50 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

50 bin tl birikmiş olan paranızı mevduat hesapları ile değerlendirin. En yüksek faiz veren banka 2019 arasında 50 bin tl faiz getirisi ne kadardır diye merak edenler bu sayfamızı inceleyebilir.

50 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

 50 bin tl faiz kazancı ne kadar diye merak edenler için bu sayfamızı hazırladık. Bankaların e-mevduat faiz oranlarını ve hespalamalarımızı inceleyerek, en yüksek faiz veren banka ile daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Birikmiş paranızı hiçbir riski olmadan bankaların mevduat hesapları ile değerlendirerek para kazanmaya başlayın. 50 bin tl aylık faiz getirileri için bankaları karşılaştırarak en yüksek faizi olan bankayı sizlere sunduk. Eğer sizde vadeli hesaplar ile para kazanmak istiyorsanız, hemen belirtilen bankalardan birisinde e-mevduat hesabı açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. 50 BİN TL faiz hesaplama tablomuz aşağıda yer alıyor. Paranızı en yüksek faiz veren bankya yatırarak daha çok gelir elde edebilirsiniz. İşte 50 bin lira için en yüksek faiz veren banka 2019 karşılaştırma ve hesaplama detayları.

50 bin lira aylık faiz kazancı
 

Banka

Faiz oranı

Ay sonu net kazanç

Fibabanka

%21


738 TL

İNG Bank

%22

774 TL

Alternatif Bank

%21

738 TL
 

HSBC

%18

628TL

Akbank

%17

596 TL

Denizbank

%15,50

541 TL

İş Bankası

%13,85

483 TLGüncelleme: 13.04.2019


50 Bin TL aylık faiz kazancı

Merkez Bankası'nın faiz arttırım kararıyla beraber ülkemizde hizmet vermeye devam eden bankalarda mevduat faizleri oldukça yüksek seviyelere çıkmış durumda. 50.000 TL birikmiş olan paranızı e-vadeli hesaplara yatırdıktan sonra 30 günlük (1 ay) kazançları listeledik. Bir bankadan vadesiz hesap açtıktan sonra internet bankacılığına giriş yaparak ücretsiz olarak e-vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Aşağıdaki faiz oranlarından ayrıca Merkez Bankası tarafından vergi de alınmaktadır yani mevduat hesapları kazancından Bsmv ve diğer vergiler düşürülerek kazancınız yansıtılır. Aşağıda bulunan kazançlar masraflar çıkarıldıktan sonra kalan "net kazançtır". Siz de sitemizi takip ederek en yüksek faiz veren banka 2019 hangisi sorusuna yanıt bulabilir ve tüm bankaların mevduatlarını karşılaştırarak en iyi faiz veren bankayı tercih edebilirisiniz.

Bankaları karşılaştır: En yüksek faiz veren banka


Yukarıdaki tabloda yer alan faiz oranları 30 günlük 50.000 TL e-vadeli faiz getirisi için hesaplanmış örnek bir tablodur. Faiz oranları bankalar tarafından anlık olarak piyasa koşullarına göre değiştirilebilir. 50 bin lira faiz getirisi için yukarıdaki tabloyu inceleyebilir ve hemen paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Diğer yandan faiz tablosunda yer alan kazançlardan dönem sonunda vergiler de çıkarıldıktan sonra paranız size yansıtılır. 2019 yılında faizlerin daha da yükselmesi bekleniyor. Güncel mevduat kampanyalarına ulaşamak için sitemizi takip edebilirsiniz.

En Yüksek Faiz Veren Banka 2019

2019 yılında parasını mevduat hesaplarında değerlendirmek isteyenlere özel olarak tüm bankaların faiz oranlarını araştırarak sizlere sunduk. Bu bankaları karşılaştırabilir, mevduat faizlerine göz atabilir ve hangi bankada e-vadeli mevduat hesabında paranızı değerlendireceğinize karar verebilirsiniz. Siz de bankaların şubelerinden açılacak mevduat hesapları yerine, internet şubesinden açacağınız e-vadeli mevduat hesabıyla daha yüksek faizlerle para kazanabilirsiniz. E-vadeli hesap açabilmek için bankanızın internet şubesine giriş yapmanız gerekmektedir. En yüksek faiz veren bankalar 2019 yılı hesaplaması ile bankayı tespit edebilmek için aşağıda bulunan karşılaştırma tablolarını inceleyebilirsiniz. Faizler sitemizde aylık olarak güncellenmekte olup, tüm bankaların faiz oranları bilgi amacıyla sunulmuştur. Sitemizde yer alan veriler yatırım değeri taşımamakta ve hiçbir banka yönlendirmesi yapılmamaktadır. Paranızı mevduat hesabına yatırmadan önce güncel faiz oranlarını bankanın resmi sitesinde kontrol ediniz.

50 bin lira ne kadar faiz getirir kazanç tabloları ile, bu sayfada hesaplanarak verilmiştir. Sitemiz üzerinde yer alan mevduat hesapları sayfasından farklı hesaplamaları da inceleyebilirsiniz. Mevduat sayfamızda 100 bin tl, 10 bin tl, 5 bin tl gibi diğer hesaplama tabloları da mevcuttur aynı zamanda bankaların mevduat kampanyalarını da bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Sitemizi takip ederek siz de en yüksek faiz veren bankalar 2019 yılında hangisi sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Güncel faiz oranlarını karşılaştırmak ve paranızı en iyi faizde değerlendirmek için bizleri takip edebilirsiniz. Ayrıca mevduat faiz oranları güncel piyasa koşullarına göre bankalar tarafından anlık olarak değiştirilebilir. Paranızı mevduat hesabına yatırmadan önce bankanızda güncel faizleri incelemeniz gerekmektedir. Burgan Bank, İng Bank, Akbank gibi bankalar şuanda en yüksek mevduat faizini vermektedir, diğer bankaların da hoşgeldin faizi gibi kampanyalarını takip edebilir ve bu bankalarda da mevduat hesabı açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

mahmut faizci

Mevduat faizleri kullanıyorum garanti bakasındaki 50 bin tl paramı İNG'ye taşıyacağım.

2018-03-29 10:16:41 -