sponsorlu bağlantılar

1 Milyon TL Aylık Faiz Getirisi Ne Kadar

Para parayı çeker diye boşuna dememişler. İşte 1 Milyon ne kadar faiz getirir, 1 milyon lira aylık faiz getirisi, 1 milyon faiz kazancı araştırıp bu konuyu hazırladık.

1 Milyon TL Aylık Faiz Getirisi Ne Kadar

2019-04-13 18:37:19

sponsorlu bağlantılar

 

 ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun kartınızı hemen kullanmaya başlayın.

 

Napolyon boşuna dememiş Para, para, ve yine para diye! Üstelik 80'li yılların ünlü grubu Cici Kızlar da bu sözü destekleyecek cinste "Para Para Para" diye çıkıpta bir şarkı yapmaları da fazla garibimize gitmedi. Çünkü bu devirde herşey parayla hallediliyor ve büyük balık her zaman küçük balığı yutar. Neyse canım, bir gün bizim de olur diyerek Tarkan'ın neşe getiren şarkısı olan Şıkıdım'ı açarak bu konumuzu hazırlamaya başlıyoruz. Şimdi gelelim 1 Milyon faiz getirisi 2018 yılında ne kadardır sorusuna. Herkeste bu para malumunuz yoktur ve bu konuyu okuyorsanız büyük ihtimalle meraktan araştırma yapıyorsunuz, bir atasözümüz vardı ama şimdi onu buraya yazmak pek yakışı olmaz.

1 milyon lira faiz kazancı

Şimdi de gelin birlikte 1 milyon liranın aylık faizi ne kadardır sorusunun cevabına. Elinizde 1 Milyon Türk Lirası var ve bankalardan vadeli hesap açarak faiz ile para kazanmak istiyorsunuz diyelim. İşte Türkiye'de hizmet veren bankaların e-vadeli hesap faiz oranlarını hesaplama yaparak sizler için 1.000.000 TL eski adıyla 1 Trilyon faiz getirisi hesaplamalarını yaptık. Buna göre aylık olarak yaklaşık 10 bin lira gibi bir kazanç söz konusu ve bu paranın yanında faizden elde edilen gelir, denizde kum, samanlıkta iğne gibi kalmaktadır. İnsan çok parası olduğunda daha çok parasının olmasını istemektedir ve harcamaları da ona göre artacaktır. Ayrıca aşağılarda yer alan bilgileri de inceleyerek en yüksek faiz veren bankaların listesinden tüm bankaların mevduatlarını karşılaştırabilirsiniz.

1 Milyon TL 1 Ay Mevduat Kazancı Hesaplama
 

 

BANKA

 

FAİZ ORANI

 

NET KAZANÇ

 

İNG BANK

 

%22

 

15.481 TL

 

HALKBANK

 

%19,75

 

13.797 TL

 

DENİZBANK

 

%18,75

 

13.100 TL

 

AKBANK

 

%18

 

12.652 TL


Güncelleme: 03.04.2019

En Yüksek Faiz Hangi Bankada?

Tıklayın: En yüksek faiz veren banka 2019

Bu sorunun cevabını son zamanlarda bir çok kişi merak etmektedir. Merkez Bankası dolara müdahale etmek amacıyla faizlerde artırım kararı aldı ve sonrasında devlet bankaları dahil Türkiye'de hizmet veren tüm bankalar faizlerini arttırdı. En yüksek faiz veren banka 2018 yılında hangi bankadır diye merak edenler aşağıda bulunan faiz karşılaştırmasını inceleyebilir. Paranızı en iyi faiz veren bankaya yatırarak daha yüksek mevduat kazancı elde edebilirsiniz.

ukarıdaki tabloda yer alan 1 trilyon aylık faiz getirisi hesaplaması, bankaların resmi sitelerinden yapılmış olup bankalar faiz oranlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Diğer yandan e-vadeli veya vadeli mevduat hesaplarında devletimiz Bsmv ve diğer isimlerde vergi kesintisi yapmaktadır. Yukarıda yer alan kazançlar ise net değildir ve vergiler düşürülerek size net kazanç yansıtılır. Net kazanç hesaplaması için ilgili bankalarla iletişime geçebilir ve bir e-vadeli hesap açabilirsiniz. Mevduat hesapları sayfamızdan diğer faiz hesaplamalarına göz atabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Para parayı çeker
Para parayı çeker

Paraya bak be babam.

2018-10-13 17:20:57 -
Güncel:
Akbank Hesap Kapatma
Tarih : 2019-08-31 19:34:45
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA