80.000 TL Aylık Faiz Getirisi

Günümüzün en sık tercih edilen vadeli mevduat hesabıyla, risksiz bir şekilde yatırım yapabilirsiniz. 80.000 TL aylık faiz getirisi hesaplamanız için sayfamıza göz atabilir, vakit kaybetmeden sizler de mevduat hesabı açtırabilirsiniz.

80.000 TL Aylık Faiz Getirisi

 Vadeli mevduat hesapları, günümüzün en sık açtırılan hesaplarıdır. Her bankanın farklı faiz oranlarından yararlanarak vadeli mevduat hesabınızı açtırabilirsiniz. Elinizdeki mevcut parayı, belirli bir süre bankaya kilitleyerek, faiz getirisi ile değerlenmesini sağlayabilirsiniz. 80.000 TL aylık faiz getirisi net kazancınızı, sayfamızdaki tablodan inceleyebilirsiniz. En çok müşteriye sahip bankaların, mevduat hesabı için uyguladıkları faiz oranlarını haberimizden öğrenebilirsiniz. 80 Bin TL’ye en çok faiz veren bankaları sizler için araştırdık. Konusunda en iyi ve uzman bankalardan vadeli mevduat hesabı açtırarak, birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Hem de bankaların elektronik kanallarından hesabınızı açtırabilir, saatlerce sıra beklemekten kurtulabilirsiniz. İşte, 80 bin TL’nizin 1 ay vadede ne kadar kazanç getireceğinin cevabı.

 
80.000 TL Aylık Faiz Kazancı
 

 BANKA

 FAİZ ORANI

Net Kazanç

 
İNG Bank Mevduat Hesabı

 
% 22,50


1.341 TL 

 
Fibabanka Mevduat Hesabı


 % 21,50

 
   1.281 TL

 

 

Burgan Bank Mevduat Hesabı

 
% 20,50


1.222 TL 

 
 

 
Akbank Mevduat Hesabı


 % 18,50


1.102 TL 

 

 
Odeabank Mevduat Hesabı


 % 21,00


1.251 TL

 

 
Yapı Kredi Mevduat Hesabı


 % 20,00

 
1.192 TL

 
 

 
Denizbank Mevduat Hesabı


 % 19,00


1.132 TL 

 

 
Şekerbank Mevduat Hesabı

 
%19,00 


1.132 TL 
 

 

 
Halkbank Mevduat Hesabı


 % 19,75

 
1.177 TL Yukarıda da bahsettiğimiz gibi günümüzün en sık açtırılan hesabı, vadeli mevduattır. Bunun sebebi ise hem kazançlı oluşu hem de risksiz oluşudur. Elinizdeki mevcut parayı bankaya yatırırsınız ve belirlediğiniz vade sonunda faiz getirisi ile birlikte paranızı geri çekersiniz. Hesabı açtırmadan vade sonunda net kazancınızı da öğrenebileceğiniz için risksiz bir yatırım aracıdır. 
 
Türkiye’deki bankalar e- vadeli hesap ile müşterilerine çeşitli teklifler sunuyor. Sizler de, internete özel avantajlı faiz oranlarından yararlanarak, kazanç elde edebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken faiz oranlarını inceleyerek, hangi bankadan hesap açtırmak istediğinize karar vermek. Karar aşamasından sonra şubelerden, internet ve mobil bankacılığı üzerinden vadeli hesabınızı açtırabilirsiniz. Vade bitiminde faiz getirisi ile birlikte paranızı çekebilir, ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. 80.000 TL aylık faiz getirisi ve net kazançlarınızı, yukarıdaki tablodan önceleyebilirsiniz. Sizler de, riskten hoşlanmıyorsanız vadeli hesap açtırmak için başvuruda bulunabilirsiniz. 

Yorum yap:

Kapat