250.000 TL Aylık Faiz Getirisi

Ekonomik sıkıntıların yaşandığı şu günlerde siz de, geleceğiniz için birikim yapmak istiyorsanız vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. 250.000 TL aylık faiz getiri hesaplamalarını sayfamızdan inceleyebilir, vakit kaybetmeden hesap açtırabilirsiniz.

250.000 TL Aylık Faiz Getirisi
 E- vadeli mevduat faiz oranlarını inceleyerek sizler de, 250 Bin TL faiz getirisi hesaplamalarınızı yapabilirsiniz. En iyi finansal kuruluş olan bankalara, paranızı yatırarak getiri sağlayabilirsiniz. Vadeli mevduat hesabı açtırarak, belirli süre içerisinde faiz getirisin yararlanabilir ,ihtiyaçlarınızı karşılaştırmaya başlayabilirsiniz. Bankalarda en sık açtırılan hesaplar, vadeli mevduat hesaplarıdır. Vadeli mevduat hesapları açtırırken dikkat edilmesi gereken nokta, faiz oranlarıdır. Çünkü faiz oranları bankadan bankaya farklılık gösterebilmektedir. İyi bir getiri sağlamak istiyorsanız, yüksek faiz sunan bankadan hesap açtırabilirsiniz. Türkiye’de en yüksek faiz veren bankalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Karşılaştırma yaparak, size en yüksek getiriyi sağlayacak bankadan hesap açtırabilirsiniz. 


MUTLAKA BAKIN: 
En yüksek faiz veren bankalar 2019

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Altın mı faiz mi kazandırır?


250.000 TL Aylık Faiz Kazancı
 

BANKA

 FAİZ ORANI

Net Kazanç

 
İNG Bank Mevduat Hesabı

 
% 22,50


4.191 TL 


 
Fibabanka Mevduat Hesabı


 % 21,50

 
    4.005 TL


 

CEPTETEB Mevduat Hesabı

 
% 19,00


3.539 TL 


 
Akbank Mevduat Hesabı


 % 17,50


3.260 TL 


 
Odeabank Mevduat Hesabı


 % 21,00


3.912 TL


 
Yapı Kredi Mevduat Hesabı


 % 20,85

 
3.884 TL 
Denizbank Mevduat Hesabı


 % 19,50


3.632 TL
 


 
Şekerbank Mevduat Hesabı

 
%19,00 


3.539 TL
 


 
Halkbank Mevduat Hesabı


 % 20,00

 
3.726 TLMevcut paranın, belirli bir süreliğine bankaya yatırılıp, faiz getirisinden yararlanmaya mevduat diyoruz. Yukarıda 1 aylık vadede 250 bin TL’nizin ne kadar değerleneceğini inceleyebilirsiniz. Bilmelisiniz ki, paranızı vade bitiminde çekebiliyorsunuz. Faiz oranlarını inceleyip, vadeli mevduat hesabı açtıracağınız bankaya karar verdiniz. Peki, bu hangi kanallar aracılığı ile hesap açtırabiliyorsunuz? İşte, vadeli mevduat hakkında merak edilenler.

Yukarıda paylaşılan faiz oranlarıdır, bankaların en güncel oranlarıdır. Yüksek faiz veren bankadan hesap açtırabilmek için şubeler, internet ya da mobil bankacılığını kullanabilirsiniz. Banka şubelerinden ve internet üzerinden faiz oranları farklılık gösterebilmektedir. Yukarıda e- vadeli mevduat faiz oranlarını görmektesiniz. İnternet bankacılığı kanalı ile mevduat hesabı açtırırsanız, bu oranlardan yararlanabilirsiniz. Unutmamalısınız ki, internet üzerinden daha avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 250 bin TL aylık faiz getirisi sayesinde, Türkiye’nin en iyi bankaları karşılaştırma fırsatı bulacaksınız. En yük sek getiri elde edeceğiniz bankadan, zaman kaybetmeden hesap açtırabilirsiniz
Sosyal Medyada Paylaş