50 Bin TL Aylık Faiz Getirisi


50 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

50 bin tl birikmiş olan paranızı mevduat hesapları ile değerlendirin. En yüksek faiz veren banka 2019 arasında 50 bin tl faiz getirisi ne kadardır diye merak edenler bu sayfamızı inceleyebilir.

sponsorlu reklamlar
50 Bin TL Aylık Faiz Getirisi
26 Ocak 2019 Cumartesi 15:45 tarihinde paylaşıldı.


Anında onaylanan kredi kartı:
Buraya tıklayın, hemen başvurunuzu yapın.

 

Sponsorlu bağlantılar
 50 bin tl faiz kazancı ne kadar diye merak edenler için bu sayfamızı hazırladık. Bankaların e-mevduat faiz oranlarını ve hespalamalarımızı inceleyerek, en yüksek faiz veren banka ile daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Birikmiş paranızı hiçbir riski olmadan bankaların mevduat hesapları ile değerlendirerek para kazanmaya başlayın. 50 bin tl aylık faiz getirileri için bankaları karşılaştırarak en yüksek faizi olan bankayı sizlere sunduk. Eğer sizde vadeli hesaplar ile para kazanmak istiyorsanız, hemen belirtilen bankalardan birisinde e-mevduat hesabı açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. 50 BİN TL faiz hesaplama tablomuz aşağıda yer alıyor. Paranızı en yüksek faiz veren bankya yatırarak daha çok gelir elde edebilirsiniz. İşte 50 bin lira için en yüksek faiz veren banka 2019 karşılaştırma ve hesaplama detayları.

50 bin lira aylık faiz kazancı

Banka

Faiz oranı

Ay sonu net kazanç

Fibabanka

%23

809 TL

İNG Bank

%23

809 TL
 

Alternatif Bank

%22,25

783 TL

HSBC

%20

780 TL
 

Halkbank

%19

663 TL
 

Akbank

%17

596 TL
 

İş Bankası

%13,85

483 TL
 Güncelleme: 26.01.2019


50 Bin TL aylık faiz kazancı

Merkez Bankası'nın faiz arttırım kararıyla beraber ülkemizde hizmet vermeye devam eden bankalarda mevduat faizleri oldukça yüksek seviyelere çıkmış durumda. 50.000 TL birikmiş olan paranızı e-vadeli hesaplara yatırdıktan sonra 30 günlük (1 ay) kazançları listeledik. Bir bankadan vadesiz hesap açtıktan sonra internet bankacılığına giriş yaparak ücretsiz olarak e-vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Aşağıdaki faiz oranlarından ayrıca Merkez Bankası tarafından vergi de alınmaktadır yani mevduat hesapları kazancından Bsmv ve diğer vergiler düşürülerek kazancınız yansıtılır. Aşağıda bulunan kazançlar masraflar çıkarıldıktan sonra kalan "net kazançtır". Siz de sitemizi takip ederek en yüksek faiz veren banka 2019 hangisi sorusuna yanıt bulabilir ve tüm bankaların mevduatlarını karşılaştırarak en iyi faiz veren bankayı tercih edebilirisiniz.

Bankaları karşılaştır: En yüksek faiz veren banka


Yukarıdaki tabloda yer alan faiz oranları 30 günlük 50.000 TL e-vadeli faiz getirisi için hesaplanmış örnek bir tablodur. Faiz oranları bankalar tarafından anlık olarak piyasa koşullarına göre değiştirilebilir. 50 bin lira faiz getirisi için yukarıdaki tabloyu inceleyebilir ve hemen paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Diğer yandan faiz tablosunda yer alan kazançlardan dönem sonunda vergiler de çıkarıldıktan sonra paranız size yansıtılır. 2019 yılında faizlerin daha da yükselmesi bekleniyor. Güncel mevduat kampanyalarına ulaşamak için sitemizi takip edebilirsiniz.

En Yüksek Faiz Veren Banka 2019

2019 yılında parasını mevduat hesaplarında değerlendirmek isteyenlere özel olarak tüm bankaların faiz oranlarını araştırarak sizlere sunduk. Bu bankaları karşılaştırabilir, mevduat faizlerine göz atabilir ve hangi bankada e-vadeli mevduat hesabında paranızı değerlendireceğinize karar verebilirsiniz. Siz de bankaların şubelerinden açılacak mevduat hesapları yerine, internet şubesinden açacağınız e-vadeli mevduat hesabıyla daha yüksek faizlerle para kazanabilirsiniz. E-vadeli hesap açabilmek için bankanızın internet şubesine giriş yapmanız gerekmektedir. En yüksek faiz veren bankalar 2019 yılı hesaplaması ile bankayı tespit edebilmek için aşağıda bulunan karşılaştırma tablolarını inceleyebilirsiniz. Faizler sitemizde aylık olarak güncellenmekte olup, tüm bankaların faiz oranları bilgi amacıyla sunulmuştur. Sitemizde yer alan veriler yatırım değeri taşımamakta ve hiçbir banka yönlendirmesi yapılmamaktadır. Paranızı mevduat hesabına yatırmadan önce güncel faiz oranlarını bankanın resmi sitesinde kontrol ediniz.


Banka

Mevduat Faizi (%)

Burgan Bank e-vadeli

26,25

İNG Bank E-Turuncu Hesap

25

Odeabank Oksijen Hesap

26

Akbank Vadeli Mevduat

23

Denizbank Mevduat

23

CEPTETEB

23

Ziraat Bankası

18,50

Garanti Bankası e-vadeli

18

Vakıfbank

18

Halkbank

16,75

İş Bankası

16,20

HSBC mevduat

20

EnPara Mevduat

22

ICBC Mevduat

26

Şekerbank

24

Fibabanka

24

Yapı Kredi

23,90

Alternatif Bank e vadeli

24


50 bin lira ne kadar faiz getirir kazanç tabloları ile, bu sayfada hesaplanarak verilmiştir. Sitemiz üzerinde yer alan mevduat hesapları sayfasından farklı hesaplamaları da inceleyebilirsiniz. Mevduat sayfamızda 100 bin tl, 10 bin tl, 5 bin tl gibi diğer hesaplama tabloları da mevcuttur aynı zamanda bankaların mevduat kampanyalarını da bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Sitemizi takip ederek siz de en yüksek faiz veren bankalar 2019 yılında hangisi sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Güncel faiz oranlarını karşılaştırmak ve paranızı en iyi faizde değerlendirmek için bizleri takip edebilirsiniz. Ayrıca mevduat faiz oranları güncel piyasa koşullarına göre bankalar tarafından anlık olarak değiştirilebilir. Paranızı mevduat hesabına yatırmadan önce bankanızda güncel faizleri incelemeniz gerekmektedir. Burgan Bank, İng Bank, Akbank gibi bankalar şuanda en yüksek mevduat faizini vermektedir, diğer bankaların da hoşgeldin faizi gibi kampanyalarını takip edebilir ve bu bankalarda da mevduat hesabı açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.
sponsorlu reklamlarYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • mahmut faizci 13 ay önce yorumlandı

   Mevduat faizleri kullanıyorum garanti bakasındaki 50 bin tl paramı İNG'ye taşıyacağım.