70.000 TL Aylık Faiz Getirisi

Günümüzün en çok tercih edilen yatırım aracı, vadeli mevduattır. 70.000 TL aylık faiz getirisi hesaplamalarınızı yaparak sizler de, mevduat hesabı açtırabilir, kazanç sağlayabilirsiniz.

70.000 TL Aylık Faiz Getirisi

 

 Mevcut paranızı değerlendirmek istiyorsanız, faiz oranından yararlanacağız mevduat hesabını açtırabilirsiniz. 70 Bin TL aylık faiz getirisi hesaplamanızı yaparak, güncel faiz oranlarını haberimizde inceleyebilirsiniz. İnternete özel avantajlı faiz oranlarıyla, bankalar arası karşılaştırma yapabilirsiniz. 70.000 TL’nin 1 ay vadede yüzde kaç faiz oranıyla değerlendiğini, sayfamızdan öğrenebilirsiniz. E- vadeli faiz oranlarıyla sizler de, paranızı bir an önce değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Kaybettirmeyen yatırım olarak bilinen mevduat hesapları sayesinde sizler de, getiri sağlayabileceksiniz. Türkiye’de en yüksek faiz veren bankaları, hazırlamış olduğumuz tablodan inceleyebilirsiniz. Paranızı değerlendirmenin yeni yolu, vadeli mevduat hesaplarıdır. Zaman kaybetmeden paranızı aşağıdaki bankalara yatırarak, kazanç sağlayabilirsiniz. 70.000 TL Aylık Faiz Kazancı

BANKA

 FAİZ ORANI

Net Kazanç

 
İNG Bank Mevduat Hesabı

 
% 22,50


1.173 TL 


 
Fibabanka Mevduat Hesabı


 % 21,50

 
   1.121 TL


 

Burgan Bank Mevduat Hesabı

 
% 20,50


1.069 TL 


 
Akbank Mevduat Hesabı


 % 18,50


965 TL 


 
Odeabank Mevduat Hesabı


 % 21,00


1.095 TL


 
Yapı Kredi Mevduat Hesabı


 % 20,00

 
1.043 TL 
Denizbank Mevduat Hesabı


 % 19,00


991 TL
 


 
Şekerbank Mevduat Hesabı

 
%19,00 


991 TL
 


 
Halkbank Mevduat Hesabı


 % 19,75

 
1.030 TL


Yazımıza konu olan mevduat hesapları, anında nakit paraya dönüştürülemeyen hesaplardır. Belirlediğiniz vade sonunda, faiz getirisi ile birlikte çekebileceğiniz hesaplardır. Faiz getirisinden yüksek kazanç elde etmek isterseniz, vade sürenizi uzun tutmalısınız. Bugünkü yazımızda 1 aylık vadeyi baz alarak hesaplama yaptık.

MUTLAKA BAKIN:
En yüksek faiz veren banka

Bankacılık sektöründe sıkça duyduğumuz vadeli hesap, günümüzün vazgeçilmez yatırım aracı oldu. Yukarıdaki güncel faiz oranlarını inceleyebilir, internet ve mobil bankacılığa giriş yaparak saniyeler içerisinde vadeli hesabınızı açtırabilirsiniz. Şubelerde saatlerce sıra bekleyip faiz oranlarını öğrenmek yerine, haberimizden bankaların faiz oranlarını inceleyebilirsiniz. 70.000 TL mevcut paranızı, yukarıdaki bankalardan birine değerlendirmek için yatırabilir, kazanç elde edebilirsiniz. Vadeler ve faiz oranları bankadan bankaya farklılık gösterebilmektedir. Lakin, faiz oranları birbirine yakınlık göstermektedir. O yüzden incelemelerinizi dikkatlice yaparak, en çok kazanç elde edeceğiniz bankadan vadeli hesabınızı açtırın. 70.000 TL aylık faiz getirisi net kazançlarınızı yukarıdaki cetvelden inceleyebilirsiniz. Mevduat başvurusundan bulunmadan önce lütfen, bankaların faiz oranlarını inceleyiniz. E- vadeli faiz oranlarıyla mevcut paranızın ne kadar değerleneceğini şimdiden görün. 
Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat