60.000 TL Aylık Faiz Getirisi

Vadeli mevduat hesabı açtırarak, güncel faiz oranlarından yararlanıp kazanç elde edebilirsiniz. 60.000 TL aylık faiz getirisi hesaplamasını inceleyerek, hemen bir mevduat hesabı açtırabilirsiniz.

60.000 TL Aylık Faiz Getirisi
 Belirli bir miktar birikmiş paranız var ve nasıl yatırım yapacağınızı bilmiyor musunuz? Sizler için hazırlamış olduğumuz tablodan, güncel faiz oranlarını inceleyerek mevduat hesabı açtırabilirsiniz. 60 Bin TL aylık faiz getirisi için bankaların faiz oranlarını karşılaştırabilirsiniz. Yüksek faiz veren bankalardan birinde mevduat hesabı açtırarak, paranızı değerlendirebilirsiniz. Sayfamızda 1 aylık vadede 60.000 TL için bankaların vermiş olduğu faiz oranlarını görebilir ve hesaplamaları inceleyebilirsiniz. 

Aşağıda yer alan bankaların güncel mevduat faiz oranlarıyla hazırlanmış 60.000 TL aylık mevduat faiz kazancını karşılaştırabilir ve en iyi faizlerle paranızı hemen mevduat hesabında değerlendirmeye başlayabilirsiniz.60.000 TL Aylık Faiz Kazancı

 BANKA

 FAİZ ORANI

Net Kazanç


 
İNG Bank Mevduat Hesabı

 
% 22,50


1.006 TL 


 
Fibabanka Mevduat Hesabı


 % 21,50

 
   961 TL


 

Burgan Bank Mevduat Hesabı

 
% 20,50


916 TL 


 
Akbank Mevduat Hesabı


 % 18,50


827 TL 


 
Odeabank Mevduat Hesabı


 % 21,00


938 TL


 
Yapı Kredi Mevduat Hesabı


 % 20,00

 
894 TL 
Denizbank Mevduat Hesabı


 % 19,00


849 TL
 


 
Şekerbank Mevduat Hesabı

 
%19,00 


849 TL
 


 
Halkbank Mevduat Hesabı


 % 19,75

 
883 TL

 
Günümüzde çeşit çeşit yatırım aracı ile karşılaşabiliyoruz. Bunlardan en çok tercih edileni de vadeli mevduat hesapları. Belirli bir vade boyunca paranızın bankada kalması sözüne karşılık, banka sizin paranıza belirli bir oranda faiz getirisi sağlar. Bu getiri ile siz kazanç elde etmiş olursunuz. Bankaların mevduat hesabı için uyguladıkları faiz oranları farklılık gösterebilmektedir. Yukarıdaki tabloda Türkiye’de en yüksek faiz veren bankalar yer almaktadır. Size en çok getiriyi sağlayacak bankadan hesabınızı açtırabilir ve paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Diğer hesaplamalar:

100 bin tl aylık faiz getirisi

Vatandaşların mevduat hesaplarını tercih etmesinin sebebi, risksiz bir yatırım aracı olmasıdır. Hesaba yatırdığınız para bellidir ve vade sonunda elinize geçecek tutar da bellidir. Bu noktada tek yapmanız gereken, bankadan bankaya farklılık gösteren faiz oranlarını incelemektir. Riskten hoşlanmayan, güvenli bir yatırım aracı arıyorsanız, vadeli mevduat hesaplarını değerlendirebilirsiniz. Yukarıdaki tabloyu inceleyerek, 60.000 TL aylık faiz getirisi hesaplamalarını görebilirsiniz.  1 aylık vade baz alınarak hesaplanan faiz getirisiyle, net kazancınızı öğrenebilirsiniz. Faiz getirisi ile elinize ne kadar para geçeceğini görerek, mevduat hesabınızı açabilirsiniz. Sizin için en karlı bankanın hangisi olduğuna tablomuzu inceleyerek karar verebilirsiniz.

Ayrıca en yüksek faiz veren banka sayfasından da tüm bankaların güncel faizlerini karşılaştırabilirsiniz.