40.000 TL Aylık Faiz Getirisi

Bu sayfadan bankaların 40 Bin TL aylık faiz getirisi karşılaştırmasını yapabilir, mevduat hesaplamalarına göz atabilir ve hemen yeni bir e-vadeli mevduat hesabı açarak paranızı yüksek faizlerle değerlendirebilirsiniz.

40.000 TL Aylık Faiz Getirisi

Siz de bankaların mevduat hesapları ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. 40 Bin TL aylık faiz getirisi aşağıda sizler için hazırlanmıştır. Siz de bankaların güncel e-vadei mevduat hesabı faiz oranlarını karşılaştırarak en yüksek faiz veren bankada paranızı değerlendirebilirsiniz. Aşağıda bankaların 30 gün için 40.000 TL mevduat faizi hesaplaması yapılmıştır.

Mevduat hesabında paranızı değerlendirmek istiyorsanız öncelikle bankada TL vadesiz hesabınızın olması gerekmektedir. Banka şubelerini ziyaret ederek ücretsiz olarak banka hesabı açabilir ve internet bankacılığını veya mobil bankacılığı aktif ederek e-vadeli hesabınızı açabilirsiniz.

Güncel hesaplama için tıklayın

En yüksek faiz veren banka


 

40.000 TL Aylık Faiz Kazancı

 BANKA

 FAİZ ORANI

Net Kazanç

 
İNG Bank Mevduat Hesabı

 
%22

 
619 TL

 
Fibabanka Mevduat Hesabı


 %21

 
591 TL

 

Burgan Bank Mevduat Hesabı

 
%20,50

 

763,84 TL

 
Akbank Mevduat Hesabı


 %16,25

 
456 TL

 
Odeabank Mevduat Hesabı


 %20


 750 TL

 

 
HSBC


 %18

 
503 TL

 

 
Denizbank Mevduat Hesabı


 %15,50

 
433 TL

 
İş Bankası

 
%13,70 

 
382 TL

 

 
Garanti


 %7,25

 
202 TL

 
 
Güncelleme: 13.04.2019
 
Mevduat hesapları vade ve vadesiz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bugün vadeli mevduat hesabından bahsedeceğiz. Süreli ya da süresiz olarak bankaya yatırdığınız paranın, piyasa koşullarındaki güncel faiz oranlarıyla değerlenmesine, mevduat hesabı diyoruz.  Bankalar, vadeye göre hesaptaki paraya faiz öder. Bu sayede sizler de, kazanç sağlayabiliyorsunuz.  Mevduat hesapları, bankaların sunmuş olduğu en büyük hizmetler arasındadır. Belirli bir sonunda faiz getiri alıp, elinizdeki paranın değerlenmesini istiyorsanız sizler de, mevduat hesabı açtırabilirsiniz. 

Diğer hesaplamalar:

100 bin tl aylık faiz getirisi
En yüksek faiz veren banka 2019

 
Yatırım yapmak ve faiz getirisinden yararlanmak istiyorsanız, mevduat hesaplarını değerlendirebilirsiniz. Yüksek faiz veren bankaların güncel oranlarını sitemizden öğrenerek, hesaplamalarını yapabilirsiniz. Mevduat hesabı açtırmak istediğiniz bankanın şubelerine giderek ya da internet/ mobil bankacılığına giriş yaparak hesabınızı açtırabilirsiniz. Bankaların elektronik kanalları aracılığı ile açtırdığınız mevduat hesabınız ‘e- vadeli’ hesap olarak adlandırılmaktadır. Vadeli hesabı açtırmanız için öncelikle birikmiş bir paranızın olması gerekmektedir. Daha sonra bankaların faiz oranlarını incelerek, kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Türkiye’deki en yüksek faizi veren bankaları sizler için araştırdık. 40.000 TL birikmiş paranız varsa yukarıdaki tabloyu inceleyerek, hangi bankanın yüzde kaç faiz verdiğini görebilirsiniz. 40.000 TL aylık faiz getirisi hesaplamalarıyla, net kazancınızı öğrenebilirsiniz. Günümüzün en sık tercih edilen yatırım aracını kullanmaya bir an önce başlayabilirsiniz. 

Yorum yap:

Kapat