1 Milyon TL Aylık Faiz Kazancı 2021

2021 yılında İşte 1 Milyon ne kadar faiz getirir, 1 milyon lira aylık faiz getirisi, 1 milyon faiz kazancı araştırıp bu konuyu hazırladık.

1 Milyon TL Aylık Faiz Kazancı 2021

ANINDA BANKA HESABI AÇILIŞI:

%19 en yüksek faiz oranıyla paranızı değerlendirmek için buraya tıklayın,

Odeabank hesabınız hemen açılsın.

 

Napolyon boşuna dememiş Para, para, ve yine para diye! Üstelik 80'li yılların ünlü grubu Cici Kızlar da bu sözü destekleyecek cinste "Para Para Para" diye çıkıpta bir şarkı yapmaları da fazla garibimize gitmedi. Çünkü bu devirde herşey parayla hallediliyor ve büyük balık her zaman küçük balığı yutar. Neyse canım, bir gün bizim de olur diyerek Tarkan'ın neşe getiren şarkısı olan Şıkıdım'ı açarak bu konumuzu hazırlamaya başlıyoruz. Şimdi gelelim 1 milyon tl faizi 2021 yılında ne kadardır sorusuna. Herkeste bu para malumunuz yoktur ve bu konuyu okuyorsanız büyük ihtimalle meraktan araştırma yapıyorsunuz, bir atasözümüz vardı ama şimdi onu buraya yazmak pek yakışı olmaz. Özellikle yılbaşının gelmesiyle bir çok kişi bilet bana çıksa da faize atsam ne kadar kazanç elde ederim diye düşünmeden edemiyor. İşte 1 milyon liranın 2021 yılında güncel faiz kazancı.

1 milyon lira faiz kazancı
Şimdi de gelin birlikte 1 milyon liranın aylık faizi ne kadardır sorusunun cevabına. Elinizde 1 Milyon Türk Lirası var ve bankalardan vadeli hesap açarak faiz ile para kazanmak istiyorsunuz diyelim. İşte Türkiye'de hizmet veren bankaların e-vadeli hesap faiz oranlarını hesaplama yaparak sizler için 1.000.000 TL eski adıyla 1 Trilyon faiz getirisi hesaplamalarını yaptık. Buna göre aylık olarak yaklaşık 10 bin lira gibi bir kazanç söz konusu ve bu paranın yanında faizden elde edilen gelir, denizde kum, samanlıkta iğne gibi kalmaktadır. İnsan çok parası olduğunda daha çok parasının olmasını istemektedir ve harcamaları da ona göre artacaktır. Ayrıca aşağılarda yer alan bilgileri de inceleyerek en yüksek faiz veren bankaların listesinden tüm bankaların mevduatlarını karşılaştırabilirsiniz.

 

1 Milyon TL Aylık Mevduat Kazancı Hesaplama

BANKA

FAİZ ORANI

NET KAZANÇ

ING

%18,00

15.100 TL

HALKBANK

%16,50

13.834 TL

DENİZBANK

%15

12.568 TL

İŞ BANKASI

%14,35

12.018 TL


Güncelleme: 01 Ocak 2021

Tüm bankalar için: Mevduat faiz oranları

İlginizi Çekebilir:

En yüksek faiz veren banka

İhtiyaç kredisi faiz oranları 2021

Konut kredisi faiz oranları 2021

 

Bu sorunun cevabını son zamanlarda bir çok kişi merak etmektedir. Merkez Bankası dolara müdahale etmek amacıyla faizlerde artırım kararı aldı ve sonrasında devlet bankaları dahil Türkiye'de hizmet veren tüm bankalar faizlerini arttırdı. En yüksek faiz veren banka 2021 yılında hangi bankadır diye merak edenler aşağıda bulunan faiz karşılaştırmasını inceleyebilir. Paranızı en iyi faiz veren bankaya yatırarak daha yüksek mevduat kazancı elde edebilirsiniz. Yukarıdaki tabloda yer alan 1 trilyon aylık faiz getirisi hesaplaması, bankaların resmi sitelerinden yapılmış olup bankalar faiz oranlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Diğer yandan e-vadeli veya vadeli mevduat hesaplarında devletimiz Bsmv ve diğer isimlerde vergi kesintisi yapmaktadır. Yukarıda yer alan kazançlar ise net değildir ve vergiler düşürülerek size net kazanç yansıtılır. Net kazanç hesaplaması için ilgili bankalarla iletişime geçebilir ve bir e-vadeli hesap açabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Para parayı çeker
Para parayı çeker

Paraya bak be babam.

2018-10-13 17:20:57 -