20 Bin TL Aylık Faiz Kazancı
sponsorlu reklamlar

20 Bin TL Aylık Faiz Kazancı

20 bin TL birikmiş pazanızı e-vadeli mevduat hesabında değerlendirerek kazanabilirsiniz. 20 bin tl faiz getirisi, 20.000 tl faiz kazancı, aylık ne kadar faiz getirir işte cevabı.a

20 Bin TL Aylık Faiz Kazancı
sponsorlu reklamlar

Biriken paranızı bankaya yatırarak, hiçbir risk almadan sürekli olarak gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, en yüksek faiz veren bankalardan birisini seçerek internet bankacılığı üzerinden e-vadeli mevduat hesabında paranızı yatırmak. Sonrasında ise yapmanız gereken tek şey beklemek olacaktır. 20 bin tl faiz kazancı ya da getirisi ne olur diye soranlar için bu konumuzu hazırladık.

20 Bin TL Aylık Faiz Kazancı

Birikmiş olarak 20 bin tl paranız var ve banka üzerinden değerlendirerek para kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Biz sizin için tüm bankaların vadeli faiz oranlarını araştırarak karşılaştırdık. Hazırladığımız liste düzenli olarak güncellenmektedir ve siz yine de seçtiğiniz bankayla iletişime geçerek ya da bankanın internet sitesi üzerinden güncel oranlara ulaşabilirsiniz. Size önerimiz paranızı 30 günlük yerine en az 32 günlük olarak değerlendirmeniz olacaktır. Hesaplama ve karşılaştırmaları da 32 gün üzerinden yapacağız. 

 

 

 

Benzer konular:
10 bin tl faiz kazancı
50 bin tl faiz getirisi
100 bin tl faiz getirisi20 bin tl aylık faiz kazancı
 

 

Banka
 

Faiz oranı

Ay sonu net kazanç

İNG Bank e turuncu hesap

%22

310 TL

Fibabanka

%21

295 TL

Halkbank

%19

265 TL
 

HSBC

%18

251 TL

AKBANK

%16,25

228 TL

Denizbank

%15

209 TL

İş Bankası

%13,70

191 TL


Yukarıda yer alan liste, güncel olarak bankaların internet sitesinden alınmış olup bankaların yaptığı kampanyaları ya da oranları değiştirme hakkı saklıdır. Oranlar piyasa koşullarına göre artabilmekte ya da azalabilmektedir. Lütfen bu konuyu incelerken bu uyarımızı da göz önünde bulundurunuz. Mevduat hesaplarından devlet Bsmv adı altında vergi almaktadır. Bsmv vergisinin ne olduğunu bilmiyorsanız, bsmv nedir konumuza da bakabilirsiniz. Şimdi de gelelim 20 bin tl yıllık faiz getirisi hesaplamasına. Peki 20 bin tl birikmiş paramızı hangi bankaya yatırmalıyız ve hangi banka daha yüksek faiz veriyor. İşte aklınızda kalan soruya cevap verebilecek bir liste.
 

Yukarıda yer alan liste ise 20 bin tl yıllık faiz kazancı hesaplama karşılaştırması olup, oranlar piyasa koşullarına göre değişebilmektedir. Net getiri hesaplaması toplam kazancınızdır ve vergi ile diğer giderler çıkarıldıktan sonra hesaplanmıştır. 20 bin tl faiz getirisi araştırmasını sizler için yaptık ve bu konumuzu hazırladık. Sizde kredi bankalar sitesini takip ederek, bankaların güncel kampanyalarına ve haberlerine ulaşabilirsiniz.

Karşılaştır: En yüksek faiz veren banka 2019

 

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: