra sırasıyla 1 - 2 ve 1 tuşuna basın. Ardından kredi kartı şifrenizi değiştirmek için 2 tuşuna basın. Bu sayede Kuveyt Türk ATM kart şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Siz de sayfamızda yer alan güncel bilgileri inceleyerek hemen Kuveyt Türk kredi kartı şifre alma adımlarını takip edebilir, kredi kartı şifresi oluşturabilir ve kredi karı ya da banka kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum yap: